11:51:53
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Mellár Tamás, aki tudja a tutit
... Elejére 1. lap 
Janne
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 28. 07:19 | Sorszám: 56
"
Mindegyik variációd baromság, egyiket sem mondta Mellár."

Tiszavirág, volt már, hogy megértettél egy két szónál hosszabb mondatot?
Teljes zagyvaság, amit írsz, ellentétben Mellárral, aki értelmesen és következetesen beszél.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. október 28. 02:40 | Sorszám: 55
Jajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Istenem!!!!!!!!!!!!!



Mindegyik variációd baromság, egyiket sem mondta Mellár.

Olgica napok óta azon kesereg minden partnerével, hogy oda a Népszabadság, oda a sajtószabadság.
Ezzel a hülye Mellárral is azon kesereg.
Majd egyszer csak Mellár eltévelyeg és azt mondja, hogy a fiatalok nem is olvasnak újságokat és nem is néznek tv-t.

Puff neki. Mellár beleröttyintett a ventilátorba!

Na de ha ez kimondatik, márpedig Mellár kimondta, akkor ki a francnak kell a Népszabi? Hát senkinek. De akkor oda a további kesergés tárgya! Olgicáéknak pedig még hetekig kell keseregni, mert akkor nem ég bele az emberek tudatába se belföldön, se külföldön, hogy a Népszabi megszűnésével vége Magyarországon a sajtószabadságnak.

Ha nem is olvassák a fiatalok (mert valóban nem olvasnak a fiatalok manapság papíralapú újságokat, mert csak az internetet olvassák), akkor minek is tovább keseregni azon, hogy megszűnik a Népszabi? Ez nem tetszik Olgicának, ő még napokig akar keseregni a Népszabi megszűnésén, és akkor jön neki ez a hülye Mellár, és elbagatelizálja a Népszabi jelentőségét, hogy a fiatalok nem is olvassák.

Olgica gyorsan el is terelte Mellárt, nehogy még tovább rontsa a boltot.

Hát ezen röhögtem.










tótumfaktum
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 27. 23:58 | Sorszám: 54
Nem. Ugyanis, nem ezt mondta!

Naprimér:
"Azért veszi meg a Fidesz a Népszabadságot, mert a fiatalok úgy sem olvassák?"

Ezzel mit akarsz mondani? Azt, hogy Mellár szerint 'azért veszi meg a Fidesz a Népszabadságot, mert a fiatalok úgy sem olvassák' ?
Ezt biztosan nem mondta!
Vagy, azt hogy 'azért veszi meg a Fidesz a Népszabadságot, mert a fiatalok (is) olvassák' ?
Ezt meg pláne nem mondta!

Mindkettő hülyeség. Csak arról volt szó, hogy a Fidesz araszol az öntökönbökés felé. Megint.
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. október 27. 23:01 | Sorszám: 53
Nem érzed az ellentmondást?
Azért veszi meg a Fidesz a Népszabadságot, mert a fiatalok úgy sem olvassák?
Nagy baromság ez Mellár szakitól.
Olgica gyorsan el is vezeti a jó öreg hasznos hülyét a területről.

tótumfaktum
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 27. 21:54 | Sorszám: 52
Igen, igen. Pont ott kellene meghallgatnod!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. október 27. 19:57 | Sorszám: 51
Dehogysenem.
Mosd ki a füled és vidd a csúszkát 12:30-ra.



tótumfaktum
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. október 27. 17:53 | Sorszám: 50
Nincs. Ugyanis, nem ezt mondta!
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. október 27. 10:08 | Sorszám: 49
A "jobboldali" Mellár már megint dumál:

http://www.atv.hu/videok/video-20161026-mellar-tamas

A fiatalok nem olvassák a papíralapú újságokat és nem néznek tv-t, a Fidesz meg mégis ezeket söpri be....

Tomi! Nincs ebben a szövegben egy apró ellentmondás?



tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. szeptember 12. 19:13 | Sorszám: 48
Már megint megszólalt ez a szerencsétlen hasznos hülye:

http://168ora.hu/jobboldaliak-akik-csalodtak-orbanban/

Istenem, hány ilyen barommal volt alkalmam találkozni.

Képtelenek belátni, hogy nélkülük is felkel a Nap.




tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 21. 23:33 | Sorszám: 47
Micsoda briliáns elme!
Ezek szerint ezt eltalálta.
Remek.
De mi van a 2011-ben megjósolt megbukott gazdaságpolitikával?
Az nem jött be?
Micsoda pech!
tótumfaktum
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. február 21. 22:11 | Sorszám: 46

"Eddig azt hittem, csak a nők képesek gyűlölni az életük végéig, de most már be kell látnom, hogy közöttünk is van olyan, aki erre képes."


"kedvező esetben is legfeljebb 2 százalék körül alakulhat,"

1.8 százalék lett a vége...



http://www.eco.hu/hir/grafikon-a-gdp-valtozasa-magyarorszagon-2003-2015-i-neg ...
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 21. 20:08 | Sorszám: 45
Még ezt is mondta ugyanitt 2011. augusztus 26- án :
http://hvg.hu/gazdasag/20110826_mellar_tamas_magyar_nemzet_gdp

"....felidézve az augusztus elején publikált adatokat, amelyek alapján a gazdasági növekedés az előző negyedévben megállt, éves szinten kedvező esetben is legfeljebb 2 százalék körül alakulhat,"

Vajh eltalálta a 2%-t?
Majd megnézem, ha ráérek.

Eddig azt hittem, csak a nők képesek gyűlölni az életük végéig, de most már be kell látnom, hogy közöttünk is van olyan, aki erre képes.


tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 21. 19:39 | Sorszám: 44
Mellár mindig mindent tud.
Már 2011-ben is tudta:

Mellár Tamás: megbukott az Orbán-kormány gazdaságpolitikája
2011. augusztus 26
http://hvg.hu/gazdasag/20110826_mellar_tamas_magyar_nemzet_gdp
tiszavirág
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 21. 19:36 | Sorszám: 43
2014.11.21.

http://www.origo.hu/gazdasag/20141121-mellar-tamas-szerint-nem-ez-a-fenntarth ...

"Az idén valószínűleg 3 százalék fölött lesz GDP-növekedés, de jövőre is 2 és 2,5 százalék között lesz, mondta Mellár Tamás a HBLF pénzügy konferenciáján."

Már 2014-ben is megmondta ez a jó Mellár a tutit.
tótumfaktum
Olvasta: 6 | Válasz | 2016. február 21. 19:13 | Sorszám: 42
Egyébként, a probléma leginkább nem is a külföldi munkavállók statisztikájával van, hanem az egyébként jó cél (közmunkások) felhasználása rossz propagandára... Magyarán, az igaz hogy ezzel a munkanélküli ráta sokkal jobb érték lesz, viszont nem szabadna közben "elfelejteni" azt, hogy ez alapvetően miből ered... Hosszú távon ez egyáltalán nem old meg semmit sem.
tótumfaktum
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. február 21. 19:01 | Sorszám: 41
Dehogynem, én sajnos értelek. Pontosan azt teszed még most is, amit a 37. hsz. legutolsó mondatában írtam. :-(
Ezt nevezed te normál vitakulturának.
tiszavirág
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 21. 18:49 | Sorszám: 40
Nem értettél meg.
tótumfaktum
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. február 21. 18:49 | Sorszám: 39
Igen, arra válaszoltam. Szinte minden egyes bekezdésére.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 21. 18:46 | Sorszám: 38
A No. 36-ban mindent leírtam.
tótumfaktum
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 21. 18:30 | Sorszám: 37
Nem mások érveit söpröm le, hanem Mellár Tamás megjegyzését vitatom.

- Ez nem igaz. Nézd csak pl. ezt a topikot.
Többszörösen is le lett írva itt, hogy mi van. Legutóbb még a linket is megadtam. (A 29. hsz.-ben)

A KSH azt mondja a munkanélküliségi ráta 6,5 %, mire Mellár kijelenti, hogy ez nem igaz, mert ebben benne vannak a közmunkások és a külföldön dolgozók, ezért szerinte a munkanélküliségi ráta több, mint 10%.

- Nem azt jelenttte ki! Ő ért hozzá, hisz' statisztikus. Soha nem jelentene ki olyat, ami ellentétben van a szakmájával!
Te azt csinálod amit a hozzá nem értő újságírók is... bármit megfogalmaznak amit ők vélnek igaznak más mondása alapján...

+ Az előbb említett hsz.-ben levő linken ennek a magyarázata is megvan, ha már nekem nem hiszel. :-(

Mérnök ember létemre én azt szeretem, ha minden szám mögött ésszerű magyarázat van.

- Egy mérnöknek tudnia kell hogy mi az a statisztika. Legalábbis az alapokat. Nagyjából ennyit tudok csak én is...
Amúgy meg, az általad hiányolt "ésszerű magyarázat" többször is szerepelt e topikban. :-(

A médiumokból én úgy értesültem, hogy semmiféle regisztráció nincs a külföldön dolgozókra vonatkozóan. Ha nincs, akkor a számukat sem tudjuk. Mondhatunk ezret, százezret, milliót és így tovább.

- Ez nem igaz. Az a 108 ezer fő pl. hivatalos adat...
Minden ilyen jellegű szám pontatlan, aminek rengeteg féle oka lehet.

Becsülget itt mindenki valamennyit. Amikor Cameron látogatásakor Orbán azt mondta, hogy az angol statisztika szerint ma 50.000 ember dolgozik Nagy-Britanniában, akkor a redves ultra-liberális lakájsajtó azonnal elkezdett hörögni, hogy pfuj, hazudik Zorbán, mert sokkal több van.

- Ez a legnagyobb baj, hogy összekeversz most itt mindent mindennel. Csakis a hivatalos adatokon alapuló kijelentésről van szó. Annak kapcsán mond el problémákat Mellár. Feketemunkások meg ballib... meg ilyesmi-olyasmi nincs belekeverve!!

Hogy mennyi, azt továbbra sem tudja senki.

- Nem is kell tudni pontosan. Ugyanis nem a katyvaszról volt itt szó, hanem a hivatalos módszertanon alapuló hivatalos adatok kiértékeléséről.

Az angol statisztika a regisztrált, hivatalos munkavállalókról tud, a feketemunkásokról ő sem tud.

Így pedig nagyon nehéz elfogadni Mellár állítását. Miből lehet azt biztosan tudni, hogy Mellár tudja a tutit?

- Összekevered a dolgokat. A topik illetve a cikk címében szereplő "megállapítás" egyáltalán nem erre vonatkozik!! Hanem arra ami a cikk végén levő részben szerepel a leváltásról... :-( /Nem idézem ide, mert nem akarom a tippet terjeszteni /

Én nem fogadom el.

- Lehet ilyet mondani, de ez attól is függ, hogy mit. Pl. a 2x2=4 számítást egy kicsit nehéz támadni ...

Én Mellárral vitatkozom, te, Janne és mpd, meg velem.
Én Mellár mondatait vesézem, ti meg az én értelmi képességeimet próbáljátok a béka feneke alá szorítani.

- Én(mi) nem vitatkozom veled. Csak igyekeztem leírni, hogy mit nem értesz. De te "nem veszed a lapot". :-(

Mondd, ha ezerszer is elmondjátok, hogy rémes, hogy én milyen imbecillis hülye vagyok, akkor holtbiztos, hogy én az is leszek?

- Nem, amíg azt csinálod amit, addig nem lehet elhinni, hogy nem vagy az. Hacsak nem szándékosan teszed... :-( Ballibek pl. tesznek ilyet!

Nem kellene ezt a vita"kultúrát" kidobni a francba?

- Nem sokáig lehet elviselni, hogy amivel másokat támadsz, azt te büntetlenül tehesd...
Neked kellene, legalább néha odafigyelned. Pl. teljesen figyelmen kívül hagyod a válaszokat/belinkelt cikkeket.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 21. 17:36 | Sorszám: 36
Nem mások érveit söpröm le, hanem Mellár Tamás megjegyzését vitatom.

A KSH azt mondja a munkanélküliségi ráta 6,5 %, mire Mellár kijelenti, hogy ez nem igaz, mert ebben benne vannak a közmunkások és a külföldön dolgozók, ezért szerinte a munkanélküliségi ráta több, mint 10%.

Mérnök ember létemre én azt szeretem, ha minden szám mögött ésszerű magyarázat van.

A médiumokból én úgy értesültem, hogy semmiféle regisztráció nincs a külföldön dolgozókra vonatkozóan. Ha nincs, akkor a számukat sem tudjuk. Mondhatunk ezret, százezret, milliót és így tovább.

Becsülget itt mindenki valamennyit. Amikor Cameron látogatásakor Orbán azt mondta, hogy az angol statisztika szerint ma 50.000 ember dolgozik Nagy-Britanniában, akkor a redves ultra-liberális lakájsajtó azonnal elkezdett hörögni, hogy pfuj, hazudik Zorbán, mert sokkal több van.

Hogy mennyi, azt továbbra sem tudja senki.

Az angol statisztika a regisztrált, hivatalos munkavállalókról tud, a feketemunkásokról ő sem tud.

Így pedig nagyon nehéz elfogadni Mellár állítását. Miből lehet azt biztosan tudni, hogy Mellár tudja a tutit?

Én nem fogadom el.

Én Mellárral vitatkozom, te, Janne és mpd, meg velem.
Én Mellár mondatait vesézem, ti meg az én értelmi képességeimet próbáljátok a béka feneke alá szorítani.

Mondd, ha ezerszer is elmondjátok, hogy rémes, hogy én milyen imbecillis hülye vagyok, akkor holtbiztos, hogy én az is leszek?

Nem kellene ezt a vita"kultúrát" kidobni a francba?



tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 21. 16:56 | Sorszám: 35
(Ez a topik a legjobb példa arra, hogy te általában mit művelsz.)
tótumfaktum
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 21. 16:52 | Sorszám: 34
Te viccelsz. Te mindig lesöpröd előbb mások érveit. Ráadásul, úgy hogy meg sem kisérled értelmezni vagy cáfolni azokat.
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 21. 16:48 | Sorszám: 33
( A "munkanélküliségi ráta" a hivatalos adatokból van számolva, ezért annak a számnak az értelmezése is csak a hivatalos adatokkal való összevetésben mérvadó... )
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 21. 16:48 | Sorszám: 32
Mit nevezel "normális vitatkozásnak"?
Csak nem azt, amit te művelsz?

"Hát ja, értelmes vagy. Tényleg. Normális válaszra nem tellik. Csak ennyire.
Mondd, neked tényleg nem megy a normális vitatkozás?

OK, tehát egyetértesz azzal, hogy rémesen buta vagy. Helyes.

rémes

Te tányleg nem érted?"


Véleményem szerint aki a másik értelmi képességét örökké megkérdőjelezi, az nem vitapartner, hanem egy idióta barom, akivel nem kell szóba állni.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...