13:36:50
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok ?
... Elejére 1. lap 
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 06:29 | Sorszám: 680
Mi a baj a 27-os áfával?
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. február 01. 05:54 | Sorszám: 679
Röhögj csak nyugodtan.
A fogyasztási adó a legtisztább adó egy olyan országban, ahol az országlakók igen nagy része állandóan a kiskapukat keresi és sajnos mindig meg is találja, és mindent okosban akar megoldani.

gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 31. 23:46 | Sorszám: 678
Ha-ha-ha... az 27-os áfa kimaradt, meg még millió dolog, ne röhögtess, a "nem romák" valahogy másképpen gondolják!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 29. 16:16 | Sorszám: 677
Elég volt a hazudozásokból, a személyes rágalmazásokból, a bohóckodásokból, az emberek becsapásából, nézzük ki mit lopott és mit tett a magyar nemzetért!

https://napitema.blogspot.com/2019/10/eleg-volt-hazudozasokbol-szemelyes.html ...
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 27. 07:47 | Sorszám: 676
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 27. 01:53 | Sorszám: 675
És, új neve lesz a pártnak: Jakabbik!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 27. 01:31 | Sorszám: 674
Még jobb.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 26. 17:10 | Sorszám: 673
má' nem Roy, hanem Petya .... https://pestisracok.hu/a-szaraztesztak-szakertoje-jakab-peter-az-osszeomlas-s ...
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 25. 22:41 | Sorszám: 672
sosem fog egyenes kérdésre válaszolni!.... se görbén, se egyenesen! ..
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 25. 19:36 | Sorszám: 671
Arra gondolsz, hogy a keresztények nem használnak ilyen szavakat?
Megnyugtatlak, még különbeket is.
A keresztény nem azt jelenti, hogy reggeltől estig hányja a krucifixet. Ugyanolyan gyarló emberek, mint te, vagy én, ráadásul, ha elmennek a templomba, még feloldozást is kapnak.
Noch dazu, én például, bár kereszténynek vallom magamat, de nem vagyok vallásos. Vígan káromkodom, ha valaki felbőszít és magasról teszek rá, hogy ez kinek tetszik, kinek nem.
Így a te neheztelésed sem érdekel.


Roy vagy Toroczkay?
Erre a kérdésre felelj!

Egy kis olvasmány neked a Jobbikról:
https://magyarnemzet.hu/velemeny/szurja-a-szemet-a-szekely-kapu-ujpest-balos- ...

Egyetértek Apátival. Ez lett a Jobbikból.
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 25. 17:23 | Sorszám: 670
"Te tökhülye vagy!"

Ja, meg keresztény!
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. január 25. 02:58 | Sorszám: 669
Te tökhülye vagy!
Sehol nem írtam azt, hogy neked GAZDÁD van, ezt a fogalmat te hoztad be és ezen azóta is te rugózol, fogalmam sincs, hogy miért.
A hozzászólásaidból már korábban megállapítottam, hogy Jobbik szimpatizáns vagy. Emiatt valóban érdekel, hogy vajon melyik csoporttal szimpatizálsz most, hogy a Jobbik kettészakadt? Nem gondoltam volna, hogy egy ilyen egyszerű kérdésre ilyen rettenetesen nehéz lesz neked válaszolni.
Ahogy esetedben sem gondoltam, hogy GAZDÁD van, nyugodj meg, nekem sincs GAZDÁM. Nem nyomatok semmit, nem ad ki nekem senki semmilyen munkát. Amit ide, vagy bárhova írok, az a saját véleményem.

gajo
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. január 24. 21:44 | Sorszám: 668
Te tűnsz értetlennek. A Te GAZDÁD a fidesz! Itt nyomatod a kötelezőt, magyarul a GAZDA "kiadja a munkát" aztán benyalod ide.
Érthetően leírtam, hogy nekem nincs GAZDÁM, nekem nem kell vigyáznom, én nem vagyok megkötözve, leragasztva, pórázra húzva...., ebből következik, hogy az általad említett két formációhoz semmi közöm! /Noha bármelyik, jelenleg tolvajkodó, magyarságot árulgató csoportnak lehet általam is elfogadható ötlete,gondolata, intézkedése stb./
Ennyi!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 23. 04:24 | Sorszám: 667
Nagyon értetlennek tűnsz.
Azt kérdeztem tőled, hogy miután a Jobbik kettévált, te melyikkel tartasz Roy- jal, vagy Toroczkaival?

Erre azt válaszoltad, hogy neked nincs GAZDÁD. Milyen válasz ez?
Ki beszélt itt GAZDÁRÓL? Nem érted a kérdésemet? Hogy lehet ez? Beteg vagy?

Azután azt írtad: "A Te GAZDÁD O.V.!"
Ezt mégis honnan veszed?
Életemben nem találkoztam se OV- vel, de egyetlen politikussal sem, akkor hogy lehet bárki is közülük a GAZDÁM? Magadnál vagy? Vagy egy kicsit többet ittál?


De tudod mit, ha számodra ilyen nehézségbe ütközik kiizzadni egy normális választ egy egyszerű kérdésre, akkor hagyjuk is, ne bajlódjunk vele!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 22. 19:01 | Sorszám: 666
A Te GAZDÁD O.V.! Nekem ilyen nincs! Mit nem értesz ezen?

"Jobbikos szimpatizáns vagy..." Nem tudom ezt honnan veszed! Akár kádáristának is nevezhetnél! Jó volt az a 60 éves nyugdíjkorhatár!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 22. 18:22 | Sorszám: 665
Ki beszélt itt GAZDÁM- ról?

Feltettem egy egyszerű kérdést, Roy vagy Toroczkai?
Jobbikos szimpatizáns vagy, a szervezet kettévált.
Gondolom te nem váltál ketté.
Tehát?
Roy vagy Toroczkai?

...és ne beszélj mellé: ("Pandaláskoggy má! Nekem nincs GAZDÁM! )
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 21. 19:06 | Sorszám: 664
A Te GAZDÁD O.V.! Nekem ilyen nincs! Mit nem értesz ezen?

"Jobbikos szimpatizáns vagy..." Nem tudom ezt honnan veszed! Akár kádáristának is nevezhetnél! Jó volt az a 60 éves nyugdíjkorhatár!



tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 21. 00:23 | Sorszám: 663
Ki beszélt itt GAZDÁM- ról?


Feltettem egy egyszerű kérdést, Roy vagy Toroczkai?
Jobbikos szimpatizáns vagy, a szervezet kettévált.
Gondolom te nem váltál ketté.
Tehát?
Roy vagy Toroczkai?

...és ne beszélj mellé: ("Pandaláskoggy má! Nekem nincs GAZDÁM! )
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 20. 19:37 | Sorszám: 662
Persze! A jobbbbbikkkkal! Pandaláskoggy má!
Nekem nincs GAZDÁM!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 20. 01:36 | Sorszám: 661
Ez a válaszod a kérdésemre?
Na hiszen!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 12. 18:10 | Sorszám: 660
Az a nagy böhöm volt?
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 12. 18:09 | Sorszám: 659
A kutyulik képtelenek elképzelni a kéznyalás-nélküliséget, nekik ez olyan akár medvének a méz, macskának a kaparófa...!
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 09. 23:02 | Sorszám: 658
Ja, dolgoztam a fiatalabb fiúnak gépíróként is, amikor már nős voltam úgy 20 évesen, ő meg kutatóorvosként dolgozott az orvosin. Nem számolható mennyiségű betűt ütöttem le az Optima gépen!
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 09. 22:52 | Sorszám: 657
Ez gyönyörű! Komolyan!
Úgy 20 évig -meggszakításokkal - közvetlen szomszédom volt egy család 8 gyerekkel! A legkisebb volt akkora mint én, szóval már mindegyikük ölég vén! 6 lány és két fiú, mindegyik egyetemet végzett, az egyikük országosan ismert tornász volt.
A papa vegyészmérnök rendes állásban, sajátmárkás: H8 hajsamponnal, amit otthon, a cselédszobában, úgy 6 m2-en gyártott -akkoriban úgy mondták-, kisvállalkozóként. A mama természetesen nem dolgozott, de az ő nevén ment a kisvállalkozás. Külön engedéllyel vehettek egy Barkast, mert valahogy kellett a gyerekeket mozgatni!
Nagyon szerettem őket.
Mai szemmel felfoghatatlan az a szeretet és összetartás, ami közöttük volt!
Apuka naponta úgy 50-szer ment le és föl a másodikra paradicsomos és egyéb gyümölcsös rekeszekkel és a sampon miatt szükséges mozgás miatt. (Én magam is dolgoztam neki kamaszkoromban. A samponos üvegeket hoztam, vittem a fsz-i raktár és a lakásukban lévő labor között. Nagyanyám meg mosta az üvegeket a kádban. Persze fizetett érte.
Na mindegy, abban a 4 szobás, hallos lakásban akkor, fölneveltek 8 gyereket!
Akkor persze én ebből semmit nem értettem, csak a lányokat lestem a lichthófon át a fürdőszobában.
Ronda dolog volt, de az vesse rám az első követ, aki kihagyta volna 6 lány esti fürdőzését 14-15 évesen! (Nem estem le egyszer sem!)
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2020. január 08. 11:36 | Sorszám: 656
https://888.hu/kinyilott-a-pitypang/tarlos-kiallt-az-emberek-ele-karacsony-me ...

Tarlós kiállt az emberek elé, Karácsony meg már csak a Facebookon szájkaratézik 08:08
Tarlós István idején az újságírók hétről hétre, tetszőleges témákban, akár órákon keresztül kérdezhették Budapest főpolgármesterét. A főváros új vezetése ezzel szemben inkább a közösségi médiában szájkaratézik retorikai fogásokkal.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...