10:40:52
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Fogadjunk !
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 19:37 | Sorszám: 112
Ezt azért gondold át mégegyszer !
Ahhoz, hogy polgármester legyen belőle, mégiscsak valakik megválasztották, nem?!
De kik?
Olyanok, akik tudták, hogy:

1. 4 évig hazát árult Brüsszelben, ezt számtalan videóban megtapasztalhattuk.
2. A te 2018. februári linked, hogy tartozást halmozott fel és otthagyta, közismert volt.
3. https://www.youtube.com/watch?v=4t2RYkjIfcA
itt közli, hogy azért nem jelentkezik polgármesternek, mert NEM ÉRT HOZZÁ.

Ha én igényes vagyok, akkor egy ilyen embert nem fogok megválasztani a közvetlen környezetem gondjainak a megoldására.

Tehát akik megválasztották, azok igénytelen emberek.
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. október 14. 18:58 | Sorszám: 109
"Ennyire igénytelen lenne a magyar?"
Nem! Ennyire gátlástalan a Niedermüller!
https://www.origo.hu/itthon/20180216-niedermuller-peter-futasa-berlinbol.html
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:31 | Sorszám: 108
https://444.hu/2019/10/13/horvath-csaba-es-az-ellenzek-hozta-zuglot-is

"Horváthról mondta egy kiszivárgott felvételen Karácsony, hogy „vigaszág” számára Zugló, amiért elbukta az előválasztást, és hogy legalább azt már biztosan tudja, miért jár börtön egy kerület élén."
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:18 | Sorszám: 107
Ha Horváth Csaba győzött Zuglóban, akkor valszeg még a Karigeri zuglói mérhetetlen eladósodást is el fogják sikálni! ...
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:13 | Sorszám: 106
Hihetetlen, hogy tkp. mindenki győzött, akiről szinte teljes bizonyossággal kiderült h mit csinál, mit gondol... Karigerivel, Borkaivel együtt .......
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:10 | Sorszám: 105
jaja, de szándékosan nem idéztem be, hogy ne foglalja itt a helyet... (Amúgy, valszeg nem Szolzsenyicin mondta!)
Most leginkább egyébként, a "koncot védésre" gondoltam, a választók meg fel sem fogják hogy mihez adják a voksukat!!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:06 | Sorszám: 104
Na és hogy Gajda Péter toronymagasan nyert?
Na és hogy Czeglédi Csaba képviselő lehetett?

Mi ez, ha nem az ott élő népek igénytelensége?
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:05 | Sorszám: 103
Karácsony mostani beszédéből tudtam meg, hogy van felesége. A polgári sajtóból úgy tudtam, hogy mama- hotelben lakik. Sokszor vagyok elégedetlen a polgári sajtóval is.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:02 | Sorszám: 102
“A kommunistánál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára. A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így nevez: lelkiismeret. A kommunista eltorzult lélek! Egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista! Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha azt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak szermélyes boldogulása így kívánja./Alekszandr Iszajevics Szolzsenyicin /”
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 01:00 | Sorszám: 101
Igen, az is igaz lehet. Összeadódnak.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:59 | Sorszám: 100
Egyébként csodálkoztam is, hogy nem volt képes a Fidesz fiatalítani? Miért volt nekik olyan fontos a harmadik ciklus is Tarlóssal?

Tarlós szerintem boldog örömmel megy haza unokázni.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:59 | Sorszám: 99
Ja, borzasztó.... Legszívesebben beidézném ide azt a Szolzsenyicinnek tulajdonított idézetet... Tkp. nem csak a szocikomcsikra érvényes!! ;--(
Mondjuk, sokszor arról is szó van, hogy egyszerűen nem jutnak el az információk a jobalsikhoz! És/de nem azért mert nincs sajtószabadság!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:57 | Sorszám: 98
Akárhová mentem a neten, mindenütt Karigeri volt látható az utóbbi 2 hétben. Jó sok pénzt tolhatott be Dzsordszi bácsi. De itt komoly baj van a magyar emberek fejében is.
Bukdácsolnak rendesen, csak az a baj, hogy nekem is végig kell élnem.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:54 | Sorszám: 97
Igaz, de szerintem az én feltevésem is igaz.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:52 | Sorszám: 96
Van egy másik döbbenetes(ebb) is: Czeglédy Csaba képviselő lett!
Tehát, akkor lehet h nem megy börtönbe?? .......
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:49 | Sorszám: 95
Lehet, de ez nem kapcsolódik ahhoz amit írtam a #91-ben. Az Borkaitól függetlenül is igaz, szvsz!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:42 | Sorszám: 94
Szerintem Borkai szex- botránya nem Győrben fejtette ki a hatását (egy kommentelő írta, hogy meg fogják választani, mert közismert volt az orgiázása), hanem Budapesten.
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:40 | Sorszám: 93
Annál is inkább fura, hogy Niedermüller maga jelentette ki a zsidó tv- ben még jóval a választások előtt, hogy nem indul, MERT NEM ÉRT HOZZÁ.

Ennyire igénytelen lenne a magyar?

Miért választ meg a saját kerületében olyat, aki ország világ előtt kijelenti, hogy nem ért hozzá?
Vagy ilyen hatalmas Orbán- gyűlölettel rendelkezik?

pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:32 | Sorszám: 92
Egyetlen egy ""pozitívumot"" tudok csak találni,
Tarlós 71 éves, sz'al, igazán megérdemel egy kis pihenést!!
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2019. október 14. 00:28 | Sorszám: 91
Azt hiszem, megint a "mozgósítás" elbahása volt a kulcs.... Az ""ellenzék"" nagyon ráhajtott arra. 50 %-körüli részvétel esetén (is!) is nagyon fontos hogy ki megy el szavazni, és ki nem!!

2002
pandala
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 14. 00:24 | Sorszám: 90
Ja, ez az egyik legdöbbenetesebb számomra.... hihetetlen..
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 14. 00:12 | Sorszám: 89
Buktunk na! Nem nagyon emésztem, de főleg nem értem az embereket!
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 13. 23:14 | Sorszám: 88
Jól hallottam, hogy Niedermüller nyert a VII. kerületben???
Hol élünk? Mindenki vak? Nem hiszem el! Bús Balázs és Láng Zsolt is vesztésre áll!
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 13. 23:05 | Sorszám: 87
Pontosan így van!
A Márki-Zay topikban írtam:
"Mindig mondtam, hogy a választók zöme csak a bulvárlapok címeiből tájékozódik és érzelmi alapon szavaz. Mondjuk azt azért nem értem, hogy az ijedt-zavart óvodás mosolyú Karigerit ki találja jobbnak Tarlósnál akár érzelmi alapon is, de ez most mindegy!
Azt hiszem Churchill erre mondhatta, hogy a demokrácia nem jó, de jobbat még nem találtak ki!
Kudarc és katasztrófa! Most aztán b.hatjuk mint Borkai a muffot!"

Más:
Bp-en 13-10 a kerületekben a kormánypárti-ellenzéki arány, a megyei jogú városokban 23-23! Szar, nagyon szar! Az emberek nem képesek a józan eszük szerint dönteni, vagy nincs is józan eszük!
pandala
Olvasta: 4 | Válasz | 2019. október 13. 22:58 | Sorszám: 86
Az első mondatra pedig: akik nézték, azok biztosan nem szavaztak Karácsonyra. Isten lététől függetlenül!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...