11:00:30
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Felhasználónevem: 
Jelszavam:   [ Mégsem
Téma: Jeles napok
... Elejére 1. lap 
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 10. 16:21 | Sorszám: 8
Jól tette. Ám hölgyeink az év minden napján áldandók és megszentelendők--gondolnám....
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 10. 11:43 | Sorszám: 7
http://kulfoldi-hirek.blogspot.hu/2015/03/ferenc-papa-szepet-mondott-nokrol.html

Ferenc pápa megáldotta a nőket.....
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 09. 14:37 | Sorszám: 6
Engedelmet! De én nem akarom "megszentelni" sem a pogány sem a kommunista ünnepeket."Azt" meghagyom a pogányoknak és kommunistáknak. Élvezzenek el rajta!
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 09. 13:45 | Sorszám: 4
Drága emlékű plébánosunk szerint (nyugodjék), ahogy az ókorban is meg tudtuk szentelni a pogány ünnepeket,
ugyanúgy ma is meg tudjuk szentelni a kommunista ünnepeket ...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 09. 13:43 | Sorszám: 3
Éljenek a bájos, szép nők !
... http://rakuhobbi.blogspot.hu/2012/01/reich-karolymuterem-toll.html
küssszvágócsér + óvóbácsi
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 09. 10:47 | Sorszám: 2
Ejnye, ne csacsiskodj, te kis golyhó !
panda
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 08. 09:45 | Sorszám: 1
Ja, és k*nyázással támasztod alá... Szép.
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 08. 09:18 | Sorszám: 0
Anyáknapja, vasutasnap, madarak és fák napja, bányásznap, a kommunizmus áldozatainak emléknapja,pedagógusnap és ma....NŐK NAPJA. Ráadásul Nemzetközi Nőnap.
Aki ismer, tudja rólam, hogy NAGYON SZERETEM A NŐKET! Lányokat, asszonyokat, nagymamákat, kislányokat! DE!
Ezt a NŐNAP-ot ami a mai nap, ezt máán' a szüleim is kommunista találmánynak tartották, s jómagam sem nagyon tudok véle mit kezdeni. Miért? Mert az, hogy valaki NŐ, az nem az Ő érdeme! Azéé' Ő nem tett semmit.Ezzel az erővel és logikával lehetne szőkehajúak napját, nagyorrúak napját vagy mondjuk 1,90-nél magasabbak napját is rendezni.
Hogy az Olimpián érmet szerzett sportolóinkat ünnepeljük......rendben. Hogy a Nobel dijasainkat , Kossuth díjasainkat ünnepeljük rendben. De ezt a nőnapot egyszerűen NEM ÉRTEM! S nem értették már a szüleim sem! Ráadásul úgy, hogy azok ünnepeltetik, akik ki vannak akadva azon, hogy Dr.Orbán kezet csókolt Angela Merkel-nek! Most akkó' köll tisztelni a hölgyeket vagy nem? Persze álkérdés ez részemről, mert én a választól függetlenűl NAGYON TISZTELEM, SŐT SZERETEM A NŐKET! Csak épp' nem a Nemzetközi Nőnap okán-apropo's-ján, és persze az év 365 napjának mindegyikén, s nem csak március 8-án.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...