18:17:35
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok ?
... Elejére 1. lap 
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 14. 23:10 | Sorszám: 691
Ez a tiszarovar meg csak hányja ide szívlapáttal a hülyeséget, aztán meg lemegy dedóba!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 14. 23:08 | Sorszám: 690
De! Ennyire hülye vagyok!
A trollkodást meg kikérem! Ja, meg a hülyézést is!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 13. 06:38 | Sorszám: 689
Fricz Tamás
Nem lehet és nem szabad Szabó Istvánt életműdíjjal kitüntetni!


https://magyarnemzet.hu/belfold/nem-lehet-es-nem-szabad-szabo-istvant-eletmud ...

"Ezért mondom még egyszer: szakmai díjak garmadáját kaphatja még sokáig Szabó István. De életműdíjat nem kaphat egy volt kommunista besúgó. Pontosítok: demokráciában nem kaphat életműdíjat, abban a demokráciában, amely már 1990-ben szakított a kommunista rendszerrel, a diktatúrával, emberek megfigyelésével, vegzálásával, megkínzásával."

"A rendszerváltásunk legnagyobb baja és bűne az volt – amelynek máig kisugárzó, romboló hatása van -, hogy nem volt semmilyen érdemi lusztráció, történelmi igazságtétel, elszámoltatás, ezért nem volt igazi cezúra a két rendszer között, nem volt katarzis és megváltás. Nem vált el egymástól a jó és a rossz. Hogy világos legyen: nem volt erkölcsi rendszerváltás Magyarországon. Jó lenne, ha ezt a fiatalok is tudnák és értenék, miért vannak a mai napig is erkölcsileg feloldatlan dilemmák személyek és múltbeli figurák körül – mert sajnos nem csak Szabó István van, vannak mások is, de őket most hagyjuk."
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 08. 04:48 | Sorszám: 688
Elképesztő. Gajo tényleg csak trollkodni jár ide. Ennyire ugyanis nem lehet hülye egy ember mint ő.
Azt már tudjuk, hogy én nem vagyok ember, hát akkor, legyetek vele boldogok, mert ő az. Ő tisztességgel vitázik, semmit nem hagy megválaszolatlanul. Mindent elintéz néhány, két-háromszavas értelmetlen mondattal.... néha megtoldva valami lehülyézéssel.
Koherrens jobalsi érvrendszer. Gratula!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 08. 04:31 | Sorszám: 687
Két magyar is szerepel egy amerikai katolikus magazin Év embere toplistáján

https://www.vaticannews.va/hu/egyhaz/news/2020-01/inside-the-vatican-katoliku ...

„Ötödik helyen találjuk Böjte Csaba atyát, aki évtizedek óta fogad be és nevel fel gyermekeket az utcáról. „Egy magyar ferences, aki elhagyott gyermekeket segít” – így jellemzi a szerzetest a tevékenységéről szóló hosszú méltatás.
„Nemcsak élelmet és szállást biztosít nekik, hanem bekapcsolja őket egy közösségbe is.”

A hetedik helyen Orbán Viktor miniszterelnök áll. A magyarázat szerint a magyar politikus ellentmondásosságot váltott ki, mert határozottan kiáll Magyarország identitásának megtartása mellett, mint keresztény nemzet. „A magyarok a világ lakosságának 0,2%-át alkotják. Van-e értelme, hogy egy ilyen méretű nemzet állást foglaljon és kiálljon egy ügyért? Igen” – idézi a miniszterelnököt az amerikai lap, majd hosszasan bemutatja tevékenységét a keresztény értékek és identitás védelmében elmondott beszédeiből idézve.”

:-)
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 02. 18:03 | Sorszám: 686
Légyszíves ne zsidózz!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 02. 18:02 | Sorszám: 685
Kedves GAZDÁTOK emlegette a többségi magyarokat "nem roma lakosság"-ként.
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 02. 18:00 | Sorszám: 684
Te is a kiskapukat keresed? Abból élsz, hogy lopsz és csalsz?
Konkrétumokat öreg.
A Nemzeti Dohányboltok mára Nemzeti Dohánybolt- és kiskocsmák lettek. Már sok helyen be sem ütik a gépbe amit vásárolsz, sőt van ahol a szomszédos kocsmában árulják a cigarettát.
Hogy is van ez?
Mennyit igényelnek vissza a multik az itt gyártott és kivitt termékek után? No, mondjad már!
A gazdád azt mondta mi nem kapunk semmilyen eus pénzt, mert a kivitt adó egy részét kapjuk vissza! Hogyan is van ez? Hogyan is hazudtok szemenszedett módon?
Hogyan is van, hogy vannak a romák, meg a nem romák, magyarok nincsenek, kedves GAZDÁD szerint!
Hogy is van az, hogy egy tanár már fél bemenni a munkahelyére?
Hogy is van az, hogy jogerősen megítélt pénzeket a GAZDÁD nem akar kifizetni?
Most jött rá, hogy megy a "börtönbiznisz"?
Hogy van ez?
Időseket ölnek, rabolnak halomba, kedves GAZDÁD valahogy észre sem veszi!
Sorolhatnám reggelig....
Hogy is van ez?
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 19:53 | Sorszám: 683
Az csak átmeneti porbléma, a nemzetközi helyzet fokozódásának csökkenésével, simán helyre fog állni!!
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 19:12 | Sorszám: 682
Gajo, még egy kérdés:
a "meg még millió dolog" közül tudnál említeni egyet?
(Amúgy, miért kell cigányozni?? Anélkül nem megy?)
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 17:38 | Sorszám: 681
Ami az idei rebarbara terméssel is. Minden jól alakul, no de az a fránya rebarbara termés drasztikusan visszaesett. Nálunk termett az idén a legkevesebb rebarbara, amiről természetesen a Gazorbán tehet.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 06:29 | Sorszám: 680
Mi a baj a 27-os áfával?
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 05:54 | Sorszám: 679
Röhögj csak nyugodtan.
A fogyasztási adó a legtisztább adó egy olyan országban, ahol az országlakók igen nagy része állandóan a kiskapukat keresi és sajnos mindig meg is találja, és mindent okosban akar megoldani.

gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 31. 23:46 | Sorszám: 678
Ha-ha-ha... az 27-os áfa kimaradt, meg még millió dolog, ne röhögtess, a "nem romák" valahogy másképpen gondolják!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 29. 16:16 | Sorszám: 677
Elég volt a hazudozásokból, a személyes rágalmazásokból, a bohóckodásokból, az emberek becsapásából, nézzük ki mit lopott és mit tett a magyar nemzetért!

https://napitema.blogspot.com/2019/10/eleg-volt-hazudozasokbol-szemelyes.html ...
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 27. 07:47 | Sorszám: 676
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 27. 01:53 | Sorszám: 675
És, új neve lesz a pártnak: Jakabbik!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 27. 01:31 | Sorszám: 674
Még jobb.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 26. 17:10 | Sorszám: 673
má' nem Roy, hanem Petya .... https://pestisracok.hu/a-szaraztesztak-szakertoje-jakab-peter-az-osszeomlas-s ...
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 25. 22:41 | Sorszám: 672
sosem fog egyenes kérdésre válaszolni!.... se görbén, se egyenesen! ..
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 25. 19:36 | Sorszám: 671
Arra gondolsz, hogy a keresztények nem használnak ilyen szavakat?
Megnyugtatlak, még különbeket is.
A keresztény nem azt jelenti, hogy reggeltől estig hányja a krucifixet. Ugyanolyan gyarló emberek, mint te, vagy én, ráadásul, ha elmennek a templomba, még feloldozást is kapnak.
Noch dazu, én például, bár kereszténynek vallom magamat, de nem vagyok vallásos. Vígan káromkodom, ha valaki felbőszít és magasról teszek rá, hogy ez kinek tetszik, kinek nem.
Így a te neheztelésed sem érdekel.


Roy vagy Toroczkay?
Erre a kérdésre felelj!

Egy kis olvasmány neked a Jobbikról:
https://magyarnemzet.hu/velemeny/szurja-a-szemet-a-szekely-kapu-ujpest-balos- ...

Egyetértek Apátival. Ez lett a Jobbikból.
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 25. 17:23 | Sorszám: 670
"Te tökhülye vagy!"

Ja, meg keresztény!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. január 25. 02:58 | Sorszám: 669
Te tökhülye vagy!
Sehol nem írtam azt, hogy neked GAZDÁD van, ezt a fogalmat te hoztad be és ezen azóta is te rugózol, fogalmam sincs, hogy miért.
A hozzászólásaidból már korábban megállapítottam, hogy Jobbik szimpatizáns vagy. Emiatt valóban érdekel, hogy vajon melyik csoporttal szimpatizálsz most, hogy a Jobbik kettészakadt? Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre ilyen rettenetesen nehéz lesz neked válaszolni.
Ahogy esetedben sem gondoltam, hogy GAZDÁD van, nyugodj meg, nekem sincs GAZDÁM. Nem nyomatok semmit, nem ad ki nekem senki semmilyen munkát. Amit ide, vagy bárhova írok, az a saját véleményem.

gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. január 24. 21:44 | Sorszám: 668
Te tűnsz értetlennek. A Te GAZDÁD a fidesz! Itt nyomatod a kötelezőt, magyarul a GAZDA "kiadja a munkát" aztán benyalod ide.
Érthetően leírtam, hogy nekem nincs GAZDÁM, nekem nem kell vigyáznom, én nem vagyok megkötözve, leragasztva, pórázra húzva...., ebből következik, hogy az általad említett két formációhoz semmi közöm! /Noha bármelyik, jelenleg tolvajkodó, magyarságot árulgató csoportnak lehet általam is elfogadható ötlete,gondolata, intézkedése stb./
Ennyi!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 23. 04:24 | Sorszám: 667
Nagyon értetlennek tűnsz.
Azt kérdeztem tőled, hogy miután a Jobbik kettévált, te melyikkel tartasz Roy- jal, vagy Toroczkaival?

Erre azt válaszoltad, hogy neked nincs GAZDÁD. Milyen válasz ez?
Ki beszélt itt GAZDÁRÓL? Nem érted a kérdésemet? Hogy lehet ez? Beteg vagy?

Azután azt írtad: "A Te GAZDÁD O.V.!"
Ezt mégis honnan veszed?
Életemben nem találkoztam se OV- vel, de egyetlen politikussal sem, akkor hogy lehet bárki is közülük a GAZDÁM? Magadnál vagy? Vagy egy kicsit többet ittál?


De tudod mit, ha számodra ilyen nehézségbe ütközik kiizzadni egy normális választ egy egyszerű kérdésre, akkor hagyjuk is, ne bajlódjunk vele!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...