03:36:28
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Jobbik 2014.
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 21. 14:40 | Sorszám: 19
Ugyan már, ez apró csínytevés a Kovácsbéla vérfagyasztó történetéhez képest!!
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 21. 14:29 | Sorszám: 18
Minden kiderül a kémről: Ötvenezer katona élete száradt a lelkén
... http://hetivalasz.hu/vilag/a-kemno-csondben-maradt-76894/
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 21. 13:26 | Sorszám: 17
Figyelitek a velejéig elvetemült, furfangos sztárkémet?
VÁLTOGATTA a taxikat és a tömegközlekedési eszközöket!!!
assztamindenit!!!!
Ördögi!!!! sátáni!
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 21. 13:24 | Sorszám: 16
Ez igen!!!
http://www.origo.hu/itthon/20140521-a-magyar-nemzet-szerint-volt-kgb-ssel-osz ...
Kém-krimi-horror!!! Az ember háta borzong a rémülettől!!! Micsoda veszélynek voltunk kitéve uramisten!!!

Szerintem a Magyar Nemzet államtitkokat szivárogtat ki. az nem baj? A magyar titkosszolgálat információkat szivárogtat a sajtón keresztül! az se baj?

Szeretném már látni mit mondanak a ruszkik erről a mesébe illő kémsztoriról!
panda
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 20. 15:44 | Sorszám: 15

Kovács Béla kórházba került
Index 2014. 05. 20. 14:40

Kovács Béla kórházba került, közölte Mirkóczki Ádám, a Jobbik szóvivője, aki Kovács Béla, a kémkedéssel vádolt jobbikos EP-képviselő ügyével kapcsolatban tartott sajtótájékoztatót kedd délután, a Képviselői Irodaházban. Mirkóczki állítása szerint Kovácsnak tegnap mellkasi fájdalmai lettek, de ennél többet a család kérésére nem árult el a képviselő állapotáról.

Mirkóczki emellett bírálta Németh Szilárdot, a nemzetbiztonsági bizottság fideszes tagját. Szerinte annak, amit Németh mondott a Kovácsról szóló bizottsági meghallgatásról, az egyik fele nettó hazugság, a másik fele pedig államtitok. Hazugságnak titulálta Némethnek azt az állítását, hogy a szakszolgálat képviselői kép- és hangfelvételekkel igazolták volna Kovács bűnösségét.

http://index.hu/belfold/2014/05/20/felmentettek_molnar_gyulat_es_lakos_imret/
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 20. 15:37 | Sorszám: 14
Mellkasi fájdalmai miatt kórházba került Kovács Béla, a Jobbik kémkedéssel vádolt EP-képviselője - írja az Index.hu.


Egy nappal a nemzetbiztonsági bizottságban történt meghallgatása után kórházba került Kovács Béla, a Jobbik Oroszországnak való kémkedéssel gyanúsított EP-képviselője - írja az Index.hu Mirkóczki Ádámra, a Jobbik szóvivőjére hivatkozva.

Kovácsnak tegnap mellkasi fájdalmai jelentkeztek, mondta Mirkóczi, aki a család kérésére ennél többet nem árult el Kovács állapotáról.
keresztkem
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 20. 13:51 | Sorszám: 13
Valószínűleg MINDKETTEN NAPÓLEONOK vagyunk.Egyikünk Bonaparte Napóleon, másikunk a Burbon restauráció-t követő III.Napóleon.
k.k.
orosz_hussalata
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 20. 13:30 | Sorszám: 12
"A belga, a francia és a lengyel kémelhárítás is dolgozott a jobbikos EP-képviselő ügyén – írja az Index."

Szvsz ez így már a hihetőséget erősen csorbító bizonyíték cunami. Avagy a kevesebb több lenne. Mert teljesen életszerű, hogy a zindex részére is jelentenek ezek a titkosszolgálatok.
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2014. május 20. 11:53 | Sorszám: 11
Hű, a vér is megfagyott bennem, mekkora végveszélyben forgott a Haza!!! Ha nem ilyen éber az Alkotmányvédő Hivatal, már rég nemzethalál lenne.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 20. 11:16 | Sorszám: 10
Több külföldi szervezet is „dolgozott” Kovács Bélán

A belga, a francia és a lengyel kémelhárítás is dolgozott a jobbikos EP-képviselő ügyén – írja az Index.
A politikus ténykedésének és orosz kapcsolatainak a feltárásán nemcsak a kémelhárításért felelős Alkotmányvédelmi Hivatal, de a hírszerzéssel foglalkozó Információs Hivatal, sőt külföldi társszervek, a belga, a francia és a lengyel kémelhárítás is dolgozott – számolt be az Index.

A portál emellett kiemeli, hogy Kovács Béláról nem lehet sokat tudni, de komoly lobbitevékenységet végzett Brüsszelben, gyakran járt Oroszországba, és különféle csoportokat gründolt. „Amióta EP-képviselő lett, két olyan területen is nagyon aktív, amelyben Oroszország valamilyen formában érdekelt, az egyik az energetika, a másik az európai szélsőjobboldali szervezetek »istápolása«.”

Felvételekkel rendelkeznek

Különféle felvételekre alapozva számoltak be a titkosszolgálatok vezetői a Kovács Béla elleni kémgyanúról tegnap a parlament nemzetbiztonsági bizottságának zárt ülésén. A testület fideszes alelnöke szerint egyértelművé vált, hogy a politikus szervezett kapcsolatot tart fenn az orosz titkosszolgálattal. Vona Gábor, a Jobbik elnöke szerint az ügy csak arról szól, hogy az európai parlamenti választás előtt megroppantsák a pártját.

A hétfői ülés után Kovács Béla eltűnt, előbb csak a fél ötre meghirdetett szegedi sajtótájékoztatóját, majd az ötórai lakossági fórumát is lemondta, pedig a Jobbik EP-képviselője kora délután még arra hivatkozva menekült az újságírók elől, hogy a Tisza-parti városba siet.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 20. 07:21 | Sorszám: 9
Na az az egy biztos, hogy nem maga a Napóleon. Ezt biztosan állíthatom, mert Napóleon ÉN VAGYOK!!!!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 20. 07:21 | Sorszám: 8
http://alfahir.hu/ki_is_az_a_biden_aki_orbant_telefonon_hivta
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 20:36 | Sorszám: 7
hé, kriptokommunista, te nyilvánvalóan kém vagy, ez nem is lehet kérdéses...
keresztkem
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 19. 20:12 | Sorszám: 6
Ezt a Kovács Béla féle ú.n. "kémügyet" csócsálva egyre biztosabb meggyőződésemmé kezd válni, hogy valaki lehet kém anélkül is, hogy minderről ő maga tudna.Horribile dictu: lehet hogy én is kém vagyok, bár halovány lila gőzöm nincs róla, tehát nem tom' ho' "az" va'ok -e vagy sem, persze miafrancnak lennék kém(?)-- hogy miért lennék "az", mondom: gőzöm nincs, de "jáccásiból"? Még egyszerűbben szólva: ha valakinek vagy valakiknek érdekében állana "azt" "bebizonyitani", hogy én kém vagyok--vagy bárki más, mondjuk "panda" levelezőtárs kém--minden további nélkül megtehetné.Innen mán' csak egy apró lépcsőfok, hogy: ÉN VAGYOK NAPÓLEON! Vigyázat: dél- Pakisztánnak és kelet-Grönlandnak kémkedem--informatikai és futballszakmai és dodekafón zeneszerzéssel kapcsolatos témákba'!
k.k.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 17:02 | Sorszám: 5
" A legtöbb ember nagy ívben tojik az unnyós intézmények titkaira."

Ennél rosszabb a helyzet, mert mit is mondjunk, mikor a bizottság emberei járnak a billerberg csoport gyűlésére, és ott ki tudja kinek, és miről számolnak be. ( vivien őnaccságát ott kellett volna elküldeni a francba )

Ugyanakkor Kovács Béla több, mint gyanús. Egy senki által nem ismert ember, egyszer csak ott van egy párt listájának befutó helyén, és eu-s tevékenységéről semmit nem tudni. Mert ugye a jelenlegi jobbikos képviselőkről tudjuk, hogy miért kerülhettek a listára, de Kovácsról te sem tudsz semmit mondani.

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 14:04 | Sorszám: 4
Majd jól titkosítanak mindent, és onnantól jönnek a jó kis kiszivárogtatások.
Ezek jól bevált sztalini módszerek.
de nem biztos hogy bejön: azért 2014-ben elég nehéz lesz kémekkel rémísztgetni a népet. A legtöbb ember nagy ívben tojik az unnyós intézmények titkaira.
Persze, a betájoltak sem feszegetik ezt az ügyet már a jövő héten: majd legközelebb 2018-ban lesz aktuális.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 19. 13:25 | Sorszám: 3
A kémügyben felmerült vádak megalapozottságát bizonyította a mai nemzetbiztonsági bizottsági meghallgatás – jelentette ki a testület ülése után Németh Szilárd.


A fideszes politikus szerint a meghallgatások alapján egyértelmű, hogy a jobbikos Kovács Béla konspiratív módon találkozott és tartott fenn kapcsolatot az oroszokkal.

Vona Gábor Jobbik-elnök viszont rágalomhadjáratnak nevezte a kémügyet, szerinte a nemzetbiztonsági bizottság ülésén nem hangzott el olyan érdemi információ, ami alátámasztotta volna érintettségét a kémügyben. Az Országgyűlés szakbizottsága zárt ajtók mögött hallgatta meg délelőtt a titkosszolgálatok, majd az ügyészség vezetőit. Utánuk hallgatták meg Kovács Béla jobbikos képviselőt, illetve a radikális párt elnökét, Vona Gábort.

A jobbikos európai parlamenti képviselő mentelmi jogának felfüggesztését a múlt héten kérte a magyar Legfőbb Ügyészség az Európai Parlament elnökétől. A Magyar Nemzet értesülése szerint „kémkedés gyanújával” kezdeményezte Kovács kiadatását a hatóság.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 08:39 | Sorszám: 2
Volt egy krimi....Démon képében asszem az volt a címe.
Egy sorozatgyilkost nem tudtak sehogysem elfogni. Ellenben egy hasonló nevű (A. Johnson) pasi lakott ugyanabban a házban, aki elcsábította valaki feleségét. A felszarvazott férj elment a házba, és az első útjába kerülő A. Johnsont lepuffantotta, aki történetesen a sorozatgyilkos volt.
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 08:21 | Sorszám: 1
Ezt a viccet én kissé másként hallottam, de a lényege ugyanez.
Szóval én "így" hallottam --vagy olvastam-- a sztorit.
James Bond Berlinbe kell hogy utazzon--konspirációs célzattal--és egy bizonyos címen egy Müller nevű úrral kell, hogy fölvegye a kapcsolatot.Meg is találja a címet, de ott, abban a házban két db. Klaus Müller lakik, az egyik az első, a másik a harmadik emeleten. "Egyszerűbb menekülni az első emeletről"--gondolja hősünk--és ezért 'találomra oda, az első emeleti lakásba csenget be.Egy szakállas-szemüveges úr nyit ajtót, akinek hősünk köszönés-bevezetés nélkül, azonnal-zofort a következő konspirativ jelige jellegű szöveget mondja, hogyasszongya: "A KANKALIN ÉJSZAKA VIRÁGZIK". Mire megszólal az ajtót nyitó úr imígyen:
"Jaaa! A Müller KÉM urat tetszik keresni? Ő a harmadikon lakik!Lift balra a lépcsőnél"
k.k.
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 18. 16:22 | Sorszám: 0
Vicc a '70-évek végéről : Grün-t Bécsben beszervezi a CIA és azzal küldik haza hogy Pesten menjen el a Ló u. 5-be és keresse meg Kovács Bélát aki majd továbbra a kapcsolata lesz. A jelszó : Alacsonyan repülnek az ebek . Haza is érkezik, és elmegy a Ló u.5-be, de látja hogy 2 Kovács Béla is van a házban... mindegy felmegy az I.emelete és becsönget, kijön egy férfi, mire Grün :
Alacsonyan repülnek az ebek !
- Miii ? Ja! maga a kémKovácsot keresi ! ő egy emelettel feljebb lakik !
(mióta kiapattant a Kovács Béla kémügye egyfolytában ezen röhögünk )
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...