11:47:28
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Mit eszünk ma ?
... Elejére 1. lap 
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 02. 17:51 | Sorszám: 2575
Tegnapi fél csülök főzőlevében spagettit készítettem és carbonara szósszal + reszelt trapista sattal megettem - a felét. A másik fele még meg van, talán vacsi ?
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 02. 11:06 | Sorszám: 2574
Nálunk pedig a mai ebéd: zöldbableves és rakott krumpli lesz.
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 02. 10:41 | Sorszám: 2573
Enni kell, ha nem eszel és úgy fogysz, akkor a zsír megmarad és az izom megy. Ergo nem fogysz, csak a súlyod csökken.

Ma mézes-csilis currypasztában sült csirkemell vegyes salátával, sárgadinnye lesz az ebéd.
(A dinnyét a piacon kaptam a zöldségestől, nem horrorárban vettem
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 30. 13:56 | Sorszám: 2572
Mielőbbi felépülést Neked és Édesapádnak!
Örülök,hogy jobban van,végre!
Ha szükséged lenne valamire, szólj,viszem! Az elérhetőségeimet tudod!
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 30. 11:17 | Sorszám: 2571
Köszönöm a felajánlást - de nem fog ártani ha kicsit fogyok ! nehogy hozz kaját ! (de meglátogathatsz majd ha olvad a hó)
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 29. 12:24 | Sorszám: 2570
Szedd össze magad,minél előbb! Ha szükséged lenne valamire, szólj,megyek segíteni!
Vagy viszek kaját, ha kell!
Nálunk a mai ebéd: csontleves és zöldborsófőzelék,fasírttal
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. január 29. 10:48 | Sorszám: 2569
Szét vagyok esve... de minden rendeződik, lassan - igyekszem összeszedni magamat, sokat pihenek és nem csinálok semmit. Ma : tökfőzelék sült virslivel - vagy zöldborsós omlett még nem tudom mihez lesz erőm. De ha ma az egyik, akkor holnap a másik
Cirus
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. január 28. 15:50 | Sorszám: 2568
Néha egész jó cuccokat lehet ott kapni. Pár hónapja igazi angol cheddart akcióztak, kb. 1900 Ft/kiló áron. A férj betermelt, egy fiók tele volt vele
Ami miatt néha betévedek, az az, hogy egész jók a laktózmentes dolgaik.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 28. 15:45 | Sorszám: 2567
A mi tesztünk alapján a második helyre meg is érkezett a már említett saját márkás sajtok egyike, méghozzá a Aldi Milfina trappistája. Kissé vizes állagú volt ugyan, mégis mind ízben, mind megjelenésében megnyerő. Árban is igen kedvező, alsó középkategóriás, történetesen 1790 Ft/kg.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 28. 15:43 | Sorszám: 2566
Ez lett belőle:


Csak tudnám, hogy miért volt szükség a gömböc formára? Amennyiben fél szelet kenyérként tálalják...
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 28. 14:35 | Sorszám: 2565
Mai ebéd: raguleves és pörkölt nokedlivel
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 28. 14:15 | Sorszám: 2564
Molnár Gábor séf vezetésével szerda reggel megkezdte a magyar csapat a versenyt a világ legrangosabb szakácsversenyének számító Bocuse d’Or világdöntőjében a franciaországi Lyonban, ahol öt kontinens 24 nemzetének legjobbjai mérik össze tudásukat.

A magyar versenytálat egy világhírű magyar találmány, a gömböc ihlette, amely a magyar kreativitást és alkotó szellemet hirdeti. A gömböc jellegzetessége, hogy egy stabil egyensúlyi ponttal rendelkezik és mozgásban van, amíg ezt el nem éri. A gömböc körvonalát veszi fel a magyar tál központi eleme, a gyöngytyúkból épített forma, amelyet egy „fészekre” helyeznek.

Idézet:
A gömböcre jellemző dinamizmust, a hazai gasztronómia fejlődését szeretné megmutatni a fogás kreatív elemein keresztül Molnár Gábor, aki ugyanakkor a magyar konyha hagyományaira stabil pontként támaszkodhat. Az összetevőkben ezt olyan alapanyagok képviselik, mint a paprika, a marinált zöldségekkel és „szférikus tejfölgolyóval” elkészített pickled (savanyított) gulyás consommé vagy a sült csirke, majonézzel töltött tojás, hozzávalóként a torma és feketegyökér.

A pisztrángból készült halételt éttermi formában, tányérra kell kitálalniuk a csapatoknak, ennek köretében az utolsó pillanatban mindenki számára kötelezően kijelölt édeskömény is szerepel. A köret legalább fele részben zöldségekből áll. A filét fűszeres zöldségjulienne-nel és rákkal töltve készíti el Molnár Gábor, torma- és tintaspagettiívvel a tetején.
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 28. 11:24 | Sorszám: 2563
Megnéztem, a márka neve:MILFINA
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 27. 13:25 | Sorszám: 2562
Bezárt az egyik ismert budapesti McDonald's étterem, a Könyves Kálmán körút - Kőbányai út kereszteződésében. Mint azt a Pénzcentrum az étteremlánctól megtudta, a Népliget étterem 1994 májusában nyílt meg és több mint 20 éven keresztül - tavaly október végéig - fontos szerepet töltött be a környékről érkező családok és az átutazó autós vendégek kiszolgálásában.

Az ok egyszerű: nyáron végleg lehúzta kapuit a józsefvárosi piac, az étterem vendégkörének nagy részét pedig pont a piac közönsége adta. A Négy Tigris megszűnését követően a környék autós és gyalogos forgalma átalakult, ami a vendégkörre is jelentős hatással volt. (A forgalmas kereszteződéseben két étterem működött, a szemközti McDonald's továbbra is üzemel.)
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 15:18 | Sorszám: 2561
Azt ígí fejből nem tudom, de azt hiszem: ALFINA.
Az van ráírva,hogy bükkfán füstölt sajt chilivel....
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 14:53 | Sorszám: 2560
Milyen márka?
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 13:55 | Sorszám: 2559
Szombaton vettem az ALDI-ban chilis füstölt sajtot, ajánlom mindenki figyelmébe,aki szereti,nagyon finom!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 13:41 | Sorszám: 2558
Természetesen nem kaptam karaván csípőspaprikásat. Hol másutt, mint a Spárban. Bahhh. Kénytelen voltam Philadelphia sajtkrémet venni. Ráadásul a kiflijük is sületlen.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 13:40 | Sorszám: 2557
Hm.
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 13:31 | Sorszám: 2556
Egye fene,viszünk magunkkal rikteresdobozt,DIPANKRIN-nal kibélelve.
Mikor fog főzni nekünk valami finomságosat?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 11:50 | Sorszám: 2555
Vasárnap meg a Nőtárs szakácskodott, kacsa vót sütve krumplipürével (sajnos nem imádom a kacsát, de a combját megettem azért).
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 11:49 | Sorszám: 2554
A kényesgyomrú kákabélű városiaknak?!
Csak ha van rikteresdobozuk, dipankrin fortéval kibélelve
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 11:36 | Sorszám: 2553
Egészségére Gazduram! Egyszer nekünk is főzhetne valami finomat!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 11:24 | Sorszám: 2552
Viszont szombaton olyan tokányt rittyentettem a Nagylacibácsi szakácskönyvéből, hogy nem hét, de tizenhét nyelven beszélt. Igazi, nagysúlyú disznóból származó lapockahús nyammmmm.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. január 26. 11:19 | Sorszám: 2551
Há'nemtom.
Gondolkodok a pite meg a karaván csípőspaprikás sajt+kifli menük között.
Innivalóm van péntekrül: COOP multivitaminy gyümőccslé.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...