16:10:53
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Fogadjunk !
R.András
Olvasta: 3 | Válasz | 2023. szeptember 13. 13:46 | Sorszám: 133
pandala
Olvasta: 3 | Válasz | 2023. szeptember 13. 08:55 | Sorszám: 132
Az!
Sajnos megszűnt az a Youtube fiók, és ezért a videó is ...

De pl. itt is megvan:
-- https://videa.hu/videok/film-animacio/brachfeld-siegfried-nehez-nyelv-a-bohoz ...
-- https://www.facebook.com/retrovideok/videos/neh%C3%A9z-nyelv-a-magyar/4129250 ...
pandala
Olvasta: 3 | Válasz | 2023. szeptember 13. 08:29 | Sorszám: 131
Érdekes felvetés, tkp. mondhatta akár ő is! ....
Az biztosnak látszik, hogy Szolzsenyicin stílus ..
Nekem special, manapság, az a verzió tetszik, amelyet magam szerkesztettem át, úgy h a "kommunista" helyett mindenhol beraktan a "jobalsi"* kifejezést
* ( = jobbik és balsik társasásga, melyet jól lefed a Mo.-i 2022-es moslékkoalíció!! )
/ https://vectrix.hu/forum/?f=11&t=10044&m=600&r=1 /
R.András
Olvasta: 3 | Válasz | 2023. szeptember 12. 13:52 | Sorszám: 130
Nem Márai mondta ?
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 22. 00:12 | Sorszám: 129
Utolérhetetlen!
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 22. 00:05 | Sorszám: 128
Igazad van abban, hogy ezt a Niedermüllert tényleg valakik megválasztották a VII. kerületben. Hunvald is itt indult gátlások nélkül, számítva arra, hogy kap szavazatokat. Kapott is 5,44%-ot. Emlékszem rá, hogy a letartóztatásakor mamik tüntettek a hivatal előtt, mert szerintük a Gyuri nagyon rendes ember!
Abban is igazad van, hogy igénytelenek az emberek. Azt még hozzátenném, hogy azért, mert nem képesek felismerni a saját érdekeiket sem!

Jó, szóval azt akartam mondani amit korábban is sokszor itt, hogy a választópolgárok (a tömeg, a massza) IQ, de az EQ átlaga sem nagyon éri el a vadászó-gyűjtögető eleink átlagát! Átlagról beszélek!
Ez persze azt jelenti, hogy nem csak itthon, hanem tulképpp az egész világon nagyjából ez az átlag.
Ha nem látnának esélyt, akkor a tetves globálhívők nem fektetnének ennyi pénzt és energiát a világállam létrehozásába, aminek talán a teljes pénz-, politikai hatalom és az agyak fölötti teljes uralom megszerzése a szándéka. Kezdődhetett ez már 1789-ben Párizsban, de inkább korábban.
Kitartóak, de higgyünk abban, hogy ha máig is küzdeniük kell, akkor van miben bíznunk!

pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 20. 02:53 | Sorszám: 127
!! https://magyarnemzet.hu/ahelyzet/gazdatest-7416329/
2019. október 19. szombat 07:00 2019. 10. 19. 09:11
Gazdatest
Orbán János Dénes

pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 16. 14:56 | Sorszám: 126
(( https://www.youtube.com/watch?v=PT29zJXRNlU
Nehéz nyelv a magyar - Brachfeld Siegfried ))
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 16. 14:49 | Sorszám: 125
rejtővonó
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 16. 14:46 | Sorszám: 124
Ebben az esetben holtbiztos, hogy te vagy a kelleténél aljasabb.

pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 16. 14:05 | Sorszám: 123
figyássz, mert a mondatbefejezésed félreérthető! vagy csak én vagyok a kelleténél 'aljasabb' .. ;--))))
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 16. 13:45 | Sorszám: 122
Hát őt én is dugdosnám.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 15. 16:09 | Sorszám: 121
( Ő a felesége: https://nlc.hu/ezvan/20191014/karacsony-gergely-felesege-kiss-virag-pedagogus/ )
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 15. 15:33 | Sorszám: 120
+ ezt írtad :
"Karácsony mostani beszédéből tudtam meg, hogy van felesége. A polgári sajtóból úgy tudtam, hogy mama- hotelben lakik. Sokszor vagyok elégedetlen a polgári sajtóval is."

1. Az hogy, van felesége, az egyáltalán nem zárja ki, hogy ""mamahotelben"" lakik-e!
Bár, azesetben inkább már pozitív értelmű is lehet a "mamahotel" kifejezés, például olyan eseten, hogyha azért kültöztek oda, mert beteg az édeanyja... vagy csak sima praktikussági okból, ha pölö nem kicsi a ház...

2. Az Interneten én nem találtam olyan utalást hogy Gerikari konkrétan mamahotelben lakik.
Inkább az egyéb infók alapján lehet arra következtetésre jutni, hogy akik videókban emlegetik a "mamahotelt", azok valszeg tudják, hogy sokáig lakott egymaga is a hotölybe'...
Anyja nevelte fel, mert hatéves korában édesapja meghalt. 44 éves. Az nem világos, hogy mikor házasodott meg, és ha jól értem, van a feleségének is egy gyereke "régebbről", valamint van egy közös gyerekük is ... /A honlapján azt írja h két gyereket nevel. A wikipédián 1 gyerek szerpel. De, elképzelhető, hogy nem pontos a "feloldásom" /
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 15. 12:51 | Sorszám: 119
Tulajdonképpen, Niedermüller kapcsán is kiderült, ez az egész választás megin' csak a Fidesz/Orbán-fóbiára épült. Slusz-pasz. Lehet igénytelenségnek is nevezni, majdnem mindegy... de a fóbia a 99%-a.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 15. 12:38 | Sorszám: 118
Mindenesetre, fel nem tudom fogni, hogy milyen emberek között vagyok "kénytelen" élni!...
Zuglót tönkretette, eladósította; erre megválasztják főpolgármesternek! Nem vicces.
Na mindegy, csak "elássa" egyszer valaki ....
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 15. 12:33 | Sorszám: 117
A "mama hotel" kifejezés nem feltétlenül jelenti azt hogy "édesanyja fészke" ....
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 15. 12:28 | Sorszám: 116
Ha tényleg fog üzemeltetni egy melegbárt a városháza mellett, akkor mondhasssa h de ő nem jár oda! ... ;--D
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 20:49 | Sorszám: 115
Természetesen nem azt.
Niedermüller gátlástalanságát (ahogy te mondod) az őt megválasztók DÍJAZTÁK.
Normális ember nem díjaz egy gátlástalan embert, főleg nem bízza meg az ügyei intézésével. Ilyet csak igénytelen emberek tesznek, akiknek minden mindegy, sőt az a meggyőződésük, hogy minél rosszabb, annál jobb.
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 20:33 | Sorszám: 114
Mit is gondoljak át? Niedermüller gátlástalanságát?
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:43 | Sorszám: 113
Milyen újságírók azok, akik lépten- nyomon azt hangoztatják, hogy Karigeri mama hotelben lakik, majd egyszer csak megköszöni a támogatást a feleségének. Nem tolják túl a biciklit néha a polgári oldal újságírói is?

A polgár széleskörű tájékoztatása mégis csak egy újságírói feladat, nem? Ha ilyen pimfli kérdésben is ilyen pontatlanok, ha így félre tudják informálni a közönséget, akkor vajon nagyobb, fontosabb kérdésekben biztos, hogy jól informálnak bennünket?
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:37 | Sorszám: 112
Ezt azért gondold át mégegyszer !
Ahhoz, hogy polgármester legyen belőle, mégiscsak valakik megválasztották, nem?!
De kik?
Olyanok, akik tudták, hogy:

1. 4 évig hazát árult Brüsszelben, ezt számtalan videóban megtapasztalhattuk.
2. A te 2018. februári linked, hogy tartozást halmozott fel és otthagyta, közismert volt.
3. https://www.youtube.com/watch?v=4t2RYkjIfcA
itt közli, hogy azért nem jelentkezik polgármesternek, mert NEM ÉRT HOZZÁ.

Ha én igényes vagyok, akkor egy ilyen embert nem fogok megválasztani a közvetlen környezetem gondjainak a megoldására.

Tehát akik megválasztották, azok igénytelen emberek.
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:15 | Sorszám: 111
Mit változtat a lényegen, hogy Karigerinek van felesége?
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:09 | Sorszám: 110
Igen, tényleg megérdemli! Nem is nagyon akart indulni, OV beszélte rá. Sztem nem is omlott össze. Talán attól, hogy OV tegnap este azt mondta, hogy elvesztett egy polgármestert, de nyert egy kiváló tanácsadót! Három gyereke és hat unokája van. Nyugodtan leszarhatja a tetves politikát!
Isten éltesse!
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 18:58 | Sorszám: 109
"Ennyire igénytelen lenne a magyar?"
Nem! Ennyire gátlástalan a Niedermüller!
https://www.origo.hu/itthon/20180216-niedermuller-peter-futasa-berlinbol.html
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...