09:08:11
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet ... 2006-
Téma: Gyurcsány-legek
... Elejére 1. lap 
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. június 18. 11:42 | Sorszám: 2
Kering a neten, hogy Gyurcsány bekerült az idegosztályra. Lázasan keresem a megerősítő cikket. Az MTI-ben bíztam, de eredménytelen.

- Már-már láttam magam előtt, rácsos ágyban lekötve., amint rekedtes hangján kiabálja –Orbánt le kell váltani… Infúzióban nyugtató…, de még jár az agy.

Nem tudja feldolgozni, hogy riválisa sikeres. Érthetetlennek tartja a tömeget, mely óvja, védi és követi az első embert. Erőltetett önvizsgálat, hol rontottam el?

…De felülkerekedik az ego. Mindenki hülye, és én egy érthetetlen „kúrva országba” kerültem. Szánakozásmentesen pipáltam ki gondolatban, hogy egy féreggel kevesebb. Jó helyen van, ott már vigyáznak rá!

Átgondolva mégis rémület töltött el. Ha sárga cédulát kapna, nem lehetne törvényesen bíróság elé állítani. A beszámíthatatlanság kizáró ok. (Úgy látszik a politikában ez előny.) De mi van akkor, ha épp elmével sem kerül az igazságszolgáltatás elé… ??

Úsznak szemeink előtt jegyzetekben, posztokban, cikkekben gaztettei. Köztéri szereplésiben igazolódni látszik valós énje. Radikális elszántsága.

A hatalom, mindenáron! Beteg, vagy nem beteg? Ez itt a kérdés!

De ki fogja megválaszolni?



Szűcs Julianna

magyartudat.com
onodij
Olvasta: 2 | Válasz | 2013. június 18. 09:07 | Sorszám: 1
mit szóltok a vasárnapi "beszédéhez" ?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...