18:26:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Kultúra
Téma: TéVé-(z)zünk ha már van...
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:41 | Sorszám: 11
Nálam is a rádió szól, első dolgom reggel bekapcsolni. A TV-ben a híreket és az időjárásjelentést szoktam nézni, nagy ritkán egy-egy filmet. Igazából a TV-t akkor vettük, mikor ráuntunk, hogy a filmeket laptopon nézzük. (Elég nagy DVD gyűjteményem van..)

Az Édes életből egyszer a boltban láttam 2 percet, egy életre elég volt, na az naggyon gáz... Kenterbe veri még a VV, meg BB műsorok színvonalát is.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:36 | Sorszám: 10
nálam van vagy 60 csatorna - de max 10-12 amit meg is nézek (pontosabban hallgatok mert most nagyon rossz a szemem - pláne estére...olvasni sem tudok)
Jó lenne végre ha én választhatnék csatornákat és nem kéne mindet fizetnem...
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:34 | Sorszám: 9
Álomhajó, a Goldenburgok öröksége, echoTV néha hírTV, Szerelmes földrajz, királyi 1-2-3 és Duna, Dunaworld - ezek a menők nálam (és mostanában a Paramount romantikus filmjei)
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 09:32 | Sorszám: 8
igen - mert vagyok olyan okos, hogy helyén kezeljem a dolgot... Amellett remekül szórakozok hogy pénzért mire képesek a celebek (lásd Édes Élet, de azt pl.10-15 percnél tovább a legnagyobb erőfeszítéssel sem bírom)
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 08:53 | Sorszám: 7
Örülök,hogy ilyeneket olvashatok. Gratulálok a szép,nagy családhoz!
Nálunk a férjem és a fiam főleg a sportműsorokat nézik,én pedig szívesen nézem
a tematikus csatornákat(SPEKTRUM,NATIONAL GEOGHRAFIC,TRAVEL CHANNEL stb.)
Inkább nézem az állatokról szóló ismeretterjesztő filmeket,minthogy hallgassam a napi politikát!
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 08:26 | Sorszám: 6
Ezt jó hallani, a szép nagy család az értelme mindennek...

Azt viszont "elfelejtettem" közölni, hogy a kerti szöszmötölés közben, vezetés közben, reggeli készülődés közben a rádió szól, még ha nem is figyelek oda...
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 08:19 | Sorszám: 5
Bravó!Nagyon helyes!
Olvasni mi is olvasunk valamennyit, lehet, többet köllene.
Ám nálunk annyiban "más" a helyzet, mint Önnél, hogy a fiaim már megnősültek, családot alapitottak, s csak akkor vagyunk együtt ha elmegyünk hozzájuk: egyikhez is másikhoz is.Néha ők is 'odajönnek a testvérükhöz a kisgyerekeikkel, meg persze hozzánk is, amikor nagy a felfordulás nyilván: de ahol a "legnagyobbak" 4 és fél évesek a legkisebb még nincs 1 éves, ott mindez több, mint természetes(hiszen az unokák is már 5-en vannak!--Istenneek hála).Ennélfogva--pláne ha a menyeink is ott vannak együtt, a "kisgyerekek körül forog a Világ" egyébről mint gyerekügyekről-gyereknevelésről nem igazán esik szó.Mindezen az sem nagyon változtat, hogy az egyik menyünk zenetanár.
Úgyhogy otthon a mi lakásunkban én elég sokat vagyok egyedül, mwert a feleségem megy segiteni a menyeknek: hol egyiknek hol a másiknak.
Ennek ellenére marhaságokat nem nézek a TV-k-ben csak olyasmit, amit a korábbiakban leírtam.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 08:06 | Sorszám: 4
A csatornákhoz még egy kiegészítés: nem vásárolok külön MINDIG TV kártyát, tehát csak az ingyen nézhető csatornákat láthatjuk (közszolgálatiak, + a két kereskedelmi).
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 08:04 | Sorszám: 3
Van TV a háztartásban, összesen 2, csatornák: a földi digitális sugárzás. Az én figyelmem szinte 100%-ban a sportműsorokra terjed ki - család többi tagja is inkább olvas helyette, elvétve néznek valamit, de inkább beszélgetésbe csap át.
Úgy érzem, még így is többet tévézek a kelleténél.
rintintin
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 09. 06:54 | Sorszám: 2
Jelen sorok írója a TV-ben csak:
1.) Sportot--Eurosport, Sport1, Sport2, Sportm;
2.) Ún. MAGAS KULTÚRÁT-Unitel Classica, Mezzo; és:
3.) Politikát néz.Utóbbi: HírTV, EchoTV, ATV és a közszolgálatiak Hiradó-t nézi.
NEM IS KELL MÁS ÉS TÖBB! Úgyhogy marhaságokkal nem fárasztja önmagát és krnyezetét a TV-k ből származandókkal.'Gyün "az" másünnen is--pl a Net-rűl, írott sajtóbul!Bár ott is csak főleg a Magyar Fórumot, az Új Ember-t, a Szív-t és a Magyar Hírlapot olvassa csak--ha lehet.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 22:54 | Sorszám: 1
Te azt a népbutító bulvársemmit nézed?!! Nahiszen!!!

Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 08. 09:58 | Sorszám: 0
Megnéztem és ismét meg fogom nézni - bár egyenlőre harmat-gyenge, de hátha erőre kap
http://sztarban-sztar.blogspot.hu/
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...