21:16:00
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Láttátok? (2)
... Elejére 1. lap 
vanna16
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 16:34 | Sorszám: 334
le a kalappal előtte...
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 16:29 | Sorszám: 333
A türelem szobrát keresztkemről kell megmintázni ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 16:22 | Sorszám: 332
Külön kíváncsi lennék arra, "keresztkém" hogy volt képes kivárni, hogy a hozzászólásait bevegye a kék Gondola? Órákig tarthatott. Nem értem az ott történteket. Azt sem, hogy most feléledt.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 16:19 | Sorszám: 331
De ha tudod a jelszavad, akkor beléphetsz.
vanna16
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 15:54 | Sorszám: 330
a kék színű gondola műkszik, ..persze a regisztráció még mindig szünetel
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 15:28 | Sorszám: 329
Újabb látványosság a gyerekeknek:

http://mindenegyben.net/megnyilt-a-debreceni-disneyland-70453
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 13. 13:48 | Sorszám: 328
A gép előtt ülő urak részére egy kis vérpezsdítőnek:

https://www.youtube.com/watch?v=8NjbGr2nk2c
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 12. 20:17 | Sorszám: 327
200 díj, miközben soha nem hallottunk róla.....
http://www.hirado.hu/2016/01/11/ime-a-legtobb-dijat-elnyert-magyar-foto/
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 27. 12:00 | Sorszám: 326
https://www.facebook.com/FreedomDailyNews/videos/1012238722171578/

A gerinc és a forgók ízületeinek kopását és elhasználódását nem tudja eltűntetni a plasztikai sebész.......

(A delegáció nem tudta kivárni, amíg a nyanya felér a géphez....)

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 19:18 | Sorszám: 325
Miután kiderült róla, hogy az anyja zsidó, az is átment az agyamon, talán a bosszú népe találta ki ezt az egészet a német nép ellen? Egy 70 éve dédelgetett projekt? Megtalálták a megfelelő megoldást?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 19:15 | Sorszám: 324
Alattomosan jön majd el a "szép , új világ" .....

http://www.hirmagazin.eu/elhetetlenne-tett-nemet-kisvarosok-a-jovonket-egy-cs ...


tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 19:12 | Sorszám: 323
A szokás nagy úr, legalábbis nálam....
Az igazság az, hogy már közben is többször át kellett kapcsolnom az M1-re, amit azelőtt soha nem tettem. Nagyon kevés tv-t nézek, csak a híreket, azt is csak elvétve.
Mivel azt hirdették, hogy polgári, nemzeti....reménykedtem...de nem megy, egyre gyalázatosabb lett, mostanra odáig jutott, hogy a 8 hírből 8 tömény mocskolódás. Elegem lett. Az MN-t pár héttel korábban hagytam abba. Nekem fájt. Ennek a rohadt g..i Simicskának sajnos nem.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 11:10 | Sorszám: 322
Ez pontosan akkora gaztett, mint a négerek behurcolása Amerikába, mint Drezda és Hirosima lebombázása.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 09:13 | Sorszám: 321
Ez a Merkel nevéhez fűződő, de valójában a hihetetlenül önző, mindenkit levegőnek néző ipari elit fejéből kipattanó ötlet a hiányzó szakmunkások menekültekből való pótlására, ez komolyan mondom, akkora marhaság, hogy az fáj. És még nagyobb baj, hogy nem ám a gyártulajdonosoknak, a multiknak okoz majd bajt, hanem rajtuk kívül mindenkinek (igaz, ezt ők le se szarják). merkel, a báb, engedelmesen kinyalja a fuggerek seggét, és letolja a szart a mi torkunkon is. Pokolra vele.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 08:14 | Sorszám: 320
Azt hiszem, ez a kép mindennél beszédesebb:

mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. december 17. 08:11 | Sorszám: 319
Sokáig bírtad. Én márciusban vontam meg az előfizetésemet az MN tekintetében. Ráadásul az online oldalt sem olvasom azóta. HírTV-m meg sosem volt ...
tiszavirág
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. december 16. 22:46 | Sorszám: 318
Befejeztem.
Nem nézek több Hír tv-t!
Olyan mocskosak a hírműsorai, hogy az elviselhetetlen. A hírműsorok álltak át a G-nap után a leghamarabb. Semmiről sincs szó benne, csak Orbán és a Fidesz és a hozzájuk közel álló emberek mocskolása, gyalázása. Normális, részletes információ semmi, csak okádás.

Többévtizedes, többgenerációs Magyar Nemzet előfizetésünket is meg kellett szűntetni, mert a lap olvashatatlanná vált.

Addig a bizonyos G-napig nem tartottam sem a Hír tv-t, sem a Magyar Nemzetet kormányszócsőnek, kaptak a Fideszesek is kemény kérdéseket Szabó Anettől is, Kovács Andreától is, Krakkó Ákostól is, Bodacz Balázstól is, Maráczi Tamástól is és a Célpontosoktól is. Egy csomó műsorukban behívták a másik oldal képviselőit is. Ilyen kiegyensúlyozott tv-t sehol sem lehetett nézni. Helyesek voltak a lányok, szépek, kedvesek, polgári mentalitásúak. Ennek vége.

A Szabadfogás című új műsor borzalmasabb okádék, mint a Heti Hetes, ráadásul ott legalább, amikor nem Orbánt és a Fideszt gyalázták, néha elhangzott egy-egy humoros benyögés, itt a Szabadfogásban ilyen elvétve sem fordul elő. Dévényi István pedig teljesen alkalmatlan a műsor vezetésére. Harmatgyenge, nem is tudja kézben tartani a műsort.

Kész. Vége. Terpeszkedjen el mindenütt az a g..i, undorító kinézetű, potrohos Simicska!

Borókai még tartja magát(kedvenc hetilapom a Heti Válasz) remélem őt ez a gennyláda Simicska nem fogja legyűrni, bár biztos, hogy nehéz helyzetben lehet szegény Borókai.



tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 21. 18:43 | Sorszám: 317
Nem a szövegre, csak Clintonné jelére hívtam fel a figyelmet.
Nekem új volt a mondanivaló.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 21. 16:49 | Sorszám: 316
Ez gondolom egy a sok agyament blogok közül ( osama és obama tekintetében). A képek régiek. Pedig én nagyon rühellem clintonnét, és nincs szüksége jeleket kiakasztani, ott a jel az arcán.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 21. 15:15 | Sorszám: 315
Ti is látjátok, amit én?
Clintonné kitette a nyakába a választásra ösztönző hívó jelet.

http://www.mindenegybenblog.hu/hirek/osama-es-obama-testerek-ja-es-obama-teljes
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 05. 23:57 | Sorszám: 314
Jó kis popó!
http://888.hu/article-a-susinaci-hivatalosan-is-meno-lett
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. november 01. 02:10 | Sorszám: 313
Beszédes kép:

https://www.facebook.com/patriotaeuropa/photos/a.186555484796612.39589.178803 ...
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 20. 20:13 | Sorszám: 312
Huhhh! Az idézőjelezés idegesít...
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 20. 01:46 | Sorszám: 311
Egyébként én a G-nap előtt sem értettem egyet azokkal, akik kormányszócsőnek mondták a Hír tv-t. Voltam én már úgy néhányszor, hogy legszívesebben lerúgtam volna Szabó Anettet a képernyőről, annyira idegesített a kekeckedése és ez többször is előfordult. Amit viszont kedveltem, az a nyugodt hangnem volt, kedves, mosolygós lányok, nem úgy, mint a többi tv-ben azok a pofátlan, karót nyelt erőszakos tyúkok tele felsőbbrendűségi érzésekkel. Oly nagyon szeretnek az emberek a másikra egy jelzőt bélyegként rásütni, mert az olyan egyszerű. Különösen a ballibsik imádják ezt a módszert. Most a populista van műsoron. A rasszista-fasisztát már annyira elcsépelték, hogy ők maguk megunták és rájöttek arra, hogy igazi rasszista-fasiszta nélkül nincs hatása a szóhasználatnak az emberekre.
Most a populista a menő. Könnyen kiejthető, még sem tudják az emberek, hogy pontosan mit jelent, éppen ezért kiváló bélyeg.

populista= annak az irányzatnak a híve, mely a politikai elittel szemben az átlagember érdekeit tartja szem előtt.

Tehát szőrnyű alak.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2015. október 19. 23:04 | Sorszám: 310
Ez nem kritikus hang, hanem vádló hang, miközben semmi kézzelfoghatót nem mutat föl.
A Magyar Nemzetet már lemondtam, rövidesen a Hír tv-t sem nézem.

"Magyar állampolgárságot is árult volna".....-mondja éppen most a bemondó.

A "volna" nem érdekel.

Azelőtt "Simicskával" verték Orbánt, most "Mészáros Lőrinccel", miközben semmit sem tudni, hogy miért is?

Undorító.

Kénytelen leszek átmenni az M1-re.

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...