20:56:01
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Konstruktív kritika
Téma: Leveleim Loginhoz - soxeretettel!
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2008. február 20. 18:01 | Sorszám: 28
Jó nagyot szundiztatok ...
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2008. február 20. 11:33 | Sorszám: 27
Á dehogy. Csak tetszett.
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2008. február 20. 11:31 | Sorszám: 26
Na, most miért cikizgetsz?
mackó
Olvasta: 1 | Válasz | 2008. február 20. 11:28 | Sorszám: 25
Tessék modani, ez itt a gyorsreagálású hadsereg?
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2008. február 20. 11:01 | Sorszám: 24
Arany nokedlipótlékom, köretesített kilenckerem, mon Gyennnge Árpád!

Atyamejnkampf!; kiakadt kukucskám, amikor észrevettem hozzámszólásod 883 olvasási számlálásakadóját. Pedig ha belegondolok, még válaszolni sem tudtam, hiszen nem is értettem, kikre gondolsz. Légy oly bratyesz, feketíts némi bithalmazt képernyőmre, hasznos rajzolattal! Már ha még itt esz a fene.

Maradok lókaparód:
Login
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 15. 18:56 | Sorszám: 23
Kedves Login!

Hozzád intézem kérdésemet, Barátom, hogy mit szólsz ahhoz, hogy azok az elmebeteg alakok, akik az origo és hasonló fórumokat működtetve minden ellenvéleményt kitörölnek, eljönnek (esetleg v. tutitra? ) ide és levakarhatatlanul hintik az igét. Mindemellett nekem van egy olyan barátom, aki írt az origóra - nem is egyszer - határozott ellenvéleményt a trendi álláspontok ellenében. Azóta egyetlen origo szolgáltatást (elsősorban a freemail volt érzékeny pont) sem bír igénybevenni azon a gépen. ???
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 02. 12:09 | Sorszám: 22
Minden Áron inniakaró jót evőm!

mert még nem forrt ki a személyiségem
Dehogynem.

A kilencker pizzailag leszerepelt, így most már csak inni járok oda. Kérlek így szervezz pogromot részünkre!

Megnyugodott emésztéssel:
Login
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 02. 12:03 | Sorszám: 21
Loginnak soxeretettel!

Kedves Barátom!

Nem szoktam újraolvasni a saját írásaimat, mert még nem forrt ki a személyiségem és nem akaroka saját csapdáimba esni.Így,kénytelen vagyok elfogadni azt, hogy nem vagyok tökéletes.

Nem szeretnék szembesülni a saját szégyenemmel, így mindig a jelen az érvényes a számomra - mert hát ki tudja, hogy milyen hangulataim voltak két nappal korábban

Viszont a pizzaevést és hasonlókat - azt bírom, úgyhogy...

Üdv.
Tisztelettel: barátod, Gyennnge Árpád a kilenckerből.
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 02. 10:42 | Sorszám: 20
ÖnCímzetes Legjobbra Átom!

Nem mondom, hogy engem le lehet venni a lábamról a sörözés szóval, mert ott azért még nem tartunk. De azért közelítek a dologhoz.

Persze elképzelhető, hogy félreértelek. No, azért nézz egy kicsit magadba, illetve olvass vissza: Ugye akár jogos is lehetne?

Minden jót kívánva, kormozott szemüveggel:
Login
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 02. 10:36 | Sorszám: 19
Kedves Login!

Látom, hogy kicsit félreérted amit írok, mert nem akarok én a lelkedben turkálni... de azért az a helyzet - valljuk be őszintén - hogy én vagyok a legjobb barátod, ha tetszik ha nem és idővel majd együtt fogunk sörözgetni valahol. Remélem, nincs ellenedre.

Soxeretettel, barátod:

Gyennge Árpád, kilencker főccinthét alatt lakozó (biztos) jómunkásember
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 01. 15:39 | Sorszám: 18
Jajj, elfelejtettem:
onogur. Csak semmi O!
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 01. 15:30 | Sorszám: 17
Arany lélekturkászom!

Na Te most vagy játszol, – semmi baj, tegyed – vagy nagyon szobába zártnak képzeled a világhálót, illetve annak közönségét/közösségét. Ebben az esetben meg fogsz lepődni: Ismerjük egymást. Sőt, másokat is ismerünk. Sőt és pláne, nagyon sokan ismerjük egymást. És még találkozni is szoktunk, csak úgy, meg okkal is. Mert ez a képernyő segít a gyors kapcsolattartásban, eszmecserében, de mivel emberek vagyunk, szeretjük látni, érezni a másik metakommunikációját is.
És nem szeretném ha elkeserednél, így bevallom, hogy sokan vagyunk, de kevesen.

Valamint még azt is beismerem Tisztelt Bíróság, hogy sok ilyen csapatot (vagy társaságot) hozott össze ez a csúnya net. Persze nem mindegyik találkozgat olyan csendben és békésen mint mi itten! Mert jártam én a bunyósok közé is, pedig azok olyan fertelmes bagázs.. csak azért jönnek össze minden hétvégén, hogy jól elverjék egymást sörözés előtt...
Ne tessék haragudni rám, most mennem kell egyszavas beírásokkal zaklatni a világot!

Maradok tisztelettel és levélepedéssel:
Login
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 2 | Válasz | 2006. június 01. 15:04 | Sorszám: 16
Kedves Login!

Két dolog miatt ragadtam meg virtuális tollamat: az egyik, hogy Onogur barátoddal valami hatékonyabb védelmi rendszert kellene alkalmaznotok, mert az iménti néhány megszólalásból egyértelműen kiderül, hogy szegrül - végrül ösmeritek egymást, ami bizony alapul szolgálhat másoknak a visszaéléshez vagy némi rosszindulat generálásához. Ha ő olyat ír rólad, ami valós (de te nem szeretnéd megírni ide) akkor veled nem viselkedik úgy, ahogyan az egy baráthoz méltó - ha pedig olyat ami nenm valós, akkor az a fórumozókkal szemben nem korrekt, ill. nem ide való. A másik, hogy amennyiben úgy értelmezted a korábbi soraimat, hogy egy befordult depressziós emberke képét rajzoltam meg rólad a kis fejemben, akkor jeleznem kell, hogy ez nem fedi a valóságot; azért a sok egyszavas hozzászólásod miatt kicsit úgy éreztem, hogy belefáradtál már abba, ami itt időnként zajlik és szükséged volna egy igaz barátra aki néhanap emberi hangon szól hozzád...
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 16:31 | Sorszám: 15
Nincs mit.
Az meg egy teljesen más kérdéskörbe tartozik, hogy az utolsó 2-3 találkozásunk alkalmával baromira nem volt minek örülnünk.
De erről nem mi tehetünk.
És hozzátenném: Te adtál valamit nekem. Nekünk. Egy kis fényt...
Rettenetesen jókor jött az a kiadvány, megerősítette az ember lelkét.
Utólag is köszönöm.
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 15:45 | Sorszám: 14
Köszönöm szépen!
onogur
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 15:44 | Sorszám: 13
Igasság szerint én IRL ösmerem Login bajtársat.
Sok minden elmondható rulla, de hogy valami begyepesedett szomorú embör lenne, na hát, annak még az ellenkezője sem igaz.
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 15:04 | Sorszám: 12
Kedves Login!

Ahol én lakom, ma egész nap esett az eső, és sokat gondoltam rád, hátha rosszkedved van... Ennek (ha van) orvoslása végett küldök egy kis humorcsomagot - csak Neked!

A story szerint a tengerentúlon szolgáló katona levelet kap a kedvesétől:

"Kedves Jocó!

Úgy gondolom, itt az ideje megmondani, hogy a kapcsolatunknak vége. A távolság, ami köztünk van, nem engedi hogy a tiéd lehessek. Nem is titkolm el, hogy amióta kivezényelték az alakulatodat a Teknősbékakaka - szigetre, azóta már háromszor is megcsaltalak.

ui: kérlek, hogy küldd haza a képet, amit magamról küldtem.

Erzsi"

A katona kicsit morcos lesz, ezért minden bajtársától képeket kér a nejükről, menyasszonyukról, húgaikról, stb. - összegyűlik kb 100 db és elküldi őket a következő levéllel.

"Kedves Erzsi!

Sajnos már nem emlékszem, hogy melyik voltál te, úgyhogy arra kérlek, válaszd ki a saját képedet és a többit küldd vissza.

Jocó"
Bátky János
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 13:10 | Sorszám: 11
földönfutó
Voilá! Login futása
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 13:08 | Sorszám: 10
Én kérem a pécés Login család sarja vagyok. Mezitlábas földönfutó. Meg anarchista, úgyhogy a royalista rloginékkal nem tartjuk a kapcsolatot.
Bátky János
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 13:03 | Sorszám: 9
Szia! Azt szeretném megtudni, nem távoli rokonod-e véletlenül rlogin?
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 30. 07:37 | Sorszám: 8
Kedves lelkemmel foglalkozó olvtársam!

Boncolgatás helyett néhány tárgyi tévedésed:

hogy egy nagyon szomorú ember lehetsz
miközben nap mint nap azt a rengeteg mocskot kell kimoderálnod a fórumról

Tehát ha hozzá/m/állásod eme alapköveit kirántottam lábad alól, akkor miképpen értelmezhetem egyéb cselekvésid?

Azért van egy megállapításod, mi teljesen igaz:

aki szeretetre vágyik

Igen, vágyom a szeretetre, vágyom a jóra, vágyakozom a szépre. De köszönhetően harmonikus és sajnos mai világunkban ritka s irigylésre méltó (pfuj, önfényezés!) családi életemnek, mindezzel nap mint nap találkozom.

Gondo s/l kodásodat megköszönve:
Login
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 29. 16:17 | Sorszám: 7
Kedves Login!

A hozzászólásaidat olvasgatva rájöttem, hogy egy nagyon szomorú ember lehetsz, aki szeretetre vágyik - ezért úgy gondoltam, hogy én leszek az, aki ezt időről - időre biztosítja majd a számodra. Mélyen átérzem azt, hogy milyen nehéz helyzetben vagy - miközben nap mint nap azt a rengeteg mocskot kell kimoderálnod a fórumról, egyre kiábrándultabbá válván már nem is igazán látod értelmét ennek az egésznek. Tudom, hogy nem kezdhetünk ilyen személyes jellegű kommunikációt és igazából nem is válaszolhatnál erre a levélre, de azért éreztetni akartam, hogy van ebben az országban olyan ember, aki együttérez veled.

Soxeretettel:

Gyennge Árpád, kilencker főccinthét szám alatti lakos.
Login
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 29. 08:52 | Sorszám: 6
Tehát néha kedv, néha ok kérdése? Pakk. Azért változatlan a véleményem: ügyes vagy, hiszen úgy nyitottál nickről topikot, hogy mégsem... Bár hozzászólásaiddal a fórumok szabályait igen gyakran megszeged, de most kivételesen kijátszottad azokat.

Itt ülök, hiába várom a postás csengetését; hétvégém elrontod, kedvem szontyolod.
mandala
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 26. 21:52 | Sorszám: 5
Logout.

Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. május 26. 19:27 | Sorszám: 4
majd ha lesz rá okom. akkor volt kedvem megcsinálni...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...