01:28:34
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: HU -cera már megint kezdődik ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 05. 09:22 | Sorszám: 5
Úgy gondolom, ezek rágják a gittet, félig-meddig nyilvánosan, így elterelik a figyelmet a tényleges döntéseket hozókról. Akik esetleg személyesen nem is találkoznak, pláne nem ilyen nagy csinnadrattával.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 05. 09:06 | Sorszám: 4
lehet hogy annunakik ? brrr
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 04. 13:34 | Sorszám: 3
Gazdasági érdekek miatt kérheti ismét az Európai Bizottság, hogy Magyarország hagyjon fel a rezsicsökkentéssel és az energiaárak hatósági árszabályozásával – jelentette ki Németh Szilárd.


A Fidesz országgyűlési képviselője azt mondta, visszautasítják az Európai Bizottság ajánlását, ugyanis semmilyen jogszabály nincs, ami erre kötelezné Magyarországot. Németh Szilárd szerint nemcsak a magyar kormány, hanem a magyar emberek is többször kiálltak már a rezsicsökkentés mellett.

– Elég világos, hogy pénzről van szó, ugyanis semmiféle jogszabály nincs az Unióban, semmiféle, amire hivatkozva kérhetnék azt, hogy a hatósági árszabályozást az egyetemes szolgáltatás területén vezessük ki. Egyértelműek számunkra a gazdasági érdekek, de az is, hogy a rezsicsökkentés politikája mellett Magyarországon egy békemenet és két és félmillió ember tett hitet – mondta Németh Szilárd.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 04. 10:03 | Sorszám: 2
Tartok tőle, hogy ez a gittegylet csak egy álca-szervezet.
Békáscity
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. június 04. 09:25 | Sorszám: 1
http://mno.hu/magyar_nemzet_belfoldi_hirei/bilderberg-negyedora-hazankrol-123 ...

Bilderberg: negyedóra hazánkról
Előző cikk Következő cikk
2022
Nyomtatás
2014. június 4., szerda 05:30, frissítve: szerda 07:14 , forrás: Magyar Nemzet, szerző: Lovas–Bákonyi

Mintegy negyedórán át ismét szó volt Magyarországról a május 29. és június 1. között Koppenhágában tartott Bilderberg-találkozón – tájékoztatta lapunkat tegnap az Európai Bizottság egy magát megnevezni nem kívánó tisztségviselője. A szupertitkos találkozóra egyedüli magyarként meghívott Bajnai Gordon a Hír24-nek adott tegnapi interjújában ezzel szemben azt állította, Magyarország nem került szóba Dániában.

Az európai nacionalista érzések erősödéséről szóló téma részeként volt szó hazánkról a Bilderberg-találkozón. A vita résztvevői aggodalmukat fejezték ki főként azért, amiért a magyar kormány élesen ellenzi az Európai Unió föderalista irányú további integrálódását, és továbbra is olyan radikális gazdasági lépéseket hajt végre, amelyeket sem Brüsszel, sem Washington nem néz jó szemmel.
Homályban a támogatók
Csak rágtam a gittet és összeszűrtem a levet – közölte a Magyar Nemzet megkeresésére Bajnai Gordon a hét végi Bilderberg-találkozóról. Közben kiderült, hogy a Haza és Haladás Egyesület mintegy 440 millió forintnyi támogatást kapott tavaly, ám a támogatók kilétét csak július végén fedik fel.

Bajnai és beszélgetőtársa úgy érveltek, hogy a budapesti kormány gyengítésének legjobb módja, ha azt hangoztatják, Orbán Viktor a háttérben együttműködik a Jobbikkal, és ezzel igen veszélyes ösvényre téved. Így – érveltek – egyfajta egészségügyi kordont vonhatnak Magyarország köré, elriasztva a befektetők egy részét is.

Oscar Bronner, az osztrák Der Standard médiacsoport kiadója biztosította Bajnai Gordont és a jelenlévőket, hogy lapja ebben segítségére lesz a volt miniszterelnöknek. Mint ismeretes, Paul Lendvai újságíró, a Der Standard rendszeres szerzője két alkalommal is meghívottja volt a Bilderberg-konferenciának. Bajnai Gordont Gyurcsány Ferenc potenciális támogatottságáról is kérdezték. Erre úgy felelt, hogy „Gyurcsány egy bohóc”, aki miniszterelnöki múltja miatt nem lesz képes számottevően növelni népszerűségét.

Bajnai a Hír24-nek adott interjújában tegnap azt állította, hogy Magyarország „lényegében” nem került szóba a Dániában hét végén megtartott Bilderberg-konferencián, ahol „a világot meghatározó jelentős folyamatokról beszélgettek különböző döntéshozók, gondolkodók”. Az Együtt–PM vezetője szerint aki látta, honnan érkezett, az természetesen megkérdezte, mi újság Magyarországon. – Sajnos sokaknak az első gondolatuk, ami a fejükben van, ha nem is tudják pontosan, mi a helyzet, az az, hogy ott valami nincs rendben – fogalmazott Bajnai, aki állítása szerint továbbra sem tudja, miért éppen őt hívták meg a titkos találkozóra, és azt sem tudja, kitől kellene ezt megkérdeznie. – Évek óta rendszeresen járok ilyen fórumokra, most ezt valamiért jobban felkapta a sajtó. Én tanítottam Európáról a Columbia Egyetemen, miniszterelnökként pedig azt gondolom, hogy amit akkor csináltam, azt sikeresnek, sikeres válságkezelésnek ítélik meg a világban. Talán ennek is szólhatott a meghívás – mondta Bajnai. Szerinte a Bilderberg-találkozón nem kötnek szerződéseket, megállapodásokat, pusztán azért titkos a konferencia, mert „az összes szereplője olyan, aki valahol valamiért nagy befolyással bír, vagy a szava számít valamilyen területen, és nem tudna olyan szabadon beszélgetni, ha állandóan mérlegelnie kellene”. Bajnai állította: most először találkozott Viviane Redinggel, akinek csupán bemutatkozott és kezet fogott vele, „ha tavaly már így hírbe hoztak minket”. Bajnai jelezte: ha legközelebb meghívják, akkor „ott a helyem”.

Ismert, bizottsági forrásunk tavaly április 17-én tájékoztatta lapunkat arról, hogy José Manuel Barroso európai bizottsági elnök mellett Viviane Reding, a bizottság alelnöke is részt vesz a 2013-as angliai Bilderberg-találkozón. A részvételével kapcsolatosan feltett kérdésre Reding hivatala akkor azt állította, hogy meghívásáról lapunktól hallanak először. A konferencia után bizottsági forrásunk lapunkat arról tájékoztatta, hogy Viviane Reding a konferencia résztvevőit arról biztosította, mindent megtesz az idei országgyűlési választási eredmény legitimitásának gyengítése érdekében arra is hivatkozva, hogy Magyarországon a félelem légköre uralkodik, és a választók még a szavazófülkékben sem merik kifejezni akaratukat.

Az olasz származású tisztségviselő tegnap lapunknak azt mondta, országában is egyre többeket aggaszt, hogy a Bilderberg-konferenciát teljes titokban tartják azok, akik más esetekben a demokráciát és az átláthatóságot követelik. Honfitársa, Mario Borghezio európai parlamenti képviselő, az EP alapjogi bizottságának tagja korábban már a Bilderberg-jelenségről azt nyilatkozta, hogy az „minden olyan gonosz gyökere, amelyet Olaszországra szabadítottak”. Honfitársa, Alfonso Luigi Mara ügyvéd pedig azt követelte, a római államügyész vizsgálja ki a Bilderberg-csoportot bűncselekmény elkövetéséért azután, hogy 2011-ben a csoport svájci ülése Silvio Berlusconi leváltásával Mario Monti volt uniós biztos miniszterelnökségéhez vezetett. Mara beadványában utalt arra is, hogy az olasz alkotmány 18. cikkelye kifejezetten tiltja a titkos társaságok politikai tevékenységét.

2010-ben Willy Claes volt NATO-főtitkár és egykori Bilderberg-résztvevő bevallotta, hogy a találkozó meghívottjai döntéseket is hoznak.
Békáscity
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. június 04. 08:53 | Sorszám: 0

Bilderberg: negyedóra hazánkról!
Mintegy negyedórán át ismét szó volt Magyarországról a május 29. és június 1. között Koppenhágában tartott Bilderberg-találkozón –mondta az Európai Bizottság egy magát megnevezni nem kívánó tisztségviselője. A szupertitkos találkozóra egyedüli magyarként meghívott Bajnai Gordon a Hír24-nek adott tegnapi interjújában ezzel szemben azt állította, Magyarország nem került szóba Dániában.Az európai nacionalista érzések erősödéséről szóló téma részeként volt szó hazánkról a Bilderberg-találkozón. A vita résztvevői aggodalmukat fejezték ki főként azért, amiért a magyar kormány élesen ellenzi az Európai Unió föderalista irányú további integrálódását, és továbbra is olyan radikális gazdasági lépéseket hajt végre, amelyeket sem Brüsszel, sem Washington nem néz jó szemmel.Bajnai és beszélgetőtársa úgy érveltek, hogy a budapesti kormány gyengítésének legjobb módja, ha azt hangoztatják, Orbán Viktor a háttérben együttműködik a Jobbikkal, és ezzel igen veszélyes ösvényre téved. Így – érveltek – egyfajta egészségügyi kordont vonhatnak Magyarország köré, elriasztva a befektetők egy részét is.

Oscar Bronner, az osztrák Der Standard médiacsoport kiadója biztosította Bajnai Gordont és a jelenlévőket, hogy lapja ebben segítségére lesz a volt miniszterelnöknek. Mint ismeretes, Paul Lendvai újságíró, a Der Standard rendszeres szerzője két alkalommal is meghívottja volt a Bilderberg-konferenciának. Bajnai Gordont Gyurcsány Ferenc potenciális támogatottságáról is kérdezték. Erre úgy felelt, hogy „Gyurcsány egy bohóc”, aki miniszterelnöki múltja miatt nem lesz képes számottevően növelni népszerűségét.

Bajnai a Hír24-nek adott interjújában tegnap azt állította, hogy Magyarország „lényegében” nem került szóba a Dániában hét végén megtartott Bilderberg-konferencián, ahol „a világot meghatározó jelentős folyamatokról beszélgettek különböző döntéshozók, gondolkodók”. Az Együtt–PM vezetője szerint aki látta, honnan érkezett, az természetesen megkérdezte, mi újság Magyarországon. – Sajnos sokaknak az első gondolatuk, ami a fejükben van, ha nem is tudják pontosan, mi a helyzet, az az, hogy ott valami nincs rendben – fogalmazott Bajnai, aki állítása szerint továbbra sem tudja, miért éppen őt hívták meg a titkos találkozóra, és azt sem tudja, kitől kellene ezt megkérdeznie. – Évek óta rendszeresen járok ilyen fórumokra, most ezt valamiért jobban felkapta a sajtó. Én tanítottam Európáról a Columbia Egyetemen, miniszterelnökként pedig azt gondolom, hogy amit akkor csináltam, azt sikeresnek, sikeres válságkezelésnek ítélik meg a világban. Talán ennek is szólhatott a meghívás – mondta Bajnai. Szerinte a Bilderberg-találkozón nem kötnek szerződéseket, megállapodásokat, pusztán azért titkos a konferencia, mert „az összes szereplője olyan, aki valahol valamiért nagy befolyással bír, vagy a szava számít valamilyen területen, és nem tudna olyan szabadon beszélgetni, ha állandóan mérlegelnie kellene”. Bajnai állította: most először találkozott Viviane Redinggel, akinek csupán bemutatkozott és kezet fogott vele, „ha tavaly már így hírbe hoztak minket”. Bajnai jelezte: ha legközelebb meghívják, akkor „ott a helyem”.

Ismert, bizottsági forrásunk tavaly április 17-én tájékoztatta lapunkat arról, hogy José Manuel Barroso európai bizottsági elnök mellett Viviane Reding, a bizottság alelnöke is részt vesz a 2013-as angliai Bilderberg-találkozón. A részvételével kapcsolatosan feltett kérdésre Reding hivatala akkor azt állította, hogy meghívásáról lapunktól hallanak először. A konferencia után bizottsági forrásunk lapunkat arról tájékoztatta, hogy Viviane Reding a konferencia résztvevőit arról biztosította, mindent megtesz az idei országgyűlési választási eredmény legitimitásának gyengítése érdekében arra is hivatkozva, hogy Magyarországon a félelem légköre uralkodik, és a választók még a szavazófülkékben sem merik kifejezni akaratukat.

Az olasz származású tisztségviselő tegnap lapunknak azt mondta, országában is egyre többeket aggaszt, hogy a Bilderberg-konferenciát teljes titokban tartják azok, akik más esetekben a demokráciát és az átláthatóságot követelik. Honfitársa, Mario Borghezio európai parlamenti képviselő, az EP alapjogi bizottságának tagja korábban már a Bilderberg-jelenségről azt nyilatkozta, hogy az „minden olyan gonosz gyökere, amelyet Olaszországra szabadítottak”. Honfitársa, Alfonso Luigi Mara ügyvéd pedig azt követelte, a római államügyész vizsgálja ki a Bilderberg-csoportot bűncselekmény elkövetéséért azután, hogy 2011-ben a csoport svájci ülése Silvio Berlusconi leváltásával Mario Monti volt uniós biztos miniszterelnökségéhez vezetett. Mara beadványában utalt arra is, hogy az olasz alkotmány 18. cikkelye kifejezetten tiltja a titkos társaságok politikai tevékenységét.

2010-ben Willy Claes volt NATO-főtitkár és egykori Bilderberg-résztvevő bevallotta, hogy a találkozó meghívottjai döntéseket is hoznak.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...