11:19:16
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: EU - EP választási eredmények
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 03. 18:36 | Sorszám: 56
„Úgy kezdődik általában, hogy visszaüt.”
Hát ez nem úgy kezdődött, hanem így:

1.
gajo

Olvasta: 7 | Válasz | 2019. április 26. 23:17 | Sorszám: 21
Éjjen Spanyolország!
Úgy általában. 184 lakosra jut egy "bár"!
A nyugdíjasok minden gyógyszert 90 százalék kedvezménnyel vehetnek meg! /Bruhaha Magyarország! Bruhaha fidesznyikek!/
Válaszok (2) | Előzmény: malom, 18

2.
tiszavirág

Olvasta: 7 | Válasz | 2019. április 28. 18:03 | Sorszám: 25
Jaj de jó! Jaj de jó!
Ha jól emlékszem csak 40%- os a munkanélküliség a fiatalok között. A világ legjobb helye! Mindenki napestig morzsolgathatja a bögyörőjét.
Válaszok (2) | Előzmény: gajo, 21

3.
gajo

Olvasta: 5 | Válasz | 2019. június 01. 22:31 | Sorszám: 43
Oszt kit érdekel a 40 százalék????? Jobban és nyugodtabban élnek mint mi a bolseviklibernyák (FIDESZ) uralom alatt!!!

4.
gajo

Olvasta: 5 | Válasz | 2019. június 01. 22:33 | Sorszám: 44
Aha, persze büdöskomcsi! Huszadik legjobb adóparadicsom Magyarország! Szerencsétlen félnótás farnyaló!
Válaszok (1) | Előzmény: tiszavirág, 26

Kedves "menta"!
Látod a 4. hozzászólást?

Szerinted a "büdöskomcsi", a "szerencsétlen félnótás farnyaló" nem érdemel egy hatalmas seggberúgást?
Dehogyse nem.

Akkor most ki kezdte?

Én biztosan nem.


Ha nem a virtuális térben levelezgetnénk, ezt a pofátlan Jakab gajo Pétert már a balesetin ápolgatnák.



menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. június 03. 06:05 | Sorszám: 54
Utáld. Nem békítek. Nem figyelem ki kezdte. Nem foglalkozom békítéssel.
Úgy kezdődik általában, hogy visszaüt.
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 03. 01:14 | Sorszám: 53
Ha valamit utálok, akkor az ilyen békítést. Azt is figyeled, hogy ki kezdte? Vagy csak a békítéssel foglalkozol?
menta
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. június 02. 15:28 | Sorszám: 52
Vesszetek össze, gyermekeim.
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 02. 14:34 | Sorszám: 51
Még ha akartam volna sem tudtam volna adót csalni, tekintettel arra, hogy minden fizetésemet és egyéb juttatásomat egész életemben hivatalos dokumentumon kaptam. De adócsalóval rengeteggel találkoztam, akik mindig mindenkor számla nélkül dolgoztak. A legröhejesebb az volt, amikor 6 millió Ft összegben csináltattam valamit, de amikor számlát kértem a szolgáltatótól, akkor nézett rám, hogy ő olyat nem tud adni, de közben elmondta, hogy számlagyárostól veszi a számlát. Föl sem tudom fogni, hogy ez hogy működik, nemhogy gyakorolnám, te szerencsétlen bunkó jobbikuss.
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 02. 14:27 | Sorszám: 50
Hogy te mekkora bunkó vagy! Nem véletlen, hogy a pártod ott tart ahol.
Évek óta írogatunk itt, és most azt írod nekem, hogy "büdöskomcsi". Észnél vagy, te vadbarom jobbikuss?! Miből jöttél rá erre a remek következtetésre?
Kinek a farát nyalom én, te kretén?! Magadból indulsz ki? Mindig kellett valakinek a farát nyalnod?
Senkinek a farát nem kell nyalnom, a magam ura vagyok, vésd jól abba a bolha nagyságú csökött agyadba!
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 02. 09:16 | Sorszám: 49
S mindez a szociál-liberális kórmány 'vívmánya'!
Végső döfés egy 'nagy' birodalom megmaradt testébe.... ;-))
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 02. 09:06 | Sorszám: 48
Naja, a balsik is ezt mondják! Nem kell annak a sok fiatalnak munka!! Minek? Jönnek úgyis majd a migránsok. A fiatalokat meg, úgysem tudják reprodukálni, hiszen jön az LMBTQI!! Meg az abortusz szélesítése: addig, amíg ki nem dugja a fejit a kis szerencsétlenje ..
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 02. 06:15 | Sorszám: 47
jelentkezzen az, aki látott már ojjjatot, hogy egy balsi* alá is támasztotta a "gondolattyát", vagy legalább elolvassa a cáfolatot! ....
(*mára már a 'jobbik' is belecsúszott keményen e kategóriába )
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 01. 22:37 | Sorszám: 46
Belekeveredtél te már mindenbe!
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 01. 22:36 | Sorszám: 45
Szóval kegyelmed csalja az adót? Hol a híres rendőrség, NAV, ugyan hazug bőrnyúzók!
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 01. 22:33 | Sorszám: 44
Aha, persze büdöskomcsi! Huszadik legjobb adóparadicsom Magyarország! Szerencsétlen félnótás farnyaló!
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. június 01. 22:31 | Sorszám: 43
Oszt kit érdekel a 40 százalék????? Jobban és nyugodtabban élnek mint mi a bolseviklibernyák (FIDESZ) uralom alatt!!!
R.András
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. május 27. 08:16 | Sorszám: 42
Toroczkai: politikatörténeti sikert aratott a Mi Hazánk

A magyar politikatörténetben példátlan sikert aratott a Mi Hazánk Mozgalom azzal, hogy 9
hónappal zászlóbontása után 3,33 százalékos eredményt ért el az európai parlamenti
választáson - jelentette ki a párt elnöke a Mi hazánk választási eredményét értékelő
vasárnapi, budapesti sajtótájékoztatóján.

Toroczkai László emlékezetett arra: "tönkreverték" a parlamenti frakcióval bíró LMP-t és
megközelítették a szintén milliárdos állami támogatással működő Jobbik támogatottságát.

Ez utóbbi azt is jelenti, hogy a nemzeti radikális választók a Jobbik árulása után otthonra
lelhetnek a Mi Hazánk Mozgalomban - tette hozzá.
... https://gondola.hu/hirek/238951-Toroczkai__politikatorteneti_sikert_aratott_a ...
mamácska
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. május 27. 08:14 | Sorszám: 41
Jó reggelt Fórumlakók!

Nagy az öröm, fölényes győzelem született!
Meglepő az eredmény a DK és a Momentum esetében, az MSZP és a JOBBIK megsemmisültek, az LMP-ről nem is beszélve! És ebben még nincsenek benne a külföldről küldött szavazatok és a levélben küldöttek sem. Még változhat valami?
malom
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. május 08. 02:20 | Sorszám: 40
Judit és Andrea

https://www.youtube.com/watch?v=l3SbEn7m_VM
malom
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. május 07. 19:05 | Sorszám: 39
hümm, én eddig azt hittem, hogy sokkal egyszerűbb az eljárás az EU bizottság elnökének a megválasztásakor, de nem az :

"Az Európai Bizottság elnökét az Európai Tanács választja ki egyhangú döntéssel, ezután az Európai Parlamentnek is jóvá kell hagynia a Bizottság többi tagjával egyszerre, egy közös szavazáson. Az elnök a Parlamentnek tartozik felelősséggel munkájáért, amely a teljes Bizottságot leválthatja egy bizalmatlansági szavazással.

Az Európai Bizottság elnöke az Európai Unió végrehajtó hatalmának a feje, ezért időnként felmerül a kérdés, hogy miért nem a Parlament vagy az állampolgárok választják közvetlenül, ahelyett hogy a kormányok választanák ki. Ilyen változtatás jelenleg nincs napirenden. A még nem elfogadott alkotmány szerint a Tanácsnak figyelembe kellene vennie a döntésnél a legutóbbi parlamenti választások eredményét. Ez abban is különbözik a jelenlegi eljárástól, hogy a Parlamentnek hatalmában állna magát az elnököt is elutasítania, nem csak a teljes Bizottságot."


https://hu.wikipedia.org/wiki/Az_Eur%C3%B3pai_Bizotts%C3%A1g_eln%C3%B6ke

tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. május 06. 13:56 | Sorszám: 38
Itt is jó:

https://www.youtube.com/watch?v=aks6mny1G6Y&feature=youtu.be

Ehhez a nőhöz képest....BB Ildi, Szabó Tímea, Szabó Rebeka, Bősz Anett, Kunhalmi , Vadai, Gyurcsányné, Demeter Márta, Gurmai, Lendvai......jajj…….

malom
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. május 06. 03:28 | Sorszám: 37
Hű, ez nagyon jó beszélgetés volt!!
( És, azt még be sem számítottam, hogy milyen csinos! ;-) )
malom
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. május 06. 03:20 | Sorszám: 36
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. május 06. 03:16 | Sorszám: 35

https://www.youtube.com/watch?v=EcZhTzMOvKQ
A nyolcas (2019-05-05) - HÍR TV
Varga Judit


malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. április 29. 15:47 | Sorszám: 34
( Magyarán: könnyebb alacsonyra állítani az áfa-klucsot, hogyha az alapja eleve magasabb lehet... )
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. április 29. 15:43 | Sorszám: 33
És nem is olyan magas, egyébként. :-)
Sok helyen 25-24% ... máshol meg 21-20% az EU-ban ....
Sok múlik azon is, hogy az egész adórendszer milyen!! Ahhoz érdemes nézni!
De, ha csak kiemelve nézzük, akkor is csak max 6-7% többletet jelenthet az árban! És, pénzben kifejezve, még kevesebb lehet mint pl. egy 20-21%-os ÁFA-nál, hiszen az alapár általában eleve magasabb, pl. nyugat-európában ..
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. április 29. 12:58 | Sorszám: 32
https://888.hu/article-spanyol-valasztasok-soros-jobbkeze-mar-dorzsoli-a-kezet
malom
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. április 29. 12:53 | Sorszám: 31
csak lassan forognak a kerekek ....

"Spanyol választás: rés nyílt a bevándorláspártiaknak
Szentesi Zöldi László

2019. április 29. 10:50
Felnőtt egy új mozgalom, a VOX, amely a Néppárt régi hangján szólalt meg, sőt, a bevándorlás kérdésében sokkal bátrabban, mint ahogyan azt a spanyol politikában bárkitől is megszokhattuk.

Spanyolország választott. A 2019-es pillanatfelvétel szerint a nyitott társadalmat többen óhajtják, mint a nemzeti alapon álló államot. Ami persze nem meglepő, legalábbis ha a számokból indulunk ki. ...."

https://888.hu/article-spanyol-valasztas-res-nyilt-a-bevandorlaspartiaknak
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...