00:00:44
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Konstruktív kritika
Téma: (1)
Gyennnge Árpád kilencker főccinthét
Olvasta: 1 | Válasz | 2006. június 07. 15:18 | Sorszám: 0
Kedves Login!

Sajnos az elmúlt napokban nem tudtam a lelki egyensúlyoddal foglalkozni, mert le kellett utaznom a nagyiékhoz Füzesabonyba, hogy segítsek a ház körül. Tudod a nagymamám már kilencvenegy éves a nagypapám pedig kilencvenöt és ilyen korban már nem megy minden olyan simán... szóval időnként az ifjabb generációnak részint az idősek iránti tisztelet és a szüleink, nagyszüleink iránti hála jeleként, de célszerűségi és technikai okokból is kötelessége segíteni. Hát én idáig ástam, ültettem, gyomláltam stb. De egyre csak körülötted forogtak a gondolataim és már alig vártam, hogy olyan helyre mehessek ahol van internet. A vonatra várva a pályaudvaron lévő kocsmában kaptam egy kevés segítséget pár öreg hobótól és kocsmatölteléktől, akik lázadó fiatalkorukban aktív résztvevői voltak a Gondola Fórumon zajló szellemi pezsgésnek.

Most már ismét a fővárosból írok - utolsó fillérjeimet költve 20 perces internet jegyekre a McDonald's - ban, amelyek árát visszavárom tőled szeretet és megértés formájában - és folytatom küzdelmemet a Gondola Fórumon - melynek az a célja, hogy egy napon majd megmutathassam a gyermekeimnek, unokáimnak hogy voltaképpen egy elektronikus újságban publikáltam én... és ők is büszkék lehessenek rám, ahogy én is nagyon büszke vagyok becsületben, tisztességben megöregedett szüleimre és nagyszüleimre.

Soxeretettel:

Gyennnge Árpád a kilenckerből.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...