14:53:07
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Hallottátok ? ( 5.)
... Elejére 1. lap 
fokos
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 19. 11:58 | Sorszám: 77
Hallottam olyan véleményt ami szerint azért nincs sitten, mert hatékonyan bomlasztja a "baloldalt"!
Janne
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 19. 08:42 | Sorszám: 76
A Kliknek valami 10 milliárddal nőtt a tartozása egy hónap alatt, a kormány meg arra költi a pénzedet, hogy egy ilyen izzadtságszagú szennylapban próbálja meg lejáratni a tanárokat. Te meg nem hogy nem hánysz, hanem boldogan ugrasz is.

Hallottátok, ki ez a Habony? Nem lehet tudni, mi a végzettsége és hogy milyen pozícióban van, Orbán nyilvánosan letagadta, hogy valamilyen pozícióban lenne, de ő viszi a kormánypárti média nagy részét és egyszer megrugdosott egy nyugdíjast.
Hallottátok, ki ez a Finkelstein? Egy meleg zsidó, aki feltalálta a negatív kampányt és rendszeresen ad tanácsokat a fidesznek.
Hallotátok....?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 19. 07:26 | Sorszám: 75
Ötperc gyűlölet.
Felmutatják Soros képét, a tömeg őrjöng....

Nincs új a Nap alatt.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 19. 01:16 | Sorszám: 74
Hallottátok, hogy ki ez a Radó Péter, aki most a tanártüntetések élére állt?

http://888.hu/article-a-tanartuntetesek-szervezoje-soros-gyorgy-es-horn-gyula ...
tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 19. 00:04 | Sorszám: 73
Tévedtem. Te nem tahó vagy, hanem még az ember szintet sem igen közelíted meg.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 18. 23:29 | Sorszám: 72
Elvesztette a pert a Böszme:

http://válasz.hu/kultura/birosagi-itelet-mondja-ki-szabad-filmet-kesziteni-a ...


https://www.youtube.com/watch?v=dG9CEgri6F0
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 18. 07:23 | Sorszám: 71
Na említsük meg a pozitívumot is.
OV Moszkvában szerintem remekül szerepelt: nem handabandázott, nem próbált a józan paraszti észre apellálni, és főleg jókat mondott.
Amit furcsálltam, az az, hogy Putyin nyilatkozatát a híradó szerkesztői nem találták érdemesnek idézni, na persze érthető, ő csak marginális mellékszereplő volt OV mellett
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 18. 07:19 | Sorszám: 70
Ilyen alapon gondolkodhat manapság a jó betájolt. Egy másik topikban előkerült, hogy Habony a Szépművészetiben lagzizott, és onnan bérel az anyósa lakásába képeket.

Nyilván, aki ezt szóvá teszi, az irigy disznó. Hiszen abban az időpontban nyilván SENKI MÁS se akart lagzit tartani ott, így nem zavartak senkit.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 17. 22:24 | Sorszám: 69
Tehát csak akkor nem lehet a rokihelyre állni, ha már áll ott valaki, ha nem, akkor szabad, hiszen nem áll ott senki. Jól értem?
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 22:03 | Sorszám: 68
Tahókám!

Csak megpendítettem, hogy nem lehet, hogy mondjuk zárás előtt 5 perccel leugrott a szupermarketbe venni valamit és holtbiztos, hogy lehetett számítani arra, hogy a kutya sem jön már akkor?

Tipikus proli tempó, örökké a nyálat verni, pláne, ha még gyűlölni is lehet, hogy na nézd már, milyen kocsija van!
tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. február 17. 19:14 | Sorszám: 67
Két, mozgássérültek részére fenntartott helyre állt be, úgy hogy egyiket sem lehetett használni! Nem kevésszer láttam már ilyet. Csak az a szempontjuk, hogy ők legyenek közel a bejárathoz. Szuper tahók! Mint te.
tiszavirág
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 17. 18:46 | Sorszám: 66
Majdnem lenyeltem a kanalat az előbb.
A Lánchídrádióban (ahol a tavalyi G-nap óta csak rémhíreket terjesztenek)az előbb olyan hírt olvastak be, hogy Merkel nyanya azt mondta, lehet, hogy hagyni kellene a görögöket és a törököket és Macedóniával és Bulgáriával kellene foglalkozni.

Nem igaz!!!!

Mintha csak Orbánt másolná. Persze nem beszélt második védvonalról, de hát amit mondott, az teljesen megegyezik Orbán nyilatkozatával. No persze ez a nyomorult liberális német sajtó ezt be nem vallaná.



Na, majd mindjárt jön az a hülye Faymann.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 18:38 | Sorszám: 65
Szerintem meg annyi történt, hogy már alig voltak a parkolóban, tök mindegy, hogy a falra merőlegesen, vagy arra párhuzamosan állt meg az autó.

Miért van az Magyarországon, hogy mindenki csak anyázni tudja a másikat, pláne ha menő autója van?

Ennyire hatott ránk a proletárdiktatúra?



schlempe
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 17:01 | Sorszám: 64
"Forrás?"
A S..EM!
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 15:23 | Sorszám: 63

Budán általában urak laknak. De azért keveredik közéjük néha egy-egy tahó is

Például az a derék úr (vagy úrnő), aki az úri plázák közül is legúribb, a MOM Park egyébként zsúfoltnak korántsem mondható parkolójában kicsit nehezen tudta elhelyezni a Porschéját. Bár az is lehet, hogy csak biztosra akart menni: elég drága kocsi ez ahhoz, hogy egy ügyetlenkedő sofőr meghúzza, miközben parkolás közben manőverezget (velem is történt ilyen, bár nem mozgáskorlátozott parkolóban, csak simán a ház előtt, és tényleg szar érzés volt a karosszériásnál súlyos összegeket kifizetni, pedig az enyém messze nem egy Porsche). Szóval végül is igaza van, az a biztos, ha kapásból két helyet elfoglalunk, úgy a tisztelet és a biztonság egyszerre van meg.

http://index.hu/mindekozben/poszt/2016/02/17/tahoparkolo/
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 15:02 | Sorszám: 62
És megbotlott. Azé' sérült meg a feje...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:52 | Sorszám: 61
Lehet, hogy féllábú volt...?
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:49 | Sorszám: 60
Nana! Az nem tréfa dolog, amikor az embernek megsérül a feje, és radásul még a kötés is lecsúszik! ...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:44 | Sorszám: 59
Ez most egy jó vicc, vagy maga csak tréfál?
tótumfaktum
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:40 | Sorszám: 58
A kötést a lábon.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 14:30 | Sorszám: 57
Nem értem. Eleve csak 3 kép van. És mit kell keresni?
tótumfaktum
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 17. 14:25 | Sorszám: 56
Az Inkognitó 1113-as számában. Negyedik kép alatt, balra.
Film is készült ebből. http://misogaadel.weebly.com/filmek-1/category/fonok-inkognitoban
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 13:50 | Sorszám: 55
TÉLLEG???? Forrás..?
schlempe
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. február 17. 13:41 | Sorszám: 54
Nem tudom, hogy "jobboldali elhajló" vagyok-e, hisz' minden porcikám "jobbos". Ami annyit tesz: nekem a "jobboldalisághon'" NEM KÖLL ELHAJLANI, mer' még a ballábam kisújjának a körme IS JOBBON ÁLL--STABILAN. Függetlenűl attól, hogy a 'zorbánt hányan és mellik iránybú' csesztetik....és hányan fedezik föl, hogy valójába' komcsi párttitkár inkognitóban.
glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. február 17. 12:31 | Sorszám: 53
Nagyjából egyetértünk.
De gondolj csak bele, mi lett volna itt, ha egy ilyen videó Orbánról kerülne nyilvánosságra.
Az index független hangmérnököt kért volna fel, hogy elmezze az elhangzottat, és az részletesen elmagyarázta volna az oszcilloszkópon megjelenő függvényről, hogy melyik rezgés miból származhat, megszólalt volna egy független gasztroenterológus, aki a hangmintából megállapította volna, hogy mit ebédelt Orbán, a New York Timesben olvasói levelekben felháborodottan tiltakoztak volna független értelmiségiek, hogy egy ilyen tapló miniszterelnök lehet ma bárhol is, stb.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...