22:01:29
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Orbán Viktor államférfi, Orbán Viktor dolgozik !
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 08. 10:39 | Sorszám: 298
„A legnagyobb tiszteletem! Egy a kevés őszinte politikusból, aki Európát nem kiárusítani és megszüntetni akarja! Botrány, ahogy különböző uniós politikusok és kormányok eurómilliárdokat fizetnek Törökországnak (3-6 milliárd eurót évente), vízummentességről akarnak dönteni, és nyilvánvalóan
hagyják magukat Erdogan »szultántól« megzsarolni.
Egy olyan ponthoz érkeztünk, ami egy EU-ból való kilépés ultima ratiója lehet. Még zavaróbb, ahogy Faymann és társai ismét csődöt mondtak. Köszönet Orbánnak, aki vétójával ismét bátran hárította el az EU őrültségét!” – olvasható Heinz-Christian Strache legújabb Facebook-bejegyzésében, amit a Mandiner.hu közölt.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 22. 12:15 | Sorszám: 297
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 22. 09:55 | Sorszám: 296
A múlthétvégi, háromnapos brüsszeli politikai NAGYSZEÁNSZ után napirenddé lett a BALLIBGENYÁK részéről Dr.Orbán Viktor további aljas és nemtelen "CSESZTETÉSE". Hogyígymegúgy
"elárulta" a fa...omtuggyamit...etc...etc..Miközbe semmit nem írt ott--bruxellesbe'-- alá senki, hisz' az angoloktól függ minden. Akik-nek a számára viszont csak a junius 23-i ottani választáson dől el az, hogy hogyityegafityeg.... Itthon persze azonnal megszólalt a HÜLYÉK SZAVALÓKÓRUSA mihelyst hazaért O.dr. Nyilvánvaló, hogy Cameron EU-tagként akarná hagyni Nagy-Britanniát "ÚGY", hogy egy bizonyos jelentős autonómiaja megmaradjon a szigetországnak: NEMÁ bruxellesbe' mongyák meg aztat ho' mikó' finghat meg szarhat a "brit" "dógozónép". És ugyanezt, pont ugyanezt akarja Orbán is MAGYARBA', csak a balosok nyilván nem akarják érteni, hogy cikizhessenek. A Jobbik nmeg érti a csíziót de,
valamivel muszáj támadni MINDENÁRON, ha már ellenzékiek...."ük es".
Énmeg ugye FIZETETT SEGGNYALÓ va'ok nyilvánvalóan....mondanomsekell!
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 21. 11:28 | Sorszám: 295
1.) Annak örülök, ha tényleg "érti" a tanmesébe foglaltak lényegét.
Ám az IGAZI LÉNYEG az az, hogy az a Világ, amiben a leirt "megoldás" a "természetes", NEM AZ ÉN, NEM A MI VILÁGUNK!
2.) Ergo MÁS életesetekben, más életszituációkban--az összes többiben-- SEM(!) a "VILÁGNAK" van igaza, HANEM NEKEM--ÉS CSAK NEKEM, meg szeretteimnek! Akit persze "butának" tartanak-mondanak-vélelmeznek AKKOR IS, ha itt esetleg--úgymond--"senki nem mondott ilyet"!
dejszen
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 20. 23:10 | Sorszám: 294

Értem én te Jean de La Fontaine!

/Viszont előbbiekben már elismerted, hogy buta vagy... ami kár vólt, mert ilyet senki sem mondott! /
tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 20. 14:16 | Sorszám: 293
Orbán Viktor államférfi, Orbán Viktor dolgozik !
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 20. 12:31 | Sorszám: 292
Valamelyik "közismert" internetes orgánum a következő KISÉRLETET hajttatta végre, játszatta le egy munkatársnőjvel:
Adott egy utcai ülőalkalmatosság, ahová leül egy lány--fiatal asszony etc...etc.--és letesz maga mellé erre a--nevezzük így: "lócára", egy amolyan PÉNZTÁRCASZERŰ NŐI KÉZI alkalmatosságot, amelybe pénzt, igazolványokat, jegyzetpapírokat stb..stb.. szoktak belehelyezni az ifjú hölgyek. Persze amolyan "BRIEFTASNI"-ról van szó, női változatban, tehát rózsaszinben--lilás szinben nőieskedve-szineskedve-föltünősködve....Szavam ne feledjem, mert nagyon lényeges: a "lócán" már ott ül egy másik ifjú hölgy is, lány, asszony stb..., amikor "barátnőnk" odaül mellé, s "cselből" maga mellé helyezi az emlitett tárcát--a föltűnő szinben. (és persze mondanunk sem kell: az egész "szitu"-t á-tól cettig kamera "veszi-fotografálja-rögziti": lesvén ugyan mi a csuda fog történni a tárcával, melybe a "cselező hölgy" 10 000, azaz tízezer Ft.-ot belehelyezett?) Egyszercsak jön az úton egy elég jó autó--mondjuk: "kabriolé" vagy mi a túró--mely a "pad"-hoz érve hirtelen fékezve megáll,s a "HÁPSI"-"PÁSI"--izlés szerint--kiszól az ismerős, TÁRCÁS hölgyünknek nyilván valami kedveset- s szépet NEKI, hogy ugyan szájjon máán' be a járgányba, mer' elviszi ŐTET(!) oda, ahová csak akarja satöbbi--satöbbi. Mire a fiatal hölgy örömmel, s mosolyogva "bészáll" az autóba, demonstrativan 'odahagyva "magára" a PADON, már elbeszélt s leirt pénz-, ill. levéltárcá-JÁT, ami az imént még az övé......VOLT, s amit hebehurgya módon odarakott maga mellé. S az autó obligát módon gázt adva-kapva vezetője által szélvészgyorsan elviharzik. S UGYAN MI TÖRTÉNIK AZ OTT HAGYOTT TÁRCÁCAL?
A padon eredetileg is ott üldögélő ifjú LÁNY "SZÉTNÉZ" jobbra balra. Ezután a padon fekvő tárcáért nyúl, azt megfogja-szétnyitja-belenéz. Megnézi, ugyan mi van benne? Észreveszi, hogy "többek között" s nem utolsósorban PÉNZ!!! Néz jobbra néz balra, majd a tárcát annak rendje s módja szerint ÖSSZEZÁRJA, s "ohne zsineg" a kabátja-keble "belső régióiba" helyezi, majd föláll és eltávozik. Mint aki "jól végezte" DÓGÁT, "el a balfenéken". Miért írtam le mindezt? Hát azért, mert hasonló eset, mind velem, mind feleségemmel mind az egyik menyemmel--úgy nagyjábó egészében "így", az elvesztett PÉNZ általunk való megtalálásáig TÖBB IZBEN IS MEGESETT, s nagyobb összegekkel esett meg, mint 10 000 Ft. És mi, egyikőnk sem "így" tett, hanem "hanyatt homlok" a talált pénzt ÖNMAGÁTÓL SZINTE EGY MÉTERRE "TÁVOLTARTVA" rohantunk rendőrségre, postára, a szemközti házba-üzletbe a franc tudja hová AZÉRT, hogy VISSZAJUTTASSUK ANNAK AKIÉ, azt, ami, tehát: NEM A MIÉNK!
Ezért írtam korábban azt:
"TÖBBET ÉR AZ ÉN BUTASÁGOM MÁSOK OKOSSÁGÁNÁL."
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 20. 10:58 | Sorszám: 291
Becs'szavamra én írtam! És büszke vagyok erre az ú.n. "butaságomra", éppen azért, mert todom:
TÖBBET ÉR AZ ÉN BUTASÁGOM MÁSOK OKOSSÁGÁNÁL.
1000%-NÁL BIZTOSABBAN tudom.
dejszen
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 20. 10:49 | Sorszám: 290
Nem is hiszem, hogy ezt a butaságot Ön írta!
schlempe
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 20. 10:41 | Sorszám: 289
Persze, mert önnek gyakorlata van benne: mármint a SAJÁT-jával kapcsolatban.Igy nagyon igaza van.
dejszen
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 18. 20:04 | Sorszám: 288
Idézet:
"seggnyalás"


VOLT, VAN, LESZ!
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 18. 14:13 | Sorszám: 287
Mikor aztán a nagyjelenet megkezdődik, a kiürülés aktusa kezdetét veszi, a komornyik a Times-t összehajtja, és mély bókkal távozik. A kamarások feszülten várakoznak. A megfigyelők reszketve nézik, hogy a kiürülés milyen stádiumban van. A zene rákapcsol, a nők éneke hangosabb lesz, a dob egyre jobban pereg. Végül a kaka letottyan. A megfigyelők hosszú diadalordításban törnek ki. A kürtök háromhosszú jelet fújnak, és a speaker kihirdeti a népnek: The creation of a new world from His Royal Highness' excrements, Őfelsége, a király ürülékéből új világ született. A kamarások ismételten hasra vágódnak, a nők arccal a király felé a földre borulnak, és a homlokukkal a földet érintik. A zene tust húz. A hadseregparancsnok Imához!-t vezényel, dísztűz, és az ágyú üdvlövést ad le. A nép a himnuszt énekli, ágakat lobogtatnak
Vége? kérdem a mérnöktől. No, sir, felel a mérnök. Most a nők illatszerrel, langyos vízzel telt edénnyel, kenőcsökkel lassú énekszóval Mr. Ecqutre felé indulnak, háromszor körüljárják, fenekét gondosan megtörlik, lemosogatják és bekenik, bepúderezik. Mikor ez véget ér, a hadsereg az induló hangjai mellett díszmenetben elvonul. Ezután a papok hajlongások közepette imákat mormolva az aranytálba eresztett excrementumot fölszedik, minden, kicsit oldalt fröccsent részt óvatosan fölszednek, a főpap jósol belőle, ezután zsoltáréneklés közepette a templom szentélyében az urnában elhelyezi. Az urna előtt a nép hajlongva és énekelve elvonul, a főpap az urnát megfüstöli tömjénnel, és megkoszorúzza
tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 18. 12:50 | Sorszám: 286
Persze, moslék, hisz' rengeteg dolog van ami nem is létezik, mert te kimondod rájuk azt az igét. A baj csak az, hogy legfeljebb csak a te világodban "lesz" az érvényes. Amelyben viszont rettentően kevesen vannak!...
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 18. 08:21 | Sorszám: 285
Igaza van faszikám! Márcsak azért is, mert Dr.Orbán Viktor kontextusában "seggnyalás" MINT OLYAN NINCS, NEM IS LÉTEZIK valójában. Ezt csak az olyan szellemi nyomoroncok találták ki kínjukban mint ön. Ámde oly' nagyon nem is csodálkozom ezen persze, mert nagyon nehéz az önök dolga. Ugyanis Dr.O.-on egyszerűen önök nem tudnak--hogy úgy mondjam--"fogást találni". Ezért vannak rákényszerülve a VALÓTLANSÁGOK valóságként való mantrázására.Kínos! He-he-he!
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 18. 06:57 | Sorszám: 284
Ellentétben a seggnyalással, amiben mindig sikerül ízlésesen mértéket tartani.
schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 14. 12:31 | Sorszám: 283
Az Orbán Viktor elleni támadások kritikai hangneme--nagyon finoman és eufemisztikusan fogalmaztam--minden racionális és ép emberi ésszel fölfogható MÉRTÉKET ÉS STILUSIRÁNYT TÚLLÉP.
Lassacskán Dr.Orbán NEVE az itt Magyarországon és Európában élő, magukat embernek mondó és vélelmező-képzelő "kétlábú élőlények" számára a PATÁS ÖRDÖG, LUCIFER, BELZEBUB etc...etc főnevek fogalmi szinonimájává vált. Nem érzik ezek a --sokszor diplomás, sőt, többdiplomás--emberek a MÉRTÉKPROBLÉMÁT az ezzel kapcsolatos nyelvhasználatukban? Elképesztő!
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 28. 08:08 | Sorszám: 282
Orbán Viktor magyar miniszterelnök egyike annak a tíz külföldi politikusnak, illetve közéleti személyiségnek, akinek munkáját a legjobbnak értékeli a cseh közvélemény - derült ki a prágai közvélemény-kutató intézet felméréséből.

A külföldi vezető személyiségek közül a csehek Ferenc pápa tevékenységét értékelik a legjobbnak, a katolikus egyházfőt Robert Fico szlovák és David Cameron brit miniszterelnök követi. Utánuk Barack Obama amerikai elnök, Francois Hollande francia államfő és Orbán Viktor következik a sorban. A magyar kormányfő a tízes listán megelőzte Vlagyimir Putyin orosz államfőt, Angela Merkel német kancellárt és Jean-Claude Junckert, az Európai Bizottság elnökét is.

www.inforadio.hu
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 19. 14:28 | Sorszám: 281
Orbán Viktor: Európának fel kell adnia az öngyilkos hajlamokat:

http://www.hirmagazin.eu/orban-viktor-europanak-fel-kell-adnia-az-ongyilkos-h ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 14. 01:38 | Sorszám: 280
Itt a szöveg is:

http://mandiner.hu/cikk/20151213_orban_viktor_jo_hir_a_hiveinknek_rossz_hir_a ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 13. 21:31 | Sorszám: 279
A kongresszusi Orbán beszéd:

http://www.hirado.hu/2015/12/13/itt-ujra-megnezheti-orban-viktor-beszedet/
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 02. 23:05 | Sorszám: 278
Meg ez is:

http://spiler.blog.hu/2015/11/19/top_5_europai_vezeto_akinek_le_kellene_mondania
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 02. 23:04 | Sorszám: 277
ja, és ami a harmadik url-ed idézetét illeti, azt valami eszméletlenül elferdítette két kóros filozófus... élen a Heller Ágicával. Nézd meg tiszavirág videjóját az 'ATV figyelőben'

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 02. 23:03 | Sorszám: 276
Akkor álljon itt még néhány:

https://www.youtube.com/watch?v=8_8XBBGG_mo&feature=youtu.be

http://spiler.blog.hu/2015/11/11/igy_meltatja_orbant_reagan_tanacsadoja

http://valasz.hu/vilag/fischer-ivan-bemoszerolta-orbant-clintonnal-itt-az-ere ...
Felkesz Deneverr
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 02. 22:59 | Sorszám: 275
Jobbak a videók... azokat nem lehet se pro se rekontra ferdíteni ..
Azonkívül: szerintem, mindenkinek dolgoznia kell! ...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 02. 22:38 | Sorszám: 274
Csodálkozom, hogy még ezt senki nem tette be:
http://magyaridok.hu/kulfold/a-magyar-miniszterelnok-a-leghatasosabb-europai- ...

http://magyaridok.hu/kulfold/orban-viktor-vezeti-az-europai-politikusok-lista ...

http://www.politico.eu/article/viktor-orban-interview-terrorists-migrants-eu- ...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...