21:43:51
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:31 | Sorszám: 364
Nem az okos, hanem a bölcs ember nem okoskodik, de te ecsém, messze vagy attól.

Na hess!

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:16 | Sorszám: 363
"..Aztán beszélgethetünk."
1.)'Abban NE TESSÉK reménykedni! Mert ne képzelje azt, hogy ÉN(!) leállok önnel--úgymond "beszélgetni". NEM VAGYUNK EGYENRANGÚAK--UGYANIS.
2.) ADDIG AMIG ÖN ILYEN SZAR LINKEK BESZERKESZTÉSÉVEL SZÓRAKOZIK, ADDIG EGY EGY DOLOGRÓL LEHET SZÓ.ÉSPEDIG
a.) ÉN--DE CSAKIS ÉN-- megmondom, mi az igazság ÉS A VALÓSÁG. EZZEL ÖN EGYETÉRT VAGY NEM ÉRT EGYET.DE HA NEM ÉRT EGYET...OTT ÉN MÁR NEM "FOGLALKOZOM" SEMMIVEL--TEKINTVE HOGY MI:
i.) mindig az IGAZAT és csakis az igazat mondjuk;
ii.) önök mindig hazudnak.
EZ AZ ALAPÁLLÁS!

Végül de nem utolsósorban én egyet nem tudok: "okoskodni"! MÁR CSAK AZÉRT SEM MERT ÉN OKOS VAGYOK--s mint tudható, az okos ember egy dologra képtelen, az okosKODásra.
Befejeztem.
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:08 | Sorszám: 362
Ja, és közben volt egy "folytatjuk".

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 20:07 | Sorszám: 361
Töltsd le, olvasd el, tanulj, okosodsz!

2010
http://static.fidesz.hu/download/481/nemzeti_ugyek_politikaja_8481.pdf

2014
http://static.fidesz-eu.dream.hu/media/1/9/4/1/1941.pdf

Aztán beszélgethetünk.

keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 18:38 | Sorszám: 360
"..Mindig is mondtam, hogy az egyik kutya, a másik meg eb, de ti ezt tagadjátok. Abban a kényszerképzetben leledztek, hogy Orbán elhozta nektek a kánaánt, pedig a francokat. Tömi a zsebét, a tietek meg egyre laposabb."
1.) Valóban tagadjuk ezt az "egyik kutya, a másik meg eb" teóriát.
2.) És nem 'azért tagadtuk és tagadjuk ma is, mert "valamicske" igazság ne lenne benne.Hanem azért, mert MÁSAK A MÉRTÉKEK--és részben a területek is--a "disznóságainkban",már ahol egyáltalán vannak.Mert sok helyütt valójában "NINCSENEK IS(!!!) DISZNÓSÁGAINK",. csak önök a a LIBGENYÁK KITALÁLTAL ÉS RÁNKSÜTÖTTEK ILYESMIT!
3.) Tehát NEM IGAZ AZ, hogy bármikor is azt hittük volna MI MAGUNK, hogy "Orbán--úgymond-- elhozza nekünk a kánaánt".Ráadásul Ő maga sem mondott ilyen marhaságokat.ÖNÖK ADTÁK A SZÁJÁBA..meg persze a mi, a az Ő hívei szájába-- EZT A VALÓJÁBAN NEM LÉTEZŐ(!) MONDATOT.
4.) EZ KB OLYAN--SZÁMUNKRA MÁR SZINTE MEGSZOKOTT-- LIBGENYÓ HAZUGSÁG, AMILYET 2010-BEN A VÁLASZTÁSOK IDEJÉN SZAJKÓZTAK ÖNÖK, HOGY:
a.) "Orbánéknak "NINCS PROGRAMJUK"; s miután "cipóra vertük" a ballibet 'AZUTÁN:
b.) a 2010 és a 2014-es választások közti időben: "NEM EZT IGÉRTÉK(?!) ORBÁNÉK a választások előtt".Hát basszák meg akkó' mi a hézag:
a.) Hogy nem volt program? De ha nem volt, akkor mi a lufaszt "igértünk"-igérgethettünk?
b.) ha meg "nem ezt igértük", akkó' meg vót program, DE DÖNTSÉK MÁN' EL, HOGY MIKET HAZUDOZNAK!Vagy, most a választás előtt, hogyasszongya:
5.) "AKI NEM MEGY EL SZAVAZNI AZ ORBÁNÉKRA SZAVAZ"--MONDTÁK önök(!!!!!!) ápr. 6 előtt. MOST MEG:
6.) CSAK 40% MENT EL SZAVAZNI, NEM LEGITIM A VÁLSZTÁS.HÁT!!! NEM ÖNÖK MONDTÁK, ELŐTTE, HOGY AKI NEM MEGY EL SZAVAZNI AZ "ORBÁNÉKRA SZAVAZ?" (mellesleg ebben van is logika, mert ha elment volna szavazni, szavazhatott volna Dr.O.-ék ellen.ÁM ŐK ÉPP! "EZT" NEM TETTÉK)
NA NE BASSZUNK MÁN' SZEKÉREN!HÁTAKKÓ' MI VAN?
k.k.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 16:24 | Sorszám: 359
Rólad se gondolok mást.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 15:39 | Sorszám: 358
Reménytelen eset vagy, mint a szadesz.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 13:17 | Sorszám: 357
A múltat épp most törölgeti el az Orbán-rezsim. Kezdve a saját ügynökmúltjával.

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 13:16 | Sorszám: 356
"Történelmi rekordon az államadósság."

http://fn.hir24.hu/gazdasag/2014/06/17/meg-jobban-elszallt-az-allamadossag/

Oszt most vakargathatod a buksidat, angyalbögyölőm!

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 13:05 | Sorszám: 355
Persze ti mindig eltörölnétek a múltat, ezt tudjuk.
Ti vagytok a mindig aznap megszületett bárányok.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 13:04 | Sorszám: 354
Nono kisanyám!
Valahogy csak elbukdácsoltunk az 53tól a 85-ig.
Keseregtél itt, hogy Orbán hogy tömi a zsebeit, miközben 1%-kal sem növelte az államadósságot (közben kezelgetett itt egy válságocskát) , de a haverjaid, a cselédtempójú internácik bizony elcsaklizták azt a kis különbséget az 53 és a 85 között.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 12:19 | Sorszám: 353
Arany bogaram, ha nem vetted volna észre, most 2014-et írunk, és a szocilopásokat felváltotta a fideszlopás, amelyet ráadásul alkotmányossá tettek, de te még mindig a múlton nyavalyogsz.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 11:51 | Sorszám: 352
Ezzel szemben az igazság az, hogy a 2002-2010-es periódusban az államadósság 53%-ról 85%-ra ment föl. 2002 és 2010 között ki is tömte a zsebét?
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 11:25 | Sorszám: 351
Mindig is mondtam, hogy az egyik kutya, a másik meg eb, de ti ezt tagadjátok. Abban a kényszerképzetben leledztek, hogy Orbán elhozta nektek a kánaánt, pedig a francokat. Tömi a zsebét, a tietek meg egyre laposabb.

Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 18. 09:11 | Sorszám: 350
Ezt is mi fizettük:

Mi úgy döntöttünk, hogy ez egy borzasztóan fontos felület annak érdekében, hogy meg tudjuk mutatni a külföldnek, milyen befektetési lehetőségeket kínál Magyarország a külföldi tőke számára. Úgy döntöttünk, hogy 20 millió forint értékben támogatjuk ennek a special riportnak a megjelenését – fogalmazott tegnap a Hír TV kérdésére Tóth Judit, a Gazdasági és Közlekedési Minisztérium szóvivője.
A nagy elismertségnek örvendő, angol nyelvű üzleti napilap hétfőn közölt hatoldalas összeállítást Magyarországról. Gyurcsány Ferenc miniszterelnök pedig – szintén hétfői, szokásos parlamenti napirend előtti beszédében – az összeállítást arra használta fel, hogy ellensúlyozza a Fitsch hitelminősítő intézet legutóbbi lesújtó jelentését, amely a katasztrofális költségvetési és külkereskedelmi helyzet miatt rosszabb kategóriába sorolta hazánkat.
Az üzleti napilap hétfői melléklete arra adott lehetőséget Gyurcsánynak, hogy olyan kijelentést tegyen, miszerint a Fitsch-jelentés és a Financial Times-értékelés (a magyarok még soha nem éltek olyan jól, mint most) megállapításai egyszerre igazak, mindkettőt figyelembe veszik külföldön.
A magyar kormányfő ugyanakkor visszautasította azt, hogy fizetett hirdetésről lenne szó a külföldi lapban.
*
Nincs igazuk az ellenzéki képviselőknek, amikor azt kiabálják be most a parlamentben, hogy menynyibe került ez. Azt tudom mondani, hogy kár egyszer azzal vádolni Tony Blairt, és kár egyszer azzal vádolni Európa egyik vezető lapját, a Financial Timest, hogy mindenki megvehető. Ez egy másik kultúra; Európa kultúrája, a kormány kultúrája, a Financial Times kultúrája nem ez – közölte a parlamentben Gyurcsány Ferenc. Ugyanakkor az angol nyelvű hetilap mellékletének minden egyes oldalán a gazdasági és közlekedési tárca negyedoldalas hirdetései voltak, és mára kiderült, hogy ez a kormányzati önreklám 20 millió forintjukba került a magyar adófizetőknek, ennyi közpénzzel „támogatták” a „special riport” megjelenését. A kormány ráadásul sokadik reklámkampányába kezdett belföldön is. A Kóka János gazdasági és közlekedési miniszter neve alatt futó és több mint 48 millió forintba kerülő, közpénzen folytatott hadjárat éppen arra a Financial Times-mellékletre hivatkozik most, amelyet Kóka tárcája támogatott 20 millió forinttal a magyar költségvetésből.
A milliárdos kormánytag aláírásával ellátott, egész oldalas újsághirdetések idézik a nemzetközi lap állítását: „A magyarok alig vesznek róla tudomást, vagy legalábbis magától értetődőnek veszik az új befektetési hullámot, amely a tavalyi EU-csatlakozás után felpörgette a gazdaságot. A gazdaságban tapasztalható veszélyes egyensúlyhiány ellenére a magyarok jobban élnek, mint valaha.” A Magyarország: sikerre ítélve címet viselő hirdetés kiemelt szövege Kóka felszólításával kezdődik: „Magyarország, bízzál önmagadban!”
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 23:55 | Sorszám: 349
Ez is a ti zsebetekre megy, cuncimókusok...

http://www.uzletresz.hu/vallalkozas/20140617-elen-jarunk-adoemelesben.html

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 21:43 | Sorszám: 348
Ez is a ti zsetonotokból, emberkék.

http://www.klubradio.hu/cikk.php?id=16&cid=175349

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 21:41 | Sorszám: 347
Szar dolog olvasnod a mai valóságot mi, töppedtkém?!

panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 21:12 | Sorszám: 346
értelmes dolog ám halott elvtárssal "eszmétcserélni" ..
mint a régi szép "kék" időkben,... és már csak antifingó, a politikailag kébzett olvtárs hiányzikk... :--)
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 20:17 | Sorszám: 345
Ezt is ti fizetitek, buksik....

http://hvg.hu/itthon/20140617_Az_RTL_Klub_ma_sem_kimelte_Orbanekat#utm_source ...

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 19:21 | Sorszám: 344
Csak az látszik, hogy elsötétítették a buksidat. Hiszed, amit tudni vélsz, mert így akarja Orbán.

hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 19:20 | Sorszám: 343
Csak hiszed, hogy tudod. Ez jól látszik az összes beírásodon.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 19:17 | Sorszám: 342
Van egy vicc, valami olyasféle, hogy a krapeknak mindig a pina jut mindenről az eszébe.
Te is abba a fázisba kerültél.
Ja a viccben a krapekot a pszichiátrián kezelik.
Szerintem rád is rád férne.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 19:15 | Sorszám: 341
Nem szoktam hinni. Tudom.
hulot
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 17. 19:09 | Sorszám: 340
Orbán - szélsőjobbos-kommmmcsi - elvtárs samesza elcseszte a vonalat...gondolhatnánk, ha a szöveg nem Orbán elvtárs valójára mutatna rá.

http://hvg.hu/kultura/20140616_Gagyiidezettel_koszontotte_a_pedagogusok

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...