13:25:56
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Fogadjunk !
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 20:33 | Sorszám: 114
Mit is gondoljak át? Niedermüller gátlástalanságát?
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:37 | Sorszám: 112
Ezt azért gondold át mégegyszer !
Ahhoz, hogy polgármester legyen belőle, mégiscsak valakik megválasztották, nem?!
De kik?
Olyanok, akik tudták, hogy:

1. 4 évig hazát árult Brüsszelben, ezt számtalan videóban megtapasztalhattuk.
2. A te 2018. februári linked, hogy tartozást halmozott fel és otthagyta, közismert volt.
3. https://www.youtube.com/watch?v=4t2RYkjIfcA
itt közli, hogy azért nem jelentkezik polgármesternek, mert NEM ÉRT HOZZÁ.

Ha én igényes vagyok, akkor egy ilyen embert nem fogok megválasztani a közvetlen környezetem gondjainak a megoldására.

Tehát akik megválasztották, azok igénytelen emberek.
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:15 | Sorszám: 111
Mit változtat a lényegen, hogy Karigerinek van felesége?
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:09 | Sorszám: 110
Igen, tényleg megérdemli! Nem is nagyon akart indulni, OV beszélte rá. Sztem nem is omlott össze. Talán attól, hogy OV tegnap este azt mondta, hogy elvesztett egy polgármestert, de nyert egy kiváló tanácsadót! Három gyereke és hat unokája van. Nyugodtan leszarhatja a tetves politikát!
Isten éltesse!
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 18:58 | Sorszám: 109
"Ennyire igénytelen lenne a magyar?"
Nem! Ennyire gátlástalan a Niedermüller!
https://www.origo.hu/itthon/20180216-niedermuller-peter-futasa-berlinbol.html
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:31 | Sorszám: 108
https://444.hu/2019/10/13/horvath-csaba-es-az-ellenzek-hozta-zuglot-is

"Horváthról mondta egy kiszivárgott felvételen Karácsony, hogy „vigaszág” számára Zugló, amiért elbukta az előválasztást, és hogy legalább azt már biztosan tudja, miért jár börtön egy kerület élén."
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:18 | Sorszám: 107
Ha Horváth Csaba győzött Zuglóban, akkor valszeg még a Karigeri zuglói mérhetetlen eladósodást is el fogják sikálni! ...
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:13 | Sorszám: 106
Hihetetlen, hogy tkp. mindenki győzött, akiről szinte teljes bizonyossággal kiderült h mit csinál, mit gondol... Karigerivel, Borkaivel együtt .......
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:10 | Sorszám: 105
jaja, de szándékosan nem idéztem be, hogy ne foglalja itt a helyet... (Amúgy, valszeg nem Szolzsenyicin mondta!)
Most leginkább egyébként, a "koncot védésre" gondoltam, a választók meg fel sem fogják hogy mihez adják a voksukat!!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:06 | Sorszám: 104
Na és hogy Gajda Péter toronymagasan nyert?
Na és hogy Czeglédi Csaba képviselő lehetett?

Mi ez, ha nem az ott élő népek igénytelensége?
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:05 | Sorszám: 103
Karácsony mostani beszédéből tudtam meg, hogy van felesége. A polgári sajtóból úgy tudtam, hogy mama- hotelben lakik. Sokszor vagyok elégedetlen a polgári sajtóval is.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:02 | Sorszám: 102
“A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek! Egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista! Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak szermélyes boldogulása így kívánja./Alekszandr Iszajevics Szolzsenyicin /”
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:00 | Sorszám: 101
Igen, az is igaz lehet. Összeadódnak.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:59 | Sorszám: 100
Egyébként csodálkoztam is, hogy nem volt képes a Fidesz fiatalítani? Miért volt nekik olyan fontos a harmadik ciklus is Tarlóssal?

Tarlós szerintem boldog örömmel megy haza unokázni.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:59 | Sorszám: 99
Ja, borzasztó.... Legszívesebben beidézném ide azt a Szolzsenyicinnek tulajdonított idézetet... Tkp. nem csak a szocikomcsikra érvényes!! ;--(
Mondjuk, sokszor arról is szó van, hogy egyszerűen nem jutnak el az információk a jobalsikhoz! És/de nem azért mert nincs sajtószabadság!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:57 | Sorszám: 98
Akárhová mentem a neten, mindenütt Karigeri volt látható az utóbbi 2 hétben. Jó sok pénzt tolhatott be Dzsordszi bácsi. De itt komoly baj van a magyar emberek fejében is.
Bukdácsolnak rendesen, csak az a baj, hogy nekem is végig kell élnem.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:54 | Sorszám: 97
Igaz, de szerintem az én feltevésem is igaz.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:52 | Sorszám: 96
Van egy másik döbbenetes(ebb) is: Czeglédy Csaba képviselő lett!
Tehát, akkor lehet h nem megy börtönbe?? .......
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:49 | Sorszám: 95
Lehet, de ez nem kapcsolódik ahhoz amit írtam a #91-ben. Az Borkaitól függetlenül is igaz, szvsz!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:42 | Sorszám: 94
Szerintem Borkai szex- botránya nem Győrben fejtette ki a hatását (egy kommentelő írta, hogy meg fogják választani, mert közismert volt az orgiázása), hanem Budapesten.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:40 | Sorszám: 93
Annál is inkább fura, hogy Niedermüller maga jelentette ki a zsidó tv- ben még jóval a választások előtt, hogy nem indul, MERT NEM ÉRT HOZZÁ.

Ennyire igénytelen lenne a magyar?

Miért választ meg a saját kerületében olyat, aki ország világ előtt kijelenti, hogy nem ért hozzá?
Vagy ilyen hatalmas Orbán- gyűlölettel rendelkezik?

pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:32 | Sorszám: 92
Egyetlen egy ""pozitívumot"" tudok csak találni,
Tarlós 71 éves, sz'al, igazán megérdemel egy kis pihenést!!
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:28 | Sorszám: 91
Azt hiszem, megint a "mozgósítás" elbahása volt a kulcs.... Az ""ellenzék"" nagyon ráhajtott arra. 50 %-körüli részvétel esetén (is!) is nagyon fontos hogy ki megy el szavazni, és ki nem!!

2002
pandala
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 14. 00:24 | Sorszám: 90
Ja, ez az egyik legdöbbenetesebb számomra.... hihetetlen..
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 14. 00:12 | Sorszám: 89
Buktunk na! Nem nagyon emésztem, de főleg nem értem az embereket!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...