00:14:31
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Konstruktív kritika
Téma: Számítógépen mappa vissza fejtése
hóbajárt
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. február 01. 11:35 | Sorszám: 3
Nem előzte meg a reinstall-t szakszerű mentés? <P>Ha az xp titkosítására gondolsz, és új xp-t raktál fel, és a géped nem domain tag, akkor le kell mondjál róla. <BR>Ha domain tag, akkor a titkosító kulcs visszaimportálható a registry-be és visszafejthető, de ha egy "szóló" gép, akkor annyi neki.
borsosj
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. január 31. 21:30 | Sorszám: 2
Köszönöm leírásodat: röviden:sajnos így sem sikerült de... köszönöm segítségedet
Madelon az eb
Olvasta: 2 | Válasz | 2009. január 19. 21:30 | Sorszám: 1
Nincs tapasztalatom titkosított mappákkal, de a windows alatt nem ritkán történik meg, hogy rendszer újrainstall után nem férhető hozzá néhány mappa tartalma. <BR>Ez olyankor szokott megtörténni, ha elkutyulódik a mapa tulajdonos bejegyzés. Az orvoslat: mappára jobb egérgomb -> properties -> security -> advanced -> owner. Ha ott épeszű megnevezés helyett valami számkombináció, vagy a régi, már nem érvényes gépnév szerepel, akkor át kell írni érvényes névre. Meg lehet próbálni ugyaneztt a premissions menüpont alatt is, de lehet, hogy más a security alatt nincs beállítva a hozzáférés.<BR>Ez aztán vagy segít, vagy nem. Tartok tőle, hogy inkább nem, de ártani nem árthatsz vele.
borsosj
Olvasta: 1 | Válasz | 2009. január 19. 18:43 | Sorszám: 0
Sziasztok: Segítséget kérnék! <BR>Egy mappámat titkosítottam adatvédelmi érdekében. (egyszerü müvelet) <BR>Saját gépem, egyedüli rendszergazda-ként vagyok rajta.<BR>Új op.rendszert kellet a gépre tennem.(vírus).<BR>Miután meg akartam nyitni a titkosítottmappámat? >>hozzáférés megtagadva<< <BR>Már sok mindennel probálkoztam visszafejteni.Felügyeleti eszközön keresztül.<BR>De sajnos ez idáig nemsikerült a mappa tartamához hozzá férnem. Minden eddigi probálkozásommal sem. :-(<BR>Aki tudja pontosan mit kell tennem kérem segítesen.<BR>Köszönöm elöre is.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...