21:30:44
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: NAV
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 23:35 | Sorszám: 34
128 millióval gazdagodott a NAV a csaló, hazudozó Simon Gábor jóvoltából:

http://www.origo.hu/itthon/20141119-128-milliot-fizetett-be-simon-gabor-az-al ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 19. 17:39 | Sorszám: 33
Ezek mind ballibes portálok.
Nem vagyunk e téren is lemaradva?

Hol vannak a jobbos portálok?
A mi oldalunkon miért van ekkora tunyaság?
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 17. 10:26 | Sorszám: 32
Köszi, ha jól látom, csak a szokásos. Ezek vért izzadnak, mint reggel a rádióban hallgatott esetben is: tegnap Veszprém főterére hirdette meg a ballib a nagy tüntetést, "Monnyon le a kormány" alcímmel. Kemény 3 érdeklődő jelent meg...
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 17. 10:01 | Sorszám: 31
Médiaegyensúlynak nyomát sem látom:

Íme, a vágatlan felvétel Vida Ildikó és Goodfriend ... - origo.hu
Kinyomoztuk, kinek adta el budai házát Vida Ildikó ... - atlatszo.hu
Zavarja a NAV-osokat a Vida Ildikó körüli botrány ... - hvg.hu
Varga kirúgná Vida Ildikót, ha... - portfolio.hu
Fantomcégben volt tag Vida Ildikó - hir24.hu
​Vida Ildikó a boltban járt - cink.hu
Sőt, nagyon sok minden van, amin ki kéne akadni, ... - 444.hu

... www.google.hu/webhp?tab=Tw&ei=PLtnVIXHMcXJOdvTgYAK&ved=0CAQQqS4oAQ#q=vida+ildiko
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 17. 08:26 | Sorszám: 30
Segítsetek, nincs időm keresgélni:

Valaki a falutársaim közül említette, hogy az RTL híradója "leleplezte" Vida bűnét, egy felszámolt BT tagja volt, ami tetemes adósságot hagyott maga mögött. Ez kacsa a szokásos retekklub tálalásában, vagy valami maszatolás, esetleg igazság?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 17. 01:29 | Sorszám: 29
Azért azon elgondolkodtam, hogy miért ment el ez a szerencsétlen Vida Ildikó a követségre úgy, ahogy.... Megtudtam, hogy a NAV-nál komoly sajtóiroda és olyan főosztály létezik, ahol emberek perfekt ilyen olyan amolyan nyelveken beszélnek...
Vida helyében én holtbiztos, hogy magammal vittem volna ezeknek a főosztályoknak a főnökeit, hogy a kommunikáció ezzel a Badfriend úrral olajozottan történhessen, arról már nem is beszélve, hogy ez sokkal jobban megfelelt volna a rangjának, amit ez esetben nem ártott volna kihangsúlyozni....

Lehet, hogy egy újabb tahóval állunk szemben?
A rohadt életben!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 16:46 | Sorszám: 28
Bár semmiben sem hiszek, de most legyen neked igazad City!
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 11. 16:42 | Sorszám: 27
Remélem nem leszünk ütközési zóna ... a nyirkai jóslat igen optimista érzéssel zárul !
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 16:08 | Sorszám: 26
http://hu.wikipedia.org/wiki/V%C3%ADzum

"A vízum egy ország területére való belépésre, ott tartózkodásra, kiutazásra, vagy egy ország területén való átutazásra feljogosító engedély."

ESTA- (Utazási Engedélyt Jóváhagyó Elektronikus Rendszer)

Mint látható, ég és föld a két dolog.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 16:04 | Sorszám: 25
Egyértelmű. Amerikai cégeket vizsgálnak, mert csalják az adót, mint a nyű, no erre kitiltották őket, hogy megmutassák ők a világ urai, oszt jónapot.
Ez egy piti adóhatósági ügy, a Bunge-nak jó kapcsolatai vannak ahhoz a jenki luvnyához és a szopatós férjéhez és sok-sok pénzről van itt szó, méghogy ők fizessenek, no azt nem.

Egyébként ezek a rohadék jenkik sokkal jobban félnek attól, hogy a német-orosz-kínai tengely kilöki őt a világcsendőr szerepéből és a dollárt meg lelöki a trónjáról Ezért kell neki az ütköző zóna Ukrajna és talán a mi kis országunk is.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 15:56 | Sorszám: 24
A "beutazási engedély" szó megfelel?
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. november 11. 15:55 | Sorszám: 23
Már jött. Heim Péter és Habony Árpád.
Heim kiadott egy nyilatkozatot a Heti Válaszban, hogy semmi köze Amerikához és amerikai cégekhez, Habony meg lefényképeztette magát egy amerikai épület előtt egy aznapi Wall Street Journallal éppen akkor, amikor Badfriend itt össze-vissza hazudozott.

http://mno.hu/lanchidradiobelfold/heim-nem-tud-rola-hogy-rajta-lenne-az-usa-l ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 15:46 | Sorszám: 22
Sok későbbi szőrhasogatást meg lehet úszni, ha pontosan arról beszélünk, ami van.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 15:40 | Sorszám: 21
Ez szőrszálhasogatás. Beutazási engedély vagy vízum, egyre megy, mindenki tudja, hogy engedélyről van szó.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 15:38 | Sorszám: 20
Mit érne el vele? Ott is eljátszanák ezt a kutyakomédiát.
Annak idején Irakot is hazugsággal rohanták le. Azt mondták, vegyi fegyverei vannak. Egy angol megfigyelő meg is ölte magát emiatt, a kutya nem emlékszik a nevére, de bizonyára egy olyan megfigyelő volt, akiben túltengett a lelkiismeret, mert ezeknek a hazudós rohadékoknak a kisded játszmái miatt önmegmurdálta magát, mert jól tudta, hogy Szaddam Husszeinnek nem voltak vegyi fegyverei.

Ebből a szempontból Sólyom karakán volt, mert nem kért beutazási engedélyt....de már nem emlékszem, hogy mi miatt....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 15:32 | Sorszám: 19
Nem erre gondoltam. Valaki a parlamentben az ülésteremben javasolta, hogy Vida menjen be a követségre, mert Badfriend azt mondta, ha személyesen bemegy, megkapja a rá vonatkozó terhelő adatokat. Ennek a képviselőnek a nevére lennék kíváncsi.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 14:55 | Sorszám: 18
A munkahelyi padtársam mesélte az ottani kiképzés műhelytitkait !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 14:07 | Sorszám: 17
Most akkor nem Te jártál Sopronba?
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 14:00 | Sorszám: 16
Nah, erről a játékról még nem hallottam !
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 13:46 | Sorszám: 15
Nyáron megnéztem élőben a Tökönlűtt Szarvast. Még most is szenved.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 12:17 | Sorszám: 14
Pedig állítólag Sopronban kiváló pókerjátékosokat képeznek.
Úgy látszik, Gödöllőn erre kisebb súlyt helyeznek ...
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 11:47 | Sorszám: 13
Valóban, sosem voltam az. A Monopolyban se nyertem sose, mindig segítettem a játékostársakon, aztán megszívtam.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 11:23 | Sorszám: 12
Nem válna belőled jó pókerjátékos.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 10:44 | Sorszám: 11
Addig-addig bizonygatjátok, amíg jön a második név.....
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. november 11. 10:40 | Sorszám: 10
Nincs okom rá, hogy mást feltételezzek, rá akarjuk bizonyítani az amcsikra, hogy blöfföltek.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...