15:11:06
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Baloldal 2014. (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
küssszvágócsér
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. február 02. 21:03 | Sorszám: 159
P.s.: Helyesbités: A NEGYEDIK TAGMONDATBA FOGLALTAKAT REMÉLJÜK LEGINKÁBB.
küssszvágócsér
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. február 02. 21:00 | Sorszám: 158
A tegnapi "Tavasz jön--Orbán megy" lózung szlogennel megszervezett tüntetésről besszámolnak azéé' ballibék. Meglepően nyílt őszinteséggel aszongyák: "NEM JÖN A TAVASZ" és "NEM MEGY A 'ZORBÁN"! Hááigen.
A végin meg:
"Ha lesznek még tüntetések, akkor rohadtul meg kell néznie a szervezőknek, hogy kiket hívnak fel a színpadra, mert így normális ember nem fog kimenni, az kurvaélet."
REMÉJJJÜK! Mármint a harmadik tagmondatba' foglaltakat.
keresztkem
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. december 18. 12:43 | Sorszám: 0
1969 forró júliusa volt, a helyszin Déry Tibor író balatonfüredi, de inkább arács-tamáshegyi nyaralójának a tóra néző kertje. A kert végében BALUSZTER-nek nevezett kicsúcsosodó, Balaton felé nyúló csónakalakzata--friss élővirágokkal körülövezve. A baluszteren elhelyezve egy fényes fedőlapú, a kártyalapok jó csúszását lehetővé tevő kártya-, és sakkasztal,s mitteszisten: az asztal mellett 3 férfi ultizik. Úgymint a házigazda, a kb.83 éves Déry Tibor ül az "asztalfőn", tőle balra Csurka István, fiatal nagyon tehetséges író, jobbra Aczél (Appel) György pártfőmufti, akkoriban az MSZMP Központi Bizottságának ideológiai-, és kultúrális ügyekkel foglalkozó titkára. Láthatóan összeszokott a társaság, cigarettáznak, nem sokat, csak a legszükségesebbeket beszélik--szavakkal.
Hirtelen autó fékcsikorgatás hallatszik, s megáll a kertkapu előtt egy teljesen közönséges--zöld-fehér szinezetű--Trabant-Combi.A kocsiból kiszáll két farmeres "jabranc", "tiszteletem, benézünk ide is egy kicsit" szöveggel: Latinovits Zoltán sötét napszemüvegben, s féltestvér-öccse, az akkor 'skorpiós Freinreisz Karesz.Leülnek ők is az asztal mellé, Böbe asszony--Déry felesége--friss hideg sört hoz nekik, rágyújtanak....Mire egyszercsak megszólal aaaaaz Aczél: "Barátaim! Hallottatok a woodstock-i szuper popfesztiválról? Jóbuli lehetett mi?" Mire Déry: "Én megírtam a hepaj-t, ott van a kézirata a nappaliba, Böbike hozdmá' ki!" Bámulnak nagyot a Latinovitsok, mi lesz ebből?
Folytatná az Aczél imígyen: "Megkéne csinálni valami hasonlót nekünk is a KISZ KB felügyelete mellett természetesen, a Tibor már nagyjából el is készitette a vázát, nézzék át.....EL ...ELVTÁRSAK! A zenét a Freinreisz elvtárs..kompo....""
Mire megszólal Latinovits "Piku": "Nabazdmeg!" Mire a Karesz: "Nahúzzunk el innét Zozó mihamarabb!" S odaveti Aczélnak: "Maj' megcsinálja maguknak a Presser! Naalászógájjja!!!"
Kb. ez volt a vígsziházi "Képzelt riport...." igazi genezise.
keresztkem
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 18:01 | Sorszám: 19
Klikkeljetek rá az asztalon heverő könyvre.
Már a felén túl jár az olvasó.....
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 19. 15:21 | Sorszám: 17
Ez lenne Magyarország jövője?
http://www.tutiblog.com/2014/11/infantile-pride-avagy-menjetek-picsaba.html
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 01. 14:24 | Sorszám: 185
Én holnap mék szavazni...
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 01. 10:00 | Sorszám: 184
holnap után csütörtök ... ma kezdődik a visszaszámlálás : 5 !
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 01. 06:31 | Sorszám: 183
Gulyás Gergő a maga rezzenéstelen-szenvtelen-túl jó idegzetű mivoltában ill. ilyetén mivoltával okoz ölég belső "herótot" ennek a bolond-buta liberálökör luvnyának.Úgyhogy--szerintem--nagyjából rendbe' van a dolog.
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 01. 01:52 | Sorszám: 182
Csak azt nem értem, miért nem megy oda valaki, és kezdi a nőt kifigurázni? Kezdene éppen úgy mórikálni, ahogy ő teszi? Szerintem baromira nem bírná elviselni, megőrülne.
Miért nem látszik a beszélgető partneren semmi testbeszéd? Én bizony bemutatnám a csodálkozó, kimerevített szemet, leesett állat, ami azt fejezi ki, hogy 'ekkora marhaságot hallott már valaki?' Vagy amikor a kérdéseit fogalmazza, én bizony beleröhögnék a hazugságaiba, vagy azzal kezdeném a mondókámat, hogy ne mondjon már ilyen csacskaságokat Olga asszony, vagy ugyan már Olga asszony, nem kell az újságokban megjelent minden hazugságot azonnal elfogadni igaznak, stb., mindig csak per Olga asszony.....van abban egy kis sértő hang, a cselédet is mindig a keresztnevén szólítják....

Nagyon kedvelem Gulyás Gergelyt, de szerintem túl udvarias ezzel a rohadék libernyák 3,14csával.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 31. 17:19 | Sorszám: 181
Kíváncsi lennék, hogy egy hét múlva a SÁRGAHÁZBAN miket fog ordibálni ez a szerencsétlen.Mármint ott, a hálóságyban hidegvizes gyógykezelés közbe'.Frankón. Szerencsémre én nem fogom ezt megtudni soha, szegény betegtársai persze meg fogják a Gyurcsány féle nyavalyatörős táncszindrómát.Az Isten irgalmazzon ennek a vadbaromnak!
k.k.
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 31. 11:46 | Sorszám: 180
Ilyen izgága nőhöz nem kell elmenni. A hülye is látja, hogy cseszteti a riportalanyt.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 30. 18:18 | Sorszám: 179
Volt pofája:
"oda fogjuk Orbánt küldeni, ahova való, a politika és a történelem szemétdombjára" -ordítja ez a megzakkant, magát milliárdossá lopó vadbarom szélhámos.
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 30. 15:46 | Sorszám: 178


Kurcsán ma.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 29. 08:58 | Sorszám: 177
Ugye emlékeztek hogyan is volt ? ... főleg ama ominozus szavazóhelység-zárás ... Most ilyen ne legyen ! záráskor - zárás !
http://hu.wikipedia.org/wiki/2010-es_magyarorsz%C3%A1gi_orsz%C3%A1ggy%C5%B1l% ...
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 28. 21:40 | Sorszám: 176
stimmt ...

Most izzadhat le pár politikus: Welsz mindent dokumentált
Nyugat.hu 2014.03.28.07:47

Welsz Tamás dokumentálta az útlevél-vásárlási ügyleteket, nyilvántartásában még az érintettek ujjlenyomatát, sőt még a személyi igazolványuk fénymásolatát is szerepeltette - írja a Magyar Nemzet pénteki számában. A lap úgy tudja, hogy a Nemzetbiztonsági Hivatal már a Gyurcsány-kormány idején, 2007-ben vizsgálta a bissau-guineai útlevelek ügyét, amelynek végén terjedelmes jelentés készült, a súlyos visszásságok feltárása ellenére azonban semmilyen intézkedés nem történt. Állítólag az In-Kal Security volt vezetőjének kezdeményezésére Welsz Tamás hangmérnökként részt vehetett Gyurcsány Ferenc őszödi beszédének rögzítésében is. Mik vannak!

http://www.nyugat.hu/tartalom/cikk/77507_most_izzadhat_le_par_politikus_welsz ...
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 28. 12:44 | Sorszám: 175
A kiegyensúlyozott tájékoztatás érdekében kell meghívni az ellenzék politikusait,megmondóembereit. Ez így helyes. Több oldalú tájékoztatás kell, ez a demokrácia.De hogyan tud tájékoztatni pl.Szanyi kapitány? Vagy pl. Vadai Ágnes?
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 28. 12:03 | Sorszám: 174
1általán miért kell szocit szerepeltetni? Nem "bűnszervezet"?
keresztkem
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. március 28. 10:29 | Sorszám: 173
Én csak azt nem értem a fenti "beszélgetéssel" kapcsolatban, hogy a kedves Szabó Anett miért nem mondta azt: "Képviselőjelölt Úr! ITT ÉN KÉRDEZEK, S NEM ÖN!" Merthogy ez az a "műfaj", hogy meghívnak valakit egy TV-be--ez esetünkben a HirTV volt--és ŐT, a meghívottat kérdezik meg erről-arról-amarról.Ehelyett itt ez a Braun Róbert nevű csúcszsidaj egyfolytába' pofázott, sőt: visszapofázott! EZ NEM MEGY! Ez a faszinger el volt tévedve és szegény Anett nemigazította helyre.
k.k.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 28. 08:38 | Sorszám: 172
Láttátok ? jujj de kár hogy én nem ... http://hetivalasz.hu/itthon/konkret-veszekedesbe-torkollt-a-hir-tv-esti-musor ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 27. 15:45 | Sorszám: 171
Nyomul, maszatol, kampányol:

https://www.facebook.com/photo.php?v=857304277618292&set=vb.177800655568661&t ... ...
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 07:43 | Sorszám: 170
Jujujj mi lesz itt ápr.6. után - egy csomóan nem jutnak be a Parlamentbe, oda a védelem/mentelmi jog, szabad prédák lesznek : egymásnak !
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 25. 08:20 | Sorszám: 169
Semmi gond - csak ne tévesszük szem elől kedves magvas gondolatait ...
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 24. 18:54 | Sorszám: 168
P.s.: Ámbátor.
Van némi 2013-ra visszatekintő "rezonancia" abban, amit ott írtam--amennyiben K.Á. nevezetes gyűlöletbeszéde 'azévileg datált.
k.k.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 24. 18:51 | Sorszám: 167
Bocsánatot kérek.
Véletlenűl eltévesztettem a nagy hétfődélelőtti zavaromban.
k.k.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 24. 17:50 | Sorszám: 166
Kedves k,k. ! ide szíveskedjék írni a továbbiakban köcce
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...