05:41:35
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Társalgó
Téma: Jobbik 2014.
... Elejére 1. lap 
keresztkem
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 19. 08:21 | Sorszám: 1
Ezt a viccet én kissé másként hallottam, de a lényege ugyanez.
Szóval én "így" hallottam --vagy olvastam-- a sztorit.
James Bond Berlinbe kell hogy utazzon--konspirációs célzattal--és egy bizonyos címen egy Müller nevű úrral kell, hogy fölvegye a kapcsolatot.Meg is találja a címet, de ott, abban a házban két db. Klaus Müller lakik, az egyik az első, a másik a harmadik emeleten. "Egyszerűbb menekülni az első emeletről"--gondolja hősünk--és ezért 'találomra oda, az első emeleti lakásba csenget be.Egy szakállas-szemüveges úr nyit ajtót, akinek hősünk köszönés-bevezetés nélkül, azonnal-zofort a következő konspirativ jelige jellegű szöveget mondja, hogyasszongya: "A KANKALIN ÉJSZAKA VIRÁGZIK". Mire megszólal az ajtót nyitó úr imígyen:
"Jaaa! A Müller KÉM urat tetszik keresni? Ő a harmadikon lakik!Lift balra a lépcsőnél"
k.k.
Békáscity
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. május 18. 16:22 | Sorszám: 0
Vicc a '70-évek végéről : Grün-t Bécsben beszervezi a CIA és azzal küldik haza hogy Pesten menjen el a Ló u. 5-be és keresse meg Kovács Bélát aki majd továbbra a kapcsolata lesz. A jelszó : Alacsonyan repülnek az ebek . Haza is érkezik, és elmegy a Ló u.5-be, de látja hogy 2 Kovács Béla is van a házban... mindegy felmegy az I.emelete és becsönget, kijön egy férfi, mire Grün :
Alacsonyan repülnek az ebek !
- Miii ? Ja! maga a kémKovácsot keresi ! ő egy emelettel feljebb lakik !
(mióta kiapattant a Kovács Béla kémügye egyfolytában ezen röhögünk )
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...