15:21:30
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Konstruktív kritika
Téma: Olvashatósági kérés
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 2 | Válasz | 2004. december 01. 23:34 | Sorszám: 2
Lefordítanád, hogy én is értsem?
Sziriusz
Olvasta: 1 | Válasz | 2004. december 01. 22:43 | Sorszám: 1
Újra aktuális. Érdekes, hogy senki se válaszolt...<P>Talán senki se hallott a Turing-tesztröl? Pedig Schrödinger macskája nagyobb rezonanciát keltett!
Sziriusz
Olvasta: 2 | Válasz | 2004. november 30. 15:02 | Sorszám: 0
Olvashatósági kérés<P>Sajnos az az érzésem, hogy egyik nikkeltársunk, kinek hozzászólásszáma épp most lépte át a regisztációs számát a mesterséges intelligencia terméke.<P>Nem hiszek az összeesküvéselméletekben, nem gondolom, hogy szilikonalapu, csak az az érzésem, hogy egy anarchista internetkávézóban levö állandóan bejelentkezett böngészöablak, amelyre két sárga cetli van ragasztva:<BR>- Köss bele valakibe maximum 160 karakteresen!<BR>- Cut & Paste minél hosszabb NEM NEM (soha?) párti idézetet.<BR>Az arrajárók pedig követik ezeket az utasításokat.<P>Nem is akarom megsaccolni, hogy hányan írhatnak ebböl a böngészöböl, csak az volt a furcsa, hogy miközben ezerrel offota szét a legfontosabb témákat, az én szintén offtopik viszontválaszom vagy négy órán keresztül megválaszolatlan maradt - mintha addig más ült volna ahhoz a géphez.<P>Tudom, menet közben nem illik változtatni a játékszabályokon. De ha elég sokan támogatják ezt a kérést, akor talán bevezethetnél egy olyan megszorítást, hogy az a bizonyos nikkel csak az általa nyitott témákban (topic) szólhasson hozzá. S akkor akinek épp van kedve, és ideje a Turing-tesztre, ott kedvére próbálhatja magát; valamint akinek túl alacsony az adrenalinszintje, az azokban a témákban felpumpálhatja...<P>Direkt nem írtam nevet, kíváncsi vagyok, ki mikor reagál!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...