17:18:36
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Ki mennyit keres (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. január 18. 21:13 | Sorszám: 70
Ráadásul, milyen aranyosak ezek a hirdetők!
Egy ismerős írta:
"Kiderült, hogy részben beetetés.... Tömegeket keresnek, ez igaz, de csak azért, hogy a tömegekből aztán kimazsolázzák azokat, akik ilyen vagy olyan szempontból jobbak.
Pl van már tapasztalatuk, nyelvtudásuk, stb..
A többit pedig elküldik a fenébe.
Olyanok írták a FB-n kommentként, akik megpróbálták a jelentkezést."

Hát így lehet bízni a külföldi álláshirdetésekbe.






Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. január 14. 00:17 | Sorszám: 69

Döbbenet.

Te tényleg ennyit fogtál fel???
Miért nem válaszolsz legalább a konkrét kérdésre? .................... Ahelyett, hogy vadbarmoznál?...

Mi köze van ahhoz "Georgie"-nak, hogy Németországban vannak a cikkben említett igények, és azt (( ha pl. nem sikerül betölteni ""migránsokkal"", akkor )) betöltik azokkal akik pl. alkalmasak az EU-n belüli országokból?????????
//Az EU-nak - a jelen szabályozás szerint - épp' ez az egyik főcsapás iránya, jelesül: ""a munkaerő szabad mozgása"". Lehet ez ellen ágálni, s van is amikor jogosan, de akkor arról kell beszélni, és nem valamiféle homály homárról //

Hogy jön ide "Georgie", abban az összefüggésben, amit ide méltóztattál hányni??
Vele van épp' elég baj, nem kéne olyan dolgokba is belekeverni, amik nem rajta múlnak. Ezzel max. csak hitelteleníteni lehet a ""Sorosozást""

Nos, akkor még egyszer kérdezem:
"?? Gondolod, hogy "Georgie" miatt kapnak magasabb jövedelmet a magyarok Németországban mint Magyarországon?"

ps.: Rendes Kis, nyugodtan kirúghatsz, biztos én vagyok a "rossz fiú".
De legalább, ha lehet kérnem, 1984-et ne játszál.
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. január 13. 23:10 | Sorszám: 68
Hihetetlen, hogy milyen ostoba vagy.
Nagyon utálok veled "beszélgetni", mert tűrhetetlen a primitívséged.
Kivételesen most egy kicsit segítek rajtad Walaki-Omniscient, hogy egy kis világosság jusson abba a nagyon sötét fejedbe, de ezzel hosszú időre slussz, mert így is majd elhányom magam, ha meglátom a hsz.-idat.

2015-ben Zsohár Zsuzsáék és más Soros katonák babusgatták a migráncsokat, ők adtak nekik felvilágosító térképeket, okostelefonokat, kaját, vizet, stb.. Georgie vastagon benne van a beáramlásban, szerintem vastagon keres is rajta a briganti.
Miért nem a migriket fogják be a kórházakba ápolónőknek, takarítónőknek 390.000 Ft-ért? Vagy azok mind csak koitálnak és szülnek, és az őslakosok takarítsanak utánuk? Lássák el a mohamedánok a kiszolgáló feladatokat is! Ahhoz nem kell nyelvtudás, hogy maguk után eltakarítsák a véres ruhákat, összeszart WC-ket, stb.. Ezt a szituációt köszönöm Georgie-nak a No. 61-ben, amit képtelen voltál felfogni és kikövetkeztetni, te félkegyelmű, de rugózol rajta eszeveszetten.

Most pedig jó sokáig kuss legyen te vadbarom!


Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. január 13. 19:41 | Sorszám: 67
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. január 13. 18:58 | Sorszám: 66
Idézet:
Tömegeket keresnek: 390 ezres kezdő fizetés, szaktudás sem kell
Pénzcentrum
2017. december 13. szerda 11:30

Szinte semmilyen elvárás nincs, csak annyi, hogy akarj tanulni és dolgozni. Az erőfeszítéseket viszont szépen meg is fizetik: határozatlan idejű szerződéssel, és elképesztően magas bérrel. Szuper ajánlatokkal csábítják Németországba a magyarokat, közben itthon tombol a munkaerőhiány.
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. január 13. 18:56 | Sorszám: 65
?? Gondolod, hogy "Georgie" miatt kapnak magasabbak jövedelmet a magyarok Németországban mint Magyarországon?
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. január 13. 18:37 | Sorszám: 64
A nagy oknyomozó újságírók!
Ezek közül egynek sem hallottuk a nevét!
Pedig jó sokat machinálhatnak!

http://kapos.hu/hirek/gazdasag/2018-01-12/nav_adoslista_2_milliard_kellett_az ...
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. január 13. 18:34 | Sorszám: 63
Nem tudod?
Na hiszen!

Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. december 14. 03:05 | Sorszám: 62
Mi köze ehhez "Georgie"-nak??
Semmi.
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. december 14. 01:19 | Sorszám: 61
https://www.penzcentrum.hu/karrier/tomegeket-keresnek-390-ezres-kezdo-fizetes ...

Na hiszen!
Hát a migrik mire valók?
Vagy ők csak koitálnak és szülik tele Európát,a hülye fehérek meg elhagyják hazájukat, családjukat, barátaikat, fizetik a méregdrága albérleteiket egy külföldi külvárosban migrik közé és elmennek cselédnek a migrik ágyasait gondozni?
Thank you Georgie!

menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. november 27. 19:42 | Sorszám: 60
de lukas a zoknijuk, tudom
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2017. november 27. 15:30 | Sorszám: 59
A Föld milliárdosai:

https://howmuch.net/articles/the-richest-people-in-the-world-2017
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 08. 12:36 | Sorszám: 58
Chris Evans among BBC's top-earning male stars facing salary REDUCTION over gender pay gap

https://www.msn.com/en-gb/news/uknews/chris-evans-among-bbcs-top-earning-male ...
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. szeptember 18. 18:05 | Sorszám: 57
http://www.atv.hu/videok/video-20170918-bochkor-2-resz-2017-09-17

tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2017. szeptember 15. 01:57 | Sorszám: 56
Focisták:
https://www.penzcentrum.hu/karrier/elkepeszto_luxusfizeteseket_keresnek_a_mag ...

Celebek:
https://www.penzcentrum.hu/karrier/milliokat_kereso_magyar_sztarok_pedig_meg_ ...



tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. március 13. 22:47 | Sorszám: 55
http://www.borsonline.hu/aktualis/havi-1-7-milliot-keres-orban/121798

Orbán fizetése bruttó 1.507.400 Ft, ehhez jön bruttó 224.363 Ft képviselői tiszteletdíj és 200.00 Ft cafeteria.

Szerintem nem sok, ahhoz képest, hogy szinte a nap 24 órájában kell dolgoznia.
Egy banki középvezető ennél jóval többet keres, és mondjuk van 50 beosztottja, Orbánnak meg 10 millió ember nyavajgását kell figyelembe vennie.

Nincs az a pénz, amiért cserélnék vele!
Iszonyatos meló, gyenge fizettség és ráadásul minden ganajtúró bogár rajta köszörüli a redves nyelvét.
Brrrrrrrrrrrrrrr.


tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. február 18. 22:01 | Sorszám: 54
Jól keresnek a szoftverfejlesztők az USA-ban, de az élet még így sem fenékig tejfel
2017.02.10. 17:04

http://penzkerdes.blog.hu/2017/02/10/jol_keresnek_a_szoftverfejlesztok_az_usa ...

(R. András! Vedd ki légy szíves a téma címéből azt amit nem én, hanem te biggyesztettél oda!!!! Ez disznóság! Nem illik más dolgaiba belerondítani!)
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 19. 13:49 | Sorszám: 53
(Rendetlen! A sírba viszel ezzel a "CSAK ERŐS IDEGZETŰEKNEK!" szöveggel. Már ide is betetted.
Inkább kezeltesd magad! Már csak azon a többszáz témán nincs kitéve ez az idióta szöveged, amelyekbe csak te írsz, illetve ez a nyomorult félkész piaci légy piszkol bele, mert ez úgy érzi, hogy a világon mindenbe bele kell böfögni valami méretes hülyeséget. Nem érted, hogy a mások által indított témákba te nem nyúlhatsz bele önhatalmúlag!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ha nem tetszik valakinek a szövege, büntesd meg, tíltsd ki 1 hétre, 1 hónapra, örökre, de NE RONDÍTS BELE A SAJÁT HÜLYE SZÖVEGEDDEL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! )


negyven rabló
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. január 19. 09:41 | Sorszám: 52
Na látod, te sem értesz mindent azonnal!
Pontosan azt akartam tudatni, amit te most itt leírtál!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 13 | Válasz | 2017. január 19. 02:28 | Sorszám: 51
Hát, lehet te valami másról akarsz hadoválni... ebben nem vagyok/voltam vevő... Én elmondtam amit akartam... Itt a zanzája: mi a lófasznak kell kell összekeverni a szezont a fazonnal???? Kapitalizmus van. A luvnya hatalmas lóvét kap, azért (is) hogy kritizálja a hatalmas állami lóvét!! Miért ne lehetne ebben igaza?? Mi a ló meg ba kell keverni ide minden buzi bammeg fizetését?? ... KAPITALIZMUS van!! Ha kevesebb lólimbiért csinálná ugyanezt akkor UGYANÚGY(sicc keresztkem) igaza lehetne akár... vagy nem.. DE mi a lószart kell kevergetni itt a fost??
negyven rabló
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 19. 02:11 | Sorszám: 50
Gyurcsány sem vette föl, Bajnai meg 1 Ft-ot kért. (meghatottság, zsebkendő, virág)
negyven rabló
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 19. 02:07 | Sorszám: 49
Jó, de hová menjen a nyomorult? Ő már biztos nem lehet egy nemzeti radikális pártnak a hiteles szóvivője.
Vannak még néhányan ilyenek.

Persze én most pont úgy teszek, mintha mindenki az én politikai állásfoglalásomat vallaná, pedig nem! Vannak elvetemültek, akik mást gondolnak!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 19. 00:50 | Sorszám: 48
Trump nem akarja felvenni az elnöki fizetését...
Naná, hisz' már piszkosul megszedte magát..
Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 19. 00:48 | Sorszám: 47
Dehát, nem az a baj!! Hanem az hogy nyüszögnek vele.... Menjen máshová, ha nem tetszik az állami magas fizetés ...
negyven rabló
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. január 19. 00:41 | Sorszám: 46
Mongyuk én sem keverem.
Ha ennyiért tud menni oda, hát menjen! Nem teljesen tehetségtelen a ficsa, beszélni tud, kényes helyzetekben ugyan lefagy és akkor grimaszolni kénytelen, de a mai átlagot hozza.
Ha tárgyilagosan nézzük, a másik oldalon sem nagyon látunk jobbat.

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...