20:31:14
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 25. 08:59 | Sorszám: 632
Abban egyetérthetünk,hogy a 2010-ben átvett gazdaságilag tönkretett ország majdnem csődöt jelentett. Ehhez képest sikerült olyan állapotba hozni,hogy jelenleg ha nem is az elsők között vagyunk,de legalább stabilabb lett a helyzetünk.Gondolom,ehhez kétség sem fér?
Talán nem minden intézkedés volt helyes,de olyan kormány nincs, aki mindenki kedvére tudna tenni!
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 25. 08:24 | Sorszám: 631
Hát nem kaptunk röhögő görcsöt 2002-2010 között ...
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 21:53 | Sorszám: 630
"Orbán viszont az elcseszett országot átvette és szép lassan rendbe hozza, már amennyire a körülmények engedik, mert Kánaán soha nem lesz."

Ez vicc akar lenni?

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 21:39 | Sorszám: 629
Gyurcsány elcseszte, ebben egyetértünk, ő is ezt mondta ("Európában ekkora böszmeséget...."),
Orbán viszont az elcseszett országot átvette és szép lassan rendbe hozza, már amennyire a körülmények engedik, mert Kánaán soha nem lesz.

Egyébként minden játékban azok vesznek részt, akik abba beneveznek. Akik nem neveznek be, azok nem számítanak. Így működik a dolog.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:56 | Sorszám: 628
Ó, nem. Ma is te kezdted.

(Holnap persze új lapot nyitok.)

Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:52 | Sorszám: 627
Na tessék tessék ! rajtakaptalak : személyeskedtél !
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:49 | Sorszám: 626
Persze, hogy csak az számít...Orbánnak. És úgy tűnik, neked is.
A lényeg viszont az, hogy ezt az országot elcseszték a mi kedves vezetőink. Gyurcsánytól Orbánig.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:34 | Sorszám: 625
Szavazáskor csak az számít, aki leadta a szavazatát.
Aki nem adta le, azt úgy hívják, hogy "idióta".
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:33 | Sorszám: 624
Egész pontosan: 2 264 780 fő, 45%.

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:30 | Sorszám: 623
6 millió meg nem.
Még valami?

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 20:29 | Sorszám: 622
Orbán olyan ártalmas, hogy 2 millió ember rá szavazott.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:25 | Sorszám: 621
Igen, ismerős módszer. Itt ez dívik.
Ugyanis én kizárólag azután személyeskedek, miután velem személyeskednek. De akkor már nincsenek skrupulusaim.
Nézd csak meg!
Én írtam valamit Szentmihályiról, és te azonnal az én személyemet vetted célba.

Idézem: "hacsak nem te írtad ..."



Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:16 | Sorszám: 620
Ez édes volt - ha én mondok valamit személyeskedés... ismerős módszer!
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:16 | Sorszám: 619
"Éljen a DK és Nagy Vezére ! megaBajnai..."

Ha te ezt így gondolod, az a te dolgod.
Én mindkettőt ártalmasnak tartom. Orbánnal együtt.

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:14 | Sorszám: 618
Mindent értek....

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:13 | Sorszám: 617
"hacsak nem te írtad ..."

Egyébként összeomolna a hited, ha leszoknál a személyeskedésről?

Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:13 | Sorszám: 616
nem én szeretem, hanem a felesége - aki a barátnőm
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 19:12 | Sorszám: 615
Éljen a DK és Nagy Vezére ! megaBajnai...
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 18:25 | Sorszám: 614
Egyébként Szentmihályi Szabó Péter mindent megtestesít ami a Kádár rendszerben alantas volt, és ami ebben a rendszerben is az.

(De aki akarja, az csak szeresse őt.)

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 18:15 | Sorszám: 613
Marha egyszerű. Lebukott.

Néha gondolkodj egy kicsit!

Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 18:08 | Sorszám: 612
Névtelent ? - honnan tudod ? Ez bizony öngól volt pajti ! - hacsak nem te írtad ...
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 18:02 | Sorszám: 611
És bizony írt ő anno névtelen feljelentéseket....
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. július 24. 17:48 | Sorszám: 610
Szentmihályi Szabó PéterSarkosan fogalmazva

Először is szeretném tudatosítani a tisztelt Olvasókkal, hogy egy szélsőjobboldali napilap cikkét olvassák, vagyis szégyelljék magukat, és nézzenek szembe önmagukkal.

Szentmihályi Szabó Péter – 2014.07.24. 05:12

A DK közleménye szerint írásaim és megszólalásaim a Magyar Demokratában, Magyar Fórumban, Magyar Hírlapban és Echo Tv-ben „hibátlanul illeszkednek az említett médiumok irányvonalába, szellemiségébe”. A „hibátlanul” itt stilisztikai bravúr, mert pozitív kicsengése van, de ez nyilván az erős dühkitörés pillanatában csúszott a közleménybe. „A DK nem csak a magyar kormány, de az egész ország szégyenének tartaná, ha az új nagykövet elfoglalhatná állomáshelyét”, ezért Molnár Csaba és Niedermüller Péter, a párt EP-képviselői levélben tájékoztatták az olasz külügyminisztert, továbbá a szociáldemokrata frakcióban helyet foglaló Olasz Demokrata Párt képviselőit, járjanak közben annak érdekében, hogy az olasz kormány vegye fontolóra a nagykövetjelölt fogadását. Nemzetközi tényező lettem, kíváncsian várom, összehívják-e a Biztonsági Tanácsot is ebben az ügyben, vagy megelégednek-e olyan megoldással, amit az Együtt–PM javasolt Lázár Jánosnak, miszerint haladéktalanul vonuljon vissza a közélettől. Nem száll a fejembe a dicsőség, hiszen itt a gonosz kormány a célpont, ahogyan az RTL Klub is sebzett vadként gyalázkodik rólam és miattam, és ez tökéletesen érthető. A politikai bosszú hatékony fegyvere a rágalmazás, és cseppet sem szeretnék jámbor áldozatként szerepelni, hiszen némi személyes munkám is benne van abban, hogy a DK és annak szenvedélyes főnöke odajutott, ahol éppen tart. Az RTL Klubról magyarországi megjelenése óta ugyanaz a véleményem, ezt egykori tévékritikáimban is szíveskedtem rendre megfogalmazni. Az üzletszerű, balliberális erkölcstelenség 1990 óta ellenzékben és kormányon arra volt büszke, hogy európaiságának ismérve és alapja, hogy nem ismer sem Istent, sem hazát, sem családot. Aki pedig nem osztja ezt a felvilágosult nézetet, az szélsőjobboldali, Európa ellensége, minden közfunkcióra alkalmatlan mucsai. A levadászási technika nemzetközi színtérre emelése egyébként aljas és kontraproduktív módszer, de nyilván olyan örömet szerez, mint egy jól sikerült feljelentés vagy névtelen levél. Tiszta szerencse, hogy a baloldali EP-képviselők vagy a kereskedelmi tévék vezetőinek alkalmassága vagy alkalmatlansága még kérdésként sem merülhet fel. Az előbbiek a demokrácia, utóbbiak a sajtószabadság letéteményesei. Fellebbezésnek helye nincs, annyira szalonképesek, hogy mindenki kimegy a szalonból, ha ők bemennek. Ha szükséges, ezt a cikket angolul, olaszul, franciául, németül vagy spanyolul is elküldhetem, ha a magyar nyelvvel problémájuk lenne, bár úgy látom, van is. Vonuljanak vissza a közéletből.

- See more at: http://magyarhirlap.hu/cikk/1420/Sarkosan_fogalmazva#sthash.H0lbU4HJ.BrHFFHM6 ...
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 17:39 | Sorszám: 609
Orbán okosabb nálam.
.
.
.
.
.
.
Én viszont bölcsebb vagyok nála.

Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 24. 17:37 | Sorszám: 608
Nem rossz ötlet ! de várjuk ki a végét. Az nem lehet hogy hisztomán nemzetrészeink csóválják a kutyát ... !
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...