07:03:31
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Azok a kedves, aranyos migránsok
... Elejére 1. lap 
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2020. január 12. 18:02 | Sorszám: 250
Szerbia, Bosznia... nem számít! Ott a kerítés, egyenlőre elég. A vargabetűsök ellen nem tudnak semmit sem tenni!
/A problémát Görögország határainál kell megoldani, de ahhoz töketlenek!/
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 25. 21:48 | Sorszám: 239
Őszintén és nagyon kmolyan kérdezem, hogy mi az álláspontod a menekülteknek nevezett (nem a legálisan, útlevéllel érkezett) emberek itthoni "beilleszekedését" illetően, miután egész tisztán látható, hogy a szerb, horvát, bosnyák oldalon "bizonyos, figyelmen kívül nem hagyható, aggasztó" következményei vannak a jelenlétüknek?
R.András
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 24. 16:54 | Sorszám: 238
Egyre több német család költözik Magyarországra a biztonság miatt

Sorra költöznek Magyarországra a német állampolgárok. Az M1 munkatársai több családnál
is forgattak a napokban, a megkérdezettek azt mondták, azért jöttek el Németországból
és költöztek Magyarországra, mert békében és biztonságban szeretnének élni – hangzott el
az M1 Híradójában.
... https://gondola.hu/hirek/248376-Egyre_tobb_nemet_csalad_koltozik_Magyarorszag ...
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 24. 15:41 | Sorszám: 237
"Szombat délután az Andrássy úton egy nő parkolt az autójával, amikor egy szír férfi kinyitotta az ajtót, majd megrúgta a sofőrt és beszállt mellé – közölte a police.hu."

"Most meg hozzák ezt a sok szerencsétlent, akik egy kanyar után majd nálunk landolnak"227.

A KANYAR! Csak nincs szemed a látásra!
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 23. 19:54 | Sorszám: 236
Mondjuk, arra is kiváncsi lennék, hogy mit keresett itt most Mo.-n ez a szír állampolgárságú, német menekültstátusszal rendelkező embörfia...
pandala
Olvasta: 7 | Válasz | 2019. december 23. 19:49 | Sorszám: 235
Nah, azé' az ügyészség honlapján 'pontosabban' megvan már a té nyálladék ....
.... A megalapozott gyanú szerint, a szír férfi a járó motorú, éppen parkoló autó vezető melletti ülésébe ült be, angol nyelven felszólította a nőt, hogy „muszlim vagyok, segíts nekem!” , majd amikor a nő kiutasította őt az autójából, rátámadt a nőre, őt több alkalommal ököllel megütötte, közben a telefonját elvette. ...
http://ugyeszseg.hu/inditvanyt-tett-az-ugyeszseg-a-mult-szombati-andrassy-uti ...
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 23. 19:29 | Sorszám: 234
Vagy, csak udvarolni akart mint Gréczy... de nem volt nála megfelelő szefi, s ezért inkább rúgással próbálkozott .. :--(
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 23. 19:09 | Sorszám: 233
Hmmm, vajon, mire fájt a foga e ""fiatalkorúnak""? Csak nem a magyar nyelv tudására volt éhes? Hogy meg tudja értetni magát, hogy az autó kéne!... A hölgy meg valszeg, nem tudott arabul, s ezért aztán a slusszkulccsal együtt próbált elmenekülni!? ....
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 23. 18:12 | Sorszám: 232
Idézet:
2019.12.23. 11:18
A 25 éves migránsbűnöző ellen eljárás indult.

Szombat délután az Andrássy úton egy nő parkolt az autójával, amikor egy szír férfi kinyitotta az ajtót, majd megrúgta a sofőrt és beszállt mellé – közölte a police.hu.

A férfi arabul kezdett kiabálni a nővel, aki megpróbált elszaladni és segítséget kérni, de a támadó utána futott, visszarántotta és többször arcon ütötte. A nő segítségére siető járókelőt a gyanúsított szintén megütötte.

A migránsbűnöző ezután kivette a nő kezéből a telefonját. A dulakodást egy másik járókelő is észrevette, próbálta feltartóztatni az elkövetőt, de nem sikerült neki.

A rendőrök a személyleírás alapján, fél órával a támadás után a Dózsa György út és az Andrássy út kereszteződésénél elfogták a 25 éves szír állampolgárságú férfit, aki a nála talált iratok szerint német menekültstátusszal rendelkezik.

A migránst őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását. A sértett és a segítségére siető egyik férfi nyolc napon belül gyógyuló sérüléseket szenvedett.
https://888.hu/ketharmad/karacsony-gergely-budapestje-szir-ferfi-rabolt-ki-eg ...
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 20. 00:55 | Sorszám: 231
Csupa értelmes válasz.
Erre bármely balsi képes ..
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 23:03 | Sorszám: 230
.
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 22:10 | Sorszám: 229
Aha, és szerinted ezek az éhesek "zúdulának hidegen" "e kicsinyke hazára"???
Teljesen belegabalyodtál a szavaidba.
Egyszerre talán csak egy-egy dolgot kéne tisztáznod, s akkor talán meg lehetne érteni, hogy tkp. miről is akarsz értekeznni...
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 22:08 | Sorszám: 228
Hozzák? Éhesek? Kik hozzák? Ide?
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 21:59 | Sorszám: 227
Hogy a különböző népek nem éhesek?


-Délvidék
-Őrvidék
-Felvidék
-Kárpátalja
-Erdély

Most meg hozzák ezt a sok szerencsétlent, akik egy kanyar után majd nálunk landolnak.Sőt már tömegével itt is vannak, majd listákról elárasztják a szörnyekházát is! /Hm. Mintha erről is írtam volna valamikor egy szösszenetet/.

Szegény Magyarország, szegény magyarok!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 21:34 | Sorszám: 226
A csalódás akkor kölcsönös!
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 21:33 | Sorszám: 225
Nem, nem, a népekről van, sajnos!
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 21:31 | Sorszám: 224
Gegnek??
Mint például a "vizünk eladását"?? Amiről azóta sem próbáltál mondani semmi értelemeset!.... Furcsálom. Hiszen olyan sejtelmesen mondogattad, hogy azt feltételeztem, hogy valami érdemleges információ birtokában vagy, s elmondod, hogy hogy s miként?...

negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 19:48 | Sorszám: 223
Elolvastam.
Pandalát nyugodtan lehet bármikor szívatni személyes ügyekben (mert leginkább ő szívat másokat, ha úgy gondolja, hogy nem értik meg a sokadik hurokban írt gondolatmenetét), de a politikában legtöbbször igaza van.

Őszintén mondom, hogy csalódtam benned!

Igen! Satnya fidesz-bolsi, orbánseggnyaló, nemzethy, horthysta, büdösbunkó, gyurcsányt, klárát, fegyőrt, donáthannát, csehkatát, tordait és hasonlókat a kőbányába küldeni kívánó alak vagyok!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 19:12 | Sorszám: 222
Rólad van lesújtó véleményem!
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 19:11 | Sorszám: 221
Olvasd el az elejétől /191/! Én egy jó gegnek szántam, Pandala esztéta-és irodalmár szokása szerint meg kötözködik!
Nekem meg Te se hablatyolj a migránsokról, nagyon jól ismered a véleményem! És főleg ne gyere ezzel a satnya, ócska fideszes-bolsi dumával!

negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 16:18 | Sorszám: 220
Biztos vagy benne, hogy ez volt a legjobb válasz?
Esetleg reagálnál arra, hogy megint egy helybelit vertek és aláztak meg olyanok, akik azonosíthatatlanul, pénz nélkül, de már 3-4-5 ezer Eurot kifizetve az embercsempészeknek, Apple telefonokkal, EU bankkártyával, de rendes ruha nélkül érkezve, kellőképpen erőszakosan követelik vélt jussukat, a disznómentes kaját -de azért isznak mint a gödény, mert Allah nem mindig lát- és az emberhez méltó elhelyezést?
Esetleg erre is: https://www.vadhajtasok.hu/2019/12/17/egyszer-lemeszarolunk-mindnyajatokat-mo ...
Netán arra is, hogy Finnországban egy arab pinőnemű azt nyilatkozta, hogy nem is lenne itt olyan rossz, csak sok a finn?! (Lusta vagyok megkeresni a linket, de azt hiszem elég közismert!)

Talán gondold át a "betegségekre" hegyezett hsz-edet! Kösz!
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 16:04 | Sorszám: 219
Nagyon lesújtó véleményed van a népekről. Nem szép dolog.
gajo
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 14:02 | Sorszám: 218
Pandalára éhes... szétkamatttyolnakszegény kém
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 11:29 | Sorszám: 217
Szegény népek! Én kikérném magamnak, a hejjjükbe'!! .. ;-))
pandala
Olvasta: 6 | Válasz | 2019. december 19. 11:13 | Sorszám: 216
Hápperszehogy!
S ezek mind ilyenek, ugye?? : "Terroristák jönnek, meg naplopók, 'dogmatikusok', na meg promiszkuitásban szenvedő "fiatalkorúak"!!! ...."

népek éhes árja

"Fel, fel, ti rabjai a földnek, fel, fel, te éhes proletár!"
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...