19:26:01
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 22:09 | Sorszám: 380
Nem egészen érthető a felháborodásod!

Van egy klasszikussá vált mondás egy nem nagyon szerethető politikustól, aki egyébként kizárólag a saját hazája érdekében működött:
"Angliának nincsenek barátai, csak érdekei!"
Khm...
Jethro Tull
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. június 19. 19:38 | Sorszám: 379
Mi, akik fogadtuk a türkmén komcsidiktátort?
Hogy nem sül ki a szemünk
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 18:29 | Sorszám: 378
Úgy látom, az alatt a "bemondott" 68 éved alatt nem tanultál meg emberként kommunikálni, de sebaj. A helyzet viszont az, hogy csak röhögök rajtad.

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 18:12 | Sorszám: 377
Az "önök", azok önök vérkommunisták és önök takony genyó szar liberálisok,VILÁGOS?
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 18:02 | Sorszám: 376
Kik az az "önök", amire újra és újra utalni próbálsz, fiam?

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 17:20 | Sorszám: 375
Hijjába no! MI MINDENT NAGYON JÓL CSINÁLUNK, önök meg mindent nagyon vacakul.Ez mán' így megyen.
Amit mi csinálunk--az teccik-nem teccik valakiknek MINDÉG JÓ! Amit önök az rossz!
Alaptétel: HA KETTEN UGYANAZT CSINÁLJÁK AZ NEM UGYANAZ!(régi nagyigazság!)
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 15:46 | Sorszám: 374
Egyre viccesebb ez az Orbán-rendszer.

http://index.hu/belfold/2014/06/19/iii_ii-es_operativ_tiszt_volt_az_uj_rendes ...

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 15:26 | Sorszám: 373
Szevva Józsikám!! Én meg Bem apó vagyok!
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 13:01 | Sorszám: 372
Szóval akkor csak 24 éves vagy, kedves onokám. Hát Isten éltessen, még vagy hatvan évig!
(Akkor miért dicsekedtél a 68-cal?!!!)

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 12:21 | Sorszám: 371
Én meg maga vagyok Joszif Visszarionovics Sztalin 24 éves korral a NAGY TANITÓ--oszt' mégse' dicsexek vélle.Úgyhogy itt csak én nyugtatgathatok meg bárkit is.
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 10:19 | Sorszám: 370
Csak nyugalom, fiam, én 88 éves vagyok.

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 19. 08:10 | Sorszám: 369
Hogy ki és mi vagyok, AZT ÉN MONDOM MEG S NEM EGY ILYEN NULLÁTÓL IS KEVESEBB NIEMAND ÉS SZEMÉTEMBER mint ön. 68 évesen pedig "eccse" önnek a RADAI ROSSEB!
k.k.
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 22:47 | Sorszám: 368
Csak rácsodálkozom néha a dolgokra, mint a cirkuszban a törpére, hogy jé, ilyen is van?
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 22:41 | Sorszám: 367
"Mert ha abban, akkor újra kellene születned."

Vagy neked.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 22:35 | Sorszám: 366
Miben reménykedsz Pubi?
Hogy átnevelsz?
Mert ha abban, akkor újra kellene születned.
Jethro Tull
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 22:17 | Sorszám: 365
"Persze ti mindig eltörölnétek a múltat, ezt tudjuk"

Tulajdonképpen röhejes. Nincs nap, hogy ki ne derülne valamelyik fideszesről valami disznóság, Áder ázsiai diktátorokkal puszilkodik, te meg egy ilyen frázissal vágsz vissza, ami már 10 éve is ciki volt.

"Tegyük világossá: nem akarunk a Gazprom legvidámabb barakkja lenni!"

Orbánék most már hetente több múltat is eltörölnek
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:31 | Sorszám: 364
Nem az okos, hanem a bölcs ember nem okoskodik, de te ecsém, messze vagy attól.

Na hess!

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:16 | Sorszám: 363
"..Aztán beszélgethetünk."
1.)'Abban NE TESSÉK reménykedni! Mert ne képzelje azt, hogy ÉN(!) leállok önnel--úgymond "beszélgetni". NEM VAGYUNK EGYENRANGÚAK--UGYANIS.
2.) ADDIG AMIG ÖN ILYEN SZAR LINKEK BESZERKESZTÉSÉVEL SZÓRAKOZIK, ADDIG EGY EGY DOLOGRÓL LEHET SZÓ.ÉSPEDIG
a.) ÉN--DE CSAKIS ÉN-- megmondom, mi az igazság ÉS A VALÓSÁG. EZZEL ÖN EGYETÉRT VAGY NEM ÉRT EGYET.DE HA NEM ÉRT EGYET...OTT ÉN MÁR NEM "FOGLALKOZOM" SEMMIVEL--TEKINTVE HOGY MI:
i.) mindig az IGAZAT és csakis az igazat mondjuk;
ii.) önök mindig hazudnak.
EZ AZ ALAPÁLLÁS!

Végül de nem utolsósorban én egyet nem tudok: "okoskodni"! MÁR CSAK AZÉRT SEM MERT ÉN OKOS VAGYOK--s mint tudható, az okos ember egy dologra képtelen, az okosKODásra.
Befejeztem.
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:08 | Sorszám: 362
Ja, és közben volt egy "folytatjuk".

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:07 | Sorszám: 361
Töltsd le, olvasd el, tanulj, okosodsz!

2010
http://static.fidesz.hu/download/481/nemzeti_ugyek_politikaja_8481.pdf

2014
http://static.fidesz-eu.dream.hu/media/1/9/4/1/1941.pdf

Aztán beszélgethetünk.

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 18:38 | Sorszám: 360
"..Mindig is mondtam, hogy az egyik kutya, a másik meg eb, de ti ezt tagadjátok. Abban a kényszerképzetben leledztek, hogy Orbán elhozta nektek a kánaánt, pedig a francokat. Tömi a zsebét, a tietek meg egyre laposabb."
1.) Valóban tagadjuk ezt az "egyik kutya, a másik meg eb" teóriát.
2.) És nem 'azért tagadtuk és tagadjuk ma is, mert "valamicske" igazság ne lenne benne.Hanem azért, mert MÁSAK A MÉRTÉKEK--és részben a területek is--a "disznóságainkban",már ahol egyáltalán vannak.Mert sok helyütt valójában "NINCSENEK IS(!!!) DISZNÓSÁGAINK",. csak önök a a LIBGENYÁK KITALÁLTAL ÉS RÁNKSÜTÖTTEK ILYESMIT!
3.) Tehát NEM IGAZ AZ, hogy bármikor is azt hittük volna MI MAGUNK, hogy "Orbán--úgymond-- elhozza nekünk a kánaánt".Ráadásul Ő maga sem mondott ilyen marhaságokat.ÖNÖK ADTÁK A SZÁJÁBA..meg persze a mi, a az Ő hívei szájába-- EZT A VALÓJÁBAN NEM LÉTEZŐ(!) MONDATOT.
4.) EZ KB OLYAN--SZÁMUNKRA MÁR SZINTE MEGSZOKOTT-- LIBGENYÓ HAZUGSÁG, AMILYET 2010-BEN A VÁLASZTÁSOK IDEJÉN SZAJKÓZTAK ÖNÖK, HOGY:
a.) "Orbánéknak "NINCS PROGRAMJUK"; s miután "cipóra vertük" a ballibet 'AZUTÁN:
b.) a 2010 és a 2014-es választások közti időben: "NEM EZT IGÉRTÉK(?!) ORBÁNÉK a választások előtt".Hát basszák meg akkó' mi a hézag:
a.) Hogy nem volt program? De ha nem volt, akkor mi a lufaszt "igértünk"-igérgethettünk?
b.) ha meg "nem ezt igértük", akkó' meg vót program, DE DÖNTSÉK MÁN' EL, HOGY MIKET HAZUDOZNAK!Vagy, most a választás előtt, hogyasszongya:
5.) "AKI NEM MEGY EL SZAVAZNI AZ ORBÁNÉKRA SZAVAZ"--MONDTÁK önök(!!!!!!) ápr. 6 előtt. MOST MEG:
6.) CSAK 40% MENT EL SZAVAZNI, NEM LEGITIM A VÁLSZTÁS.HÁT!!! NEM ÖNÖK MONDTÁK, ELŐTTE, HOGY AKI NEM MEGY EL SZAVAZNI AZ "ORBÁNÉKRA SZAVAZ?" (mellesleg ebben van is logika, mert ha elment volna szavazni, szavazhatott volna Dr.O.-ék ellen.ÁM ŐK ÉPP! "EZT" NEM TETTÉK)
NA NE BASSZUNK MÁN' SZEKÉREN!HÁTAKKÓ' MI VAN?
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 16:24 | Sorszám: 359
Rólad se gondolok mást.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 15:39 | Sorszám: 358
Reménytelen eset vagy, mint a szadesz.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 13:17 | Sorszám: 357
A múltat épp most törölgeti el az Orbán-rezsim. Kezdve a saját ügynökmúltjával.

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 13:16 | Sorszám: 356
"Történelmi rekordon az államadósság."

http://fn.hir24.hu/gazdasag/2014/06/17/meg-jobban-elszallt-az-allamadossag/

Oszt most vakargathatod a buksidat, angyalbögyölőm!

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...