05:21:22
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Olvastátok? (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 08:14 | Sorszám: 261
Igaza van Isti bátyám. Maga Szent Ágoston is, ha fiatalkorát vizsgáljuk, semmi jel alapján nem volt későbbi szentként prognosztizálható. Hasonlóképpen ellenkező irányban is változnak az emberek. Piaristaként végeznek, aztán liberálisok lesznek.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 06:01 | Sorszám: 260
"Nem lehet az egyház büszke se Raskóra, se Kunczéra."
Nem is "büszke".Hozzátehetném még: Fodor Gábor is az esztergomi ferences gimnáziumban érettségizett, úgyhogy lehet(-ne) még tovább "fokozni az élvezeteket".
Tehát nem arról van itt szó, hogy az "egyház"--kis "e"-vel--dagadó kebellel emlegetné ezeket a gyermekeit.
Hanem sokkal inkább arról: a '90-es évek elején, ahogyan akkoriban mondták a "rendszerválzás hajnalán", sokan egyfajta biztosítékot láttak abban, hogy az 'ilyenek--úgymond--a "mi emberünk".És azután el köllött telnie egy bizonyos "kiokosodási időnek" ahhoz, hogy fölfogjuk, bizony ennyi nem elég ahhoz, hogy valóban a "mi embereink" legyenek.Ez a lényeg, s nem az, hogy az Egyház--a SZENTEKEN KIVÜL--kire "büszke" s kire nem.
k.k.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 18. 21:29 | Sorszám: 259
Kuncze is egyházi iskolába járt....
Nem lehet az egyház büszke se Raskóra, se Kunczéra.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 18. 21:27 | Sorszám: 258
"A szakember állítja, hogy szakmai szempontokat nélkülöző politikai törvény alkottak, mert csak az volt a fontos, kié legyen a föld."

Na de hát ez nagyon fontos is.
Raskóé legyen még több föld, vagy a haveroknak is legyen földje, amiből megélnek a családjukkal és még másokat is foglalkoztatnak.

Ez miért baj?

Nekem nem kell a föld, én az ipari gyártásban és kereskedelemben dolgozom. De nagyon is el tudom képzelni, hogy sok vidéken élő polgárnak jól jön, ha van földje, ebből keresete, megélhetése saját magának, családjának és néhány alkalmazottnak.

Föl nem fogom, hogy ezt miért nem lehet belátni?

"A magyar földforgalmi törvény azonban azt szabályozza, hogy egy támogatott társadalmi réteg kiemelt helyzetbe jusson a földtulajdont és a használatot illetően is." -mondja Raskó.

Számomra teljesen természetes, hogy a hazai gazdálkodókat védeni kell, hiszen ha az állam nem védené őket, akkor a magyar föld nagyon gyorsan külföldi tőkések kezébe kerülne ugyanúgy, ahogy annak idején a gyárak és kizsákmányolható magyar rabszolgák lehetnének a magyar emberek a magyar földön. +Miért olyan nehéz a Raskó-féléknek fölfogni, hogy jobb, ha valaki tulajdonos, mint kiszolgáltatott zsellér?

"Mondjuk ha én ott vagyok egy faluban mint földműves, és bekerülök a bizottságba – különben is haverok, a helyi potentátok fognak odakerülni, nem a földönfutó szegények lesznek –, akkor persze hogy a havert fogom segíteni a földhöz jutásban."

Az rendben is van, hiszen a haver is magyar.
Szegény mindig lesz, hiszen sok ember nem is olyan szorgalmas, hogy mindent megtegyen azért, hogy kiemelkedjen.

"A valóságban azt történt, hogy kizárólag azok vettek földet, akik most az Orbán támogatta középparaszti réteghez tartoznak."

Tehát itt is a közép támogatása történik, amit Orbán a beiktatási beszédében is mondott. Ez rendben is van, szerintem.

"hanem kedvez annak a majd 500 ezer középparasztnak"
Hmmm. 500.000 kedvezményezett. Ez már döfi ! Nem kis szám!

"Egyébként meg megy Balira, meg Afrikába vadászni..."

Raskó hova megy?

Hát engem ez a Raskó-gyerek nem győzött meg. Langyos. Őt sem tudom sehová se tenni.


keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 18. 20:43 | Sorszám: 257
Ennek a Raskó-nak egy "érdeme" van, az hogy Pannonhalmán, a Bencéseknél végezte a középiskolát, s onnan került--azt hiszem--Gödöllőre (vagy Debrecenbe) az agráregyetemre.Mindez elég volt neki ahhoz, hogy 1990 és '94 között államtitkár vagy miniszterhelyettes legyen az Antall-Boros kormány Földmííívelésügyi Minisztériumában.Ámde. Föleg a privatizációs ügyletekkel kapcsolatba' már akkor kiderült, hogy ölég nagy lókötő az ürge. Legalábbis olyanok szerint, akik számomra hiteltérdemlőbbek, mint ő--legalábbis "agrárszakmailag".
k.k.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 18. 19:38 | Sorszám: 256
Ebben speciel igaza van. Ha már egy ekkora PÖCS is kiszúrja a stiklit, akkor elég nyilvánvaló...
Tudod, nem az ő haverjai kaptak most földet, gondolom ezért lázong. De alapvetően igaza van EBBEN A KÉRDÉSBEN. De ettől még nem lett fasza gyerek.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 17. 01:03 | Sorszám: 255
Na gazduram, ehhez mit szólsz?
Földügyben szoktam olvasni a mondókáidat, mert gondolom, ott Mucsán csak ismered a dolgokat, bár kissé radikálisnak tűnsz, de úgy emlékszem nagy f@szfejnek tartottad ezt a Raskót. Hát ez a Raskó-gyerek most a földtörvényt szidja. Mi akkor a helyzet most gazduram?

http://magyarnarancs.hu/kismagyarorszag/haverok-juttatjak-foldhoz-a-havert-ra ...

(Azt egyébként nem bánom, ha a haveroknak juttatnak földet, hiszen a többiek már jól megszedték magukat, nem szeretném, hogy pont a mi oldalunkon álló embereknek lenne ki a segge a gatyából.)
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 17. 00:10 | Sorszám: 254
Nem ismerem közelebbről ezt a f@szfejet, de az a gyanúm fösvény lehet, esetleg sóher.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 22:27 | Sorszám: 253
Nem akar fizetni a Böszme:

http://www.magyarhirlap.hu/gyurcsany-vegrehajtas-alatt
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 19:50 | Sorszám: 252
Nekünk már ilyenünk is volt, jóval előbb, mint Európának, bibibeeee:

http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/a-szakallas-barone-tortenete


tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 19:46 | Sorszám: 251
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 18:07 | Sorszám: 250
Engem meglep ez az AZONNALI ÉS RÖGTÖNI "zoofili"-ás fantáziálgatás egy esetleges állattal való--nevezzük így--érzelmi kapcsolatot illetően.Én ugyanis egy őzzel is--pláne kecskével, vagy azzal a szakállas vadbarommal is akár--PUSZTÁN ÉS KIZÁRÓLAG PLÁTÓI(!!!) VONZALOMRA GONDOLTAM, azt is csak nagyon föltételesen és remegő bizonytalansággal--bár igaz azért: eredetileg a szexualitás szót is merészeltem leírni,Isten bocsássa megf bűnömet!Merthogy a '"gyakorlatban" soha nem "jutottam túl" ezekkel a JÓSZÁGOKKAL a buksijuk esetleges megsimogatásán--kecskével pedig még odáig se' jutottam--Istennek hála. Úgyhogy oda meg vissza vagyok ezen, hogy "ajtóstul rohanjunk a házba" e témát illetően.
k.k.

P.s.: Viszont MDP-nek azért leírok egy biológus-állatorvos viccet attól tartva ismeri, de mindegy.Lényeg.A MESTERSÉGES MEGTERMÉKENYITŐ ÁLLOMÁSON az "inszeminációs aktust" végző állatorvos "nagyban dolgozik" egy ARANYOS-JÁMBOR TEHÉN MEGTERMÉKENYITÉSÉN. A "beavatkozás végefelé táján" jámbor ábrázattal hátrapislant a tehénke, és megyszólal emberi nyelven IMIGYEN: "DE DOKTOR ÚR! LEGALÁBB EGY PUSZIT!"
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 07:11 | Sorszám: 249
Nem aljas voltál, hanem szakszerűtlen. A kecske NAGYON alacsony. Már persze, ha magasabb vagy 1,30-nál.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 13. 01:43 | Sorszám: 248
Most olvasva ez félreérthető, hiszen lyuk és dákó most is van, de én akkor a segglyukat kihagytam a gondolatomból
Ebből is látszik, hogy nem vagyok buzi.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 21:40 | Sorszám: 247
Lehet, hogy most egy kicsit aljas voltam, bocs!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 19:02 | Sorszám: 246
Zoofília őzzel? Asserossz! Meggondojjuk eftárs! (Bár kicsit magas, a kecske jobb!)
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 17:48 | Sorszám: 245
Ezzel a szakállas pi..ával az a jó, hogy zofort elővesz a görcsös ökrendezés ha a pofájára nézek.Bizisten egy szelídarcú őzsuta nagyobb szexuális gerjedelmet idéz elő a lelkemben, mint ez a hülyeállat.És még az osztrák köztársasági elnök gratulál neki.Kívánnám, hogy vegye feleségül--feleslegül...
k.k.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 12. 17:47 | Sorszám: 244
Dózsa is így kezdte...
Nyugi,már csak pár évtized és kötelező lesz!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 17:30 | Sorszám: 243
A következő lépés az all inclusive lesz.
Ahogy a kedves ügyfél parancsolja.
Lesz lyuk is és dákó is, mikor mi kell.
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 16:45 | Sorszám: 242
Már vicc is van:

-Miért sír az osztrák nő?
- ...
- Mert férfi
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 15:00 | Sorszám: 241


No igen, csak ezt eleve humornak szánták... De jó.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:58 | Sorszám: 240
Igen, ez a szakállas nő meghökkentő ábrázolása a buziknak, transzvesztitáknak. Eddig azt lehetett látni, hogy kínosan ügyelnek arra, hogy annak látsszanak, aminek érzik magukat, de ez felülírja az eddigi trendet. Talán ezért érzem félelmetesnek, s ezzel az érzettel bővült az eddigi negatív jelzők sokasága. Legalábbis bennem.
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:51 | Sorszám: 239
Ebben lehet valami. Ki azaz épeszű, aki sms-eket küldözget?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:50 | Sorszám: 238
Toleráns? Kiegyenesíteném a kaszát...
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 12. 14:34 | Sorszám: 237
Erről ez jut eszembe: https://www.youtube.com/watch?v=64al8TvGYjw
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...