07:30:33
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Hukk...
... Elejére 1. lap 
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 02. 20:38 | Sorszám: 10
Az a helyzet, hogy a fiam egyik - még általános isk. - osztálytársa, barátja, egy biztonsági cég tótumfaktuma, nála érdeklődött, az illető azt ajánlotta, mellőzze a hangoskodást, fenyegetőzést, eksztrém kívánságokat, mert ennek a cégnek egy nagyon ismert ember a biztonsági főnöke, és mellesleg bosszúálló. A kamerák rögzítették a rendszámot. Kinek hiányzik, hogy kiszurkált gumikkal, esetleg kromofággal bőven megöntözve találja az autóját reggel. Ezért írtam, hogy kis magyar valóság.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2009. december 02. 07:57 | Sorszám: 9
Szégyen. És ami még szörnyűbb: a visszafizetéssel együtt is a kutas vágta át a fiadat. Én nem hagynám annyiban, simán feljelenteném.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2009. december 02. 00:40 | Sorszám: 8
Viccen kívül: kellene végezni próbavásárlásokat ...

... Oszt, ha nem stimmel: (ez itt a szankció helye).

... Kis magyar magán elszámoltatás ...

gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 01. 23:53 | Sorszám: 7
10 liter árát visszafizették. A nagy cég központi ellenőre azt mondta, hogy ez lehetetlen, mert minden kutat évente hivatalosan kalibrálnak. "Felvilágosította" a gyerököt, hogy a benzintank 10-15 liternyit is tágulhat , de inkább fizetnek, mint a panaszkönyv.
Kis magyar valóság.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2009. december 01. 21:38 | Sorszám: 6
Nohát, ha én volnék az ajatollah, ezt a kutast máris megrövidíteném könyékig !
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 01. 19:23 | Sorszám: 5
Egyébként a második a helyes!
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 01. 19:21 | Sorszám: 4
Mit akarsz megfejteni?
A fiamnak kb. négy éve van autója, de nem emlékezett az üzemagyagtartály nagyságára, befogadóképességére. A kútnál 52 liter benzint tankolt a 46 literes tankba, legalábbis a kút kijelzője és a blokk szerint. Ekkor hívott fel, mert úgy emlékezett, hogy a kocsi tankja kisebb, mint amennyi benzint tankolt /a kút szerint/. Magyarul, csúnyán átverték, illetve átverik a tankolókat. A tartályban még 8 liter benzin lehetett a tankolás előtt, 46-8=38 vagyis 14 literrel átverték.

Ezért mondtam, hogy "Hukk..." /mert mit lehet erre mondani?/

gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. december 01. 18:58 | Sorszám: 3
Tulajdonos, vagy üzemeltető. Majd most mennek oda.
mackó
Olvasta: 2 | Válasz | 2009. december 01. 09:15 | Sorszám: 2
Próbálom megfejteni:
Gajo fia vásárolt egy autót, de mivel nem volt tapasztalata ezzel a kocsival a tankolással, megkérte apját, hogy nézzen utána a gyári adatoknak. Két eset lehetséges:
- A volt autótulajt keresi, hogy mi az ábra.
- A benzinkút tulaját keresi, hogy mi az ábra.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2009. december 01. 07:01 | Sorszám: 1
Mármint a benzinkút tulajdonosa ?
gajo
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. november 30. 21:53 | Sorszám: 0
A hétvégén felhívott éjjel 11 körül a fiam, nézzem már meg, mekkora is a kocsijuk tankja. Megnéztem, mondom 46 liter, azt mondja ez érdekes, mert most tankolt 52 liter benzint, és kb olyan 8 liter lehetett is benne. Szerdán lesz ott a tulaj, nagyon kíváncsi vagyok...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...