03:17:09
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Szócséplés, szószaporítás
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 09. 12:20 | Sorszám: 124
Öreg, maga végképp begolyózott. Eddig azon gondolkodtam: Parkinson vagy Alzheimer, de úgy látom, leginkább Huntington lesz az.
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 09. 12:05 | Sorszám: 123
Lényeg: itten a szegény R.K. azt hiszi, hogy ő GONDOLKOZIK, pedig csak KÉPZELEG. S persze mindezt nemmtudja...önmagáról. Sőt nyilván "titakozik"(!?) e megállapitásom ellen, mert azt még tud. Őt ugyanis itt nem zárják ki és nem helyezik át, mert itt "ÖVÉ A LABDA".
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. március 09. 11:52 | Sorszám: 122
"....ott ők a "sárga gondolán" olyannyira csacskák, hogy képtelenek felfogni azt, hogy vannak a világon igazi egyéniségek, akiket nem érdekli az ő hülyeségük. Vannak pózaik, képmutatásaik, fontoskodásaik--és főleg: ÖNFONTOSKODÁSAIK--amiket az eufemisztikus STIL: modorosságnak nevez, s mindez nekik sajátjuk. S ha találkoznak nagyvéletlenül olyan emberrel--szerénységemmel--akinek mindezek fölöslegesek mert (!) rajtuk, akkor ők az ÖNFONTOSKODÓK "PAFFÁ LESZNEK". Nem tudnak vele mit kezdeni tehát sértregetik.
Engem pedig nem tart féken az ő értékrendszerük, és pózok nélkül olyan nyelven beszélek, amilyenen ÉN AKAROK! No ezen azután a beszarásig értetlenek. Hát kizárnak áthelyeznek, csak hogy ne kelljen szembessülniük a hülyeségükkel."
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 20:31 | Sorszám: 0
Bla, bla, bla.
küssszvágócsér
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. március 04. 15:41 | Sorszám: 121
Nekem nem az--neehát NEM "UNALMAS".
Viszont elfogadom: "borzasztóan unalmas"--lehet-- Önnek persze "az"--"unalmas"-- ha FEKETÉN FEHÉREN BEBIZONYOSODIK az, hogy NINCS ÖNNEK IGAZA!
De tessék elképzelni, nekem meg azok a témák--azok zöme, persze nem mindegyik--"borzasztóan unalmas" amin Önök a "körmüket rágják" izgalmukba'. Pl. hogy teszem azt a kedves Fa Nándi beleesik é az óceánba avagy sem, vagy hogy mi teccik Önnek ilyen vagy olyan Köhljegyzékszám alatt....Nem mindenben vagyunk egyformák.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...