15:01:13
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 26. 13:04 | Sorszám: 166
Rádióhír: Az MTA-ban most mutatták be a hazahozott Seuso-kincseket!!!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 26. 12:39 | Sorszám: 165
Az ma már nem jelent semmit.
Én nem vagyok templomba járó, de van néhány ösmerős, aki oda jár, aztán úgy odateszi az X-t a szociknak, hogy a Jóisten elbújik szégyenében, hogy ennyire hülye a nyáj.

Oszt mi az a móccer, amit a polgi alkalmaz a brazilok (nem inkább indiaiak?) ellen?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 20. 06:22 | Sorszám: 164
Az Avason se teljesen úgy áll a helyzet ahogyan szerteszét mondják és írják a libgenyók.
Én például az odatelepedett (jezsuiták templomába és rendházába) Jezsuita templomba--meg kollégiumba--járok nap, mint nap.Ezér'-azér'--de legtöbbnyire imádkozni.Megsúgom: nem vagyok egyedül, sok-sok ámbör jár oda az avasi lakótelepről is meg máshonnan is.A cigányok, akik borotvával "dolgoznak" olykor persze, ma már nem nagyon jönnek arrafele, és fogynak-elfogynak.Miért?
Mert a polgármesterünk okos! Van egy "módszere" ma már a "kezelésükre": lényege, hogy elhúznak, önként és dalolva onnan a "brazilok".
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 22:40 | Sorszám: 163
Na, hát néköm kell téged kiműveljelek innen Budáról?
Ha még te sem emlékszel ilyen nagy dolgokra, akkor hogy várjuk el az Avas-lakóktól, hogy ne a Böszméért, hanem a Zorbánért lelkesedjenek?
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 19:43 | Sorszám: 162
DE! Azt igen.Ami azt jelenti, hogy egy Takata nevű, állítólag nagy japán cég különféle járműipari zubehőröket--légzsákokat, ventillátorokat, generátorokat mifenéket--fog itten, ha igaz csinálni."Alaphangon" 1000 + munkahely teremtő indítással aszongyák.És biztos igaz mert:
1.) Egyrészt nagyon csinálják az üzemcsarnokokat,
2.) Másrészt itt van félig-meddig a Bosch is, kissé hasonló, bár nem csak gépjármű profillal, s az ölég jól megy. Úgyhogy valószínűleg 'meglesz ez a Takata izé is.
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 15:34 | Sorszám: 161
Hát nem nálatok avatott föl valami japán dolgot nemrégiben, hogy egy kicsinység fölemelje Miskolcot a régi szép idők műszaki szintjére?
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 19. 15:27 | Sorszám: 160
Nem va'ok én semmi jaónak az elrontója....úgyhogy eztet a lélegeztetőgépes propozíciót jómagam ES támogatom.Csak az avatásról nem tudok sömmit, de jól megvagyok nélküle.Legföllebb
elfogult lennék egy kicsinyég orbánék irányába, amennyibe a vidinek drukkolok én es, ha Ő ottan van a stadionba'..de ez a legkevesebb.Megazér' drukkolok es Néki minél többet azér, hogy hadd' szaladgájjék szerte e csonkahonban, mer' jó' a minékünk...tudom.
Hajrá Magyarország!
Hajrá Magyarok!
Éljen Dr.Orbán Viktor Miniszterelnök ÚR!
(és nem "szétszavazni" ápr.6-án!!!)
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 19. 14:40 | Sorszám: 159
Keresztkém! Nem gondolod, hogy át kéne ezt az egész elsíbolt vagyont számolni lélegeztető gépre? Suszter, maradj a kaptafánál, mondja a régi közmondás. A lélegeztetőgép mértékegységet jobban ismeri a nép, mint a Nokiás dobozt, és abban még lehet, hogy különböző méretek is vannak, így nem olyan megbízható, mint a lélegeztető gép.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 19. 14:34 | Sorszám: 158

Az semmi !
Most avatott föl ott is valamit Miskolcon, de azt is csak azért vitte oda, hogy nektek főjön a fejetek, hogyan is tőccsétek meg tartalommal, ugyi. Mert futkos ez a pincsi össze vissza az egész világban, de semmi mást nem csinál, mint a Lőrincnek, meg a Lajcsinak a zsebeit tömködi, hogy az valahogy visszahömpölyögjön a Zorbán-család offshore-cégeibe, amit éppen a Simor cége mellett nyitottak a Kajmán szigeteken, és a család minden tagjának van bissau-guineai útlevele, de amíg le nem buknak, addig Felcsúton vannak és a Gáspár gyerek a bőrt rugdossa a házi-center pályán,ahova csak 10 lépéssel kell átslattyognia, hiszen csak neki építette az a Gazorbán, természetesen közpénzből, mi másból. Sőt most hallottam, hogy a felcsúti CBA-ban Anikó asszony vett 20 dkg párizsit és 10 pár Debrecenit, de azt is közpénzből, mert ugyi a Zorbánt is mi fizetjük, így ami párizsit a család megzabál, hát azt is a létminimum alatt tengődők asztaláról illetve a padból éhesen kieső gyerekek szája elől zabálja el, ugyi.
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 08:07 | Sorszám: 157
A demokratikus ellenzéki erőknek most nincs esélyük nyerni a választásokon, csak akkor, ha 70 százalékos lesz a részvételi arány – ezt Schmuck Andor mondta az ATV Egyenes Beszéd című műsorában.

A Szociáldemokraták Magyar Polgári Pártjának elnöke szerint a nagy részvétellel ez a választási rendszer sem tud mit kezdeni. A politikus elmondta: a mostani választási rendszer nem jó, ha egy párt 32 százalékot szerez a választásokon, az mandátumban lehet, hogy 60 százalékot jelent majd. Hozzátette: éppen ezért a kampányra kapott pénzt csak arra lehet felhasználni, hogy a rászorulókon segítsünk.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 19. 08:01 | Sorszám: 156
Itten kééjem sírás-rívás megy meg fogaknak csikorgatása.
Nálunk pölö REGGEL FÖL SEM MEGY A NAP--mióta a zorbán fölszántotta a demokráciját....
Még egy jót szellenteni se lehet, mer' máán akkó is elviszi a dógozót a rendőr..kivan adva nékijek a Zorbántú' személjessen...ugyi.
k.k.
Pali baba
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 14:40 | Sorszám: 155
1enlőre nincs semmi ütőkártyájuk az orbáni adakozással szemben - ez kell a népnek!
Viszont ha van valami ami nagyot szólhat akkor azt nyilván a választás ideje előtti napokban dobják be.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 18. 03:27 | Sorszám: 154
...mert imádom a feudalizmust!
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 02:28 | Sorszám: 153
Bizony. Pontosan az olyanok, mint te. Aztán röhögnek, éppúgy mint te.

tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 18. 02:26 | Sorszám: 152
Fölveti őket a pénz! Kirabolják az egész országot, 4 millió ember a létminimum alatt, éhező gyerekek dőlnek ki a padból garmadával, terror, feudalizmus, horthy-kurzus, keresztény kurzus, rothadás és puszta, noch dazu puszta-Putyin és pincsi, a sajtószabadságnak már évek óta vége (mindjárt megnézem, mit mondanak az atv-n -)tandíj, várólista, milliók külföldön, sivatag, és április 6-án a nép visszaszavazza elnyomóját.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 02:16 | Sorszám: 151
Jól látod. Minden ilyen folyó az orbán-tengerbe ömlik.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:58 | Sorszám: 150
...aki mint tudjuk (tudjuk?) szintén Vitykának tejel.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:57 | Sorszám: 149
No és mi maradt Mészáros Lőrincnek?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:56 | Sorszám: 148
Valszeg csak nekik van olyan rinocérosz bőr a pofájukon, hogy annyi szemenszedett hazugságot össze tudjanak okádni.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:54 | Sorszám: 147
Jól hallottad. Csakhogy a 400 milkóból csak 72 jutott a Cusi polcára, a többit - amit említettél - a Simicska kasszírozta a Viktor számlájára.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:53 | Sorszám: 146
http://vs.hu/miert-csapodunk-mindig-a-vesztesekhez-beszelgetes-koszeg-ferencc ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:51 | Sorszám: 145
http://vs.hu/miert-csapodunk-mindig-a-vesztesekhez-beszelgetes-koszeg-ferencc ...

Kőszeg is éppen azt mondta, amit Szakály !

"Szakály azzal vált botrányhőssé, hogy a rendezetlen jogállású külföldi személyek kitoloncolását 1941-ben „idegenrendészeti eljárásnak” nevezte. Ilyen alapon én is lehetnék botrányhős, az ÉS-ben, egy Ráday Eszter által készített interjúban szó szerint ezt mondtam: „A kamenyec-podolszkiji eseményeket a történelem háborús bűncselekményként, a holokauszt első ismertté vált tömeggyilkosságaként tartja számon, holott a kitoloncolás, amelynek a katyni nagyságrendű öldöklés a következménye lett, a magyar törvények szempontjából jogszerű idegenrendészeti intézkedésnek minősült.”

Na, mit szól ehhez az a sok nagypofájú internáci?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 18. 01:49 | Sorszám: 144
Én meg azt hallottam, hogy 328 milliót.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. március 17. 22:26 | Sorszám: 143
Cusi könyvét a Századvég (Fidesz) jelentette meg. 72 milliót fizettek érte.....nem véletlenül.

tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. március 17. 22:10 | Sorszám: 142
Ekkor lehet a legnagyobbat ütni azokon, akik miatt 6 évet ült a kóterben. Nem semmi. Én beleőrülnék.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...