09:21:11
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Lüdöge és társai... - titokzatos kifejezések topikja
pandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2024. január 18. 12:26 | Sorszám: 64
európai értékek
európai unió értékei
....
pandala
Olvasta: 3 | Válasz | 2023. december 14. 00:03 | Sorszám: 63
"jogállamiság"

pandala
Olvasta: 2 | Válasz | 2023. augusztus 10. 04:13 | Sorszám: 62

TikTok-sztár golfozónő

gajo
Olvasta: 4 | Válasz | 2022. december 09. 17:03 | Sorszám: 61
Most éppen egy gyöngyszemet olvasok: Az elátkozott légió.
/Már gyermekkoromban is felmerült, hogy végzett valami iskolát ez az ember? Mert egyébként egy handabandázó, mimimál ismeretek nélküli nehéznózi!/
/Köszi a link!/
menta
Olvasta: 4 | Válasz | 2022. december 09. 16:52 | Sorszám: 60
Akkor olvass jó könyveket (és kevesebb ócska portált)! Ajánlom, évek óta Karácsony előtti könyvvásár van a Kairosz Kiadónál (XIII. Apály u.2d) - nagyon sok értékes könyv 80% engedménnyel, sok 40%-kal és az új könyvek 20%-kal olcsóbban kapható. Nem tartanak szemetet, érdemes körülnézni, ajándékozáshoz is.
http://kairosz.hu/
http://kairosz.hu/news/9751/karacsonyi-akcio-2022
gajo
Olvasta: 4 | Válasz | 2022. december 06. 18:25 | Sorszám: 59
"Rémhírterjesztők" Tudod ami nincs, az nincs! Tehát ha nincs, akkor nem terjeszt rémhírt aki ezt mondja. Persze a tapasztalato szerint is, azért lehet tankolni. Cukor rendszeresen hiányzik a "boltunkból". Most akkor rémhírt terjesztek?
Én ezt a sok büdös proli portált tartom rémhírterjesztőnek!
R.András
Olvasta: 4 | Válasz | 2022. december 06. 12:46 | Sorszám: 58
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 06. 12:15 | Sorszám: 57
Megjött Mikulás bácsi ajándéka! Ma 7 körül reggel láttam a Totalcar "Cseppről-cseppre" rovatában,, hogy a tőlem 3 km-re lévő kútnál van 95-ös benzin. Nosza, mondom! Még a kötelező reggeli pisit is épphogy csak teljesítve, "száguldottam" a tetthelyre. Szerencsém volt. Nem az M3-ról mentem, hanem a Szőnyi út felől, így csak 3 szomjas autó volt előttem. A másik oldalról 30-40-en álltak. Egyszóval: Tudtam 50 litert tankolni "óccsón", kb. 15 perc várakozás után. Ja, ez az Ógyalla téri kút volt.
Úgy tűnik, hogy 2 nap szívás után talán rendeződik a helyzet az agynélküli rémhírterjesztők tevékenysége után.
gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 20:42 | Sorszám: 56
Ez valahogy nem megy át....
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 20:35 | Sorszám: 55
Mázlista! 95-ös se drága, se olcsó nem volt.
gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 20:04 | Sorszám: 54
Én dízel+-ot tankolok /ez a drága/ viszont nem volt, kénytelen voltam a gyengébbet tankolni.

Hagyd mán ezt a "Zóbánt"! Én pohosozni szoktam!
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 19:46 | Sorszám: 53
Egyrészt a finomító 50%-on működik, másrészt valami idióta elterjesztette, hogy mindenki tankoljon, mert a kormányinfón bejelentik, hogy megszűnik az ártámogatás. Nem jelentették be, viszont tegnap délben már nem tudtam tankolni. 8 kúton próbálkoztam. Lánykám reggel még simán tankolt, fiam meg szintén, igaz, ő dízelt az azért általában van.
Szóval nem rejtélyes a dolog, az viszont igaz, hogy az emberek minden baromságnak bedőlnek, aztán lehet szidni a Zóbánt, meg zokogni, hogy odaát minden sokkal jobb. Ahol még a sajtó is szabad!
gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 19:32 | Sorszám: 52
Egyébként nincs értelme belemenni a szavazósdiba! Komolytalan az egész!
gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 18:27 | Sorszám: 51
Üzemanyaghiány, alig tudtam tankolni! nem rovom fel bűnként, viszont az euban sehol sincs hiány. Mivel is "lőhettük lábon" magunkat?
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 05. 14:57 | Sorszám: 50
Nem gondolom, hogy ez ideillene, ti. ők a csodától megrészegülve adták tovább a velük történteket, Orbán pedig csodát nem látva csak azt szavazza meg, amitől még nem kell öngyilkosnak leennünk az egyébként öngyilkos EU-ban, de mi még nem tesszük a nyakunkba a kötelet.
gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 02. 21:15 | Sorszám: 49
Keresztkémtől:

"...Tanító útján egyik alkalommal két vak követte Jézust. Egyre ezt kiáltozták: „Könyörülj rajtunk, Dávid fia!” Amint hazaérkezett, bementek hozzá a vakok. Jézus megkérdezte tőlük: „Hiszitek-e, hogy tudok segíteni rajtatok?” „Hisszük, Uram!” – felelték azok. Akkor megérintette szemüket, és így szólt: „Legyen a hitetek szerint!” Erre megnyílt a szemük. Jézus pedig rájuk parancsolt: „Vigyázzatok, ezt senki meg ne tudja!” Ám azok elmenvén, elhíresztelték a dolgot az egész vidéken."
Mt 9,27-31
negyven rabló
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. december 02. 14:17 | Sorszám: 48
Ugye tudjuk, hogy mit kell, mit szabad és mit lehet megszavazni?
gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. november 21. 19:28 | Sorszám: 47
Jessssz! Egyetlen szankciót sem szavaztunk meg!!
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. november 21. 08:50 | Sorszám: 46
energia turisták
energia nomádok
szankciós áremelkedés
ársapka, árcilinder
jogállamiság
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2022. november 18. 01:37 | Sorszám: 45
"lehull a lepel" szinonimái:

felderül, kirajzolódik, előtűnik, napfényre kerül, kitudódik, fény derül rá, napvilágra kerül, nyilvánosságra jut, nyilvánosságra kerül, nyilvánvalóvá válik, kiderül, körvonalazódik, világossá válik


https://szinonimaszotar.hu/keres/lehull%20a%20lepel
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2022. szeptember 01. 19:57 | Sorszám: 44
"orbánöntökönböki"
Jessz! Az EU összes villámgyors teknősbékáját és csigáját!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2022. augusztus 30. 22:29 | Sorszám: 43
orbánöntökönböki /aki minden szankciót megszavazott/
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2022. augusztus 30. 17:31 | Sorszám: 42
https://elfelejtettszavak.blogspot.com/2014/09/megreparal.html

Elfelejtett szavak
Népies, régies szavak szótára, jelentése

megreparál megreperál i Megjavít.

pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2022. május 25. 16:45 | Sorszám: 41
Idézet:
"csőbe húz" szinonimái:

becsap, rászed, csal, beugrat, felültet, átejt, átráz, palira vesz, félrevezet, átver, átvág, szédít, megtéveszt, lóvá tesz, ámít, megvezet, bepaliz, elvakít
https://szinonimaszotar.hu/keres/cs%C5%91be+h%C3%BAz
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2022. május 04. 23:46 | Sorszám: 40
az EU Bizocccság alias neve
végleges
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...