11:25:05
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Láttátok ? ( 5.)
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 14 | Válasz | 2016. június 03. 00:54 | Sorszám: 147
Mi az, hogy imádat?
Viccelsz?
Azt hiszem, még a gyerekeimmel szemben sem éreztem soha. Még a nőkkel szemben sem.

mpd
Olvasta: 17 | Válasz | 2016. június 02. 14:47 | Sorszám: 146
Nyugodtan higgyed, hogy ballibsi vagyok!!!
A Glenc az nem ismer engemet kicsit se. Vagy félrevezetem már tizen(???4? 5?) éve folyamatosan! Ő ugyanis szélsőjobb hőbörgőnek tart, szegény, még nem tudja az igazságot.

Az alábbi verset meg tanuld meg, még kaphatsz érte egy-két megrendelést.
De írhatsz is másikat, ha igaz szívedből bugyog az imádat!
tiszavirág
Olvasta: 15 | Válasz | 2016. június 02. 14:20 | Sorszám: 145
Ez természetes.
Az őrült sem tudja magáról, hogy őrült.

Te súlyosan indoktrinált vagy.

Glens nyugtatgatott a múltkor engem, hogy azért ne higgyem, hogy ballibsi vagy. Szerintem viszont az vagy, csak talán ő egy naiv tiszta ember, és azt hisz el rólad, amit te mondasz neki magadról. Aki ennyire benyal minden ballibsi dumát, mint te, sőt minden percben vissza is böfögi, az csak is a brancsba tartozhat. Ekkora szemellenző különben nem létezik.



mpd
Olvasta: 17 | Válasz | 2016. június 02. 12:26 | Sorszám: 144


Ezt a verset se nekem írták!!


Sándor Kinga: Vezesd nemzeted

Tán Isten küldte őt, ide le a földre,
Hogy legyen nemzetének hű vezére.
Vagy csupán csak egy földi ember,
Ki, ha kell, küzd, szól, s tenni is mer!

Kit követnek százak, ezrek, milliók,
Kinek szaván csüngnek, földi régiók.
Kinek első az országa, nemzete, népe,
Kit ezért ütnek a gyűlölködők cserébe!

De áll a gáton, mert ő igaz magyar,
Ő az, ki nemzetének Kánaánt akar.
Százezrek mozdulnak mellé állva,
Egyetlen, kérő, halk, hívó szavára.

Ő az, ki, védi, óvja, elszakadt nemzetét,
És mozdulnak érte mind, egy emberként.
Milliók harsogják, pajzsként állva eléje,
Eddig és ne tovább, magyarok ellensége.

Nem átkozza, nem mocskolja ellenit,
De legyőzi népe hazug ellenfeleit.
Hátára ostorcsapások ezreit vállalja,
Bennünket kímélve, azt büszkén állja.

Vezesd országod, vezesd nemzeted,
Isten talán nékünk ezért teremtett.
Ne halld a kétkedők vádló táborát,
De halld nemzeted, áldó, hívó szavát.

mpd
Olvasta: 17 | Válasz | 2016. június 02. 07:27 | Sorszám: 143
Nem, nem. Én nem azokat nézem indoktrinált barmoknak.
mpd
Olvasta: 17 | Válasz | 2016. június 02. 07:26 | Sorszám: 142
Az utóbbi években. 2010-ben még a nyílt színen fogtak kezet egy megállapodás színpadias megpecsételésére.
Egyébként már a Bankszövetség is beszállt a takszövös csatába. Nyilván Patai is szekértoló.
tiszavirág
Olvasta: 14 | Válasz | 2016. június 01. 19:00 | Sorszám: 141
Demján papától én még csak rosszat hallottam, ha a Fideszről vagy Orbánról beszélt.

tiszavirág
Olvasta: 14 | Válasz | 2016. június 01. 18:59 | Sorszám: 140
Sokan meg azokat nézik indoktrinált barmoknak, akiknek kizárólag egy srófra jár az agyuk: Zorbán az oka mindennek.

Te is ebbe a csoportba tartozol.

mpd
Olvasta: 15 | Válasz | 2016. június 01. 07:34 | Sorszám: 139
Lám-lám, Demján papa is kegyvesztett lett. Pedig én még emlékszem, hogy az első sorokban üldögélt az évértékelő beszédeken, és a megfelelő helyeken nagyon bólogatott.

Idézet:
Kedd délután beszámoltunk arról, hogy az Országos Takarékszövetkezeti Szövetség elnöke, Demján Sándor levelet küldött Orbán Viktornak, amiben arra figyelmeztette, hogy félrevezetik őt a takarékszövetkezet integrációjával kapcsolatban, valamint hogy Spéder Zoltán és üzleti köre több százezer ember kisemmizésére készül.
Hamar meg is érkezett a Takarékbank reakciója. Közleményük szerint "Demján Sándor újra hazudik" és ismét bizonyosságát adta annak, hogy nincs tisztában "az általa korábban kihasznált szektor pénzügyi folyamataival, fejlődésével és tényleges számaival".
mpd
Olvasta: 15 | Válasz | 2016. június 01. 07:08 | Sorszám: 138
Biztos, hogy a lánglelkűség mindig űbereli a tényeket? A handabandázás a tapasztalatot?
Még a régebbi időkben, ha valaki csak úgy nyomta a pártdumát, és soha semmit alá nem támasztott érvekkel, tényekkel, akkor hamar levegőnek nézték bármilyen fórumon.
Ha az ember pártpropagandát akar hallani, megnézi a köztévé híradóját.
mpd
Olvasta: 13 | Válasz | 2016. június 01. 07:00 | Sorszám: 137
Tombold ki, te özönvíz,
Tombold ki magadat,
Mutasd mélységes medred,
S dobáld a fellegekre
Bőszült tajtékodat;
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2016. június 01. 00:53 | Sorszám: 136
"Ja és ne feledd: Fischer nem Magyarországot mártja be Amerikában, hanem csak a jelenlegi kormányt."

A jelenlegi kormányt a nép választotta meg óriási többséggel, demokratikus úton. Aki a nép választottja ellen idegen hatalmakkal szövetkezik annak megbuktatására, annak neve: HAZAÁRULÓ. Ezért korábban golyó, vagy kötél járt. Csak a mai túlliberált világunkban lehetséges az, hogy még ő van megsértődve, hogy 3,2 milliárd közpénz helyett "csak" 3,0 milliárdot kap attól a kormánytól, amelynek a megbuktatására felajánlotta közreműködését a vércsepofájú Clintonnénak.

tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. június 01. 00:45 | Sorszám: 135
"A Fidesz meg voltaképp Sorosnak köszönheti, hogy egyáltalán országos párt lett."



A gyerekeid is a Jóistennek köszönhetik hogy világra jöttek, neked semmi közöd hozzá.

Bírom, amikor ballibsik bizonygatják, hogy ha bármi jót tesz Orbán, az azért van, mert a Böszme elmondta az őszödi beszédet, mert Surányi eladta az aranykészletet, mert Hordágy Ágnes széfeket építtetett a kórházakba, stb., stb. Mindenki hozzátett valamit a sikerhez, kivéve Orbánt.



mpd
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. május 31. 14:37 | Sorszám: 134
Beigazolódtak a korábbi pletykák, és tényleg a GE magyarországi részlege, a GE Hungary Kft. miatt emelkedtek elképesztő mértékben a magyar költségvetés társasági adó bevételei. Ezt maga a cég vezérigazgatója ismerte el az MTI-nek.
GE Hungary Kft. 536,3 milliárd forintot fizetett a költségvetésbe. A cég adózás előtti eredménye négyezer milliárd forintra emelkedett. Ez több, mint a magyar GDP tíz százaléka.

Ez hogy lehet?!

Hát úgy, hogy Magyarország adóparadicsom lett – persze nem nekünk, mezei állampolgároknak, hiszen a béreket terhelő adóék továbbra is bődületesen nagy. De a nagyvállalatoknak, pontosabban egy nagyon apró, egyszereplős szegmensüknek igen, miután az NGM-ben kitalálták a növekedési adóhitel intézményét. Ennek lényege, hogy egy nagyon gyorsan bővülő cég elhalaszthatja a társasági adó kifizetését. (Azaz ha egy legalább három éve működő, Magyarországon bejegyzett cég egyik évről a másikra legalább meghatszorozza a nyereségét, akkor a növekményre eső társasági adót nem kell azonnal, teljes összegben befizetnie az államkasszába, hanem automatikusan fizetési haladékot kap: a teljes összeget az adóévet követő két év alatt nyolc egyenlő részben, negyedévente kell csak megfizetnie.)
Az NGM korábban csak annyit mondott, hogy az előzetes vállalások alapján úgy tűnik, hogy 542 milliárd forint értékben fogják igénybe venni cégek a növekedési adóhiteles konstrukciót. Ezzel sikerült teljesen telibe találni a GE adóját. Ez egyben azt is jelenti, hogy más növekedési adóhiteles cég nem is volt, csak ez az egy.
mpd
Olvasta: 7 | Válasz | 2016. május 31. 07:29 | Sorszám: 133
Ugyan már! A Fesztiválzenekart nem OV alapította.
A Fidesz meg voltaképp Sorosnak köszönheti, hogy egyáltalán országos párt lett.
Emlékszem erre a hőskorra, 1988-ban éppen egy egyetemen időztem, és közelről láttam, amint lasszóval toborozzák a vidékieket a kollégiumban. Akkoriban (is) nagyon ellenzéki voltam, így egy közös ismerős útján üzentem, hogy elmennék a következő összejövetelükre (akkoriban Gödöllőn Glattfelder szervezte a pártot). A közös ismerős először maga ment el hozzájuk, majd kiábrándultan jött másnap: ááá, ezek csak a vízlépcsőről tudnak beszélni, dögunalom. Így aztán mégsem mentem el, pedig lehet, én lehettem volna a megyei elnök!!!

Ja és ne feledd: Fischer nem Magyarországot mártja be Amerikában, hanem csak a jelenlegi kormányt. Ez óriási különbség pl. Schiffhez képest.
tiszavirág
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. május 30. 23:26 | Sorszám: 132
Elgondolkodtam azon milyen vehemenciával esett neki mindkét ellenzéki oldal a Fidesznek és személy szerint Orbán Viktornak, hogy más a véleménye, mint Sorosnak, és mennyire hangoztatták, hogy Soros pénzen töltött el 26 évvel ezelőtt 3 hónapot Angliában posztgraduális képzésen.

26 év!

Nem emlékszem, hogy ugyanennyire kiverte volna a biztosítékot mindkét ellenzéki oldalon a nemrégiben kiderült Fischer Iván féle pofátlanság, hogy miközben Fischer 3 milliárd Ft. közpénz támogatást kap évente a kormánytól, azon közben Fischer felajánlja szolgálatait a vércsepofájú Clintonénak.

Fischernek miért nem kell kézcsókra járulnia Orbánhoz, ha Orbánnak 26 év után is kézcsókra kellene járulnia Soroshoz 3 hónap ösztöndíj miatt?

Tudathasadásos nép ez a magyar.



Late Devonian
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. május 29. 10:26 | Sorszám: 131

Húsz éven át rajzolta a farmerek életét megörökítő karrikatúráit az iowai Farm News című lapban Rick Friday. A stillszerűen "Péntek" néven futó sorozatban több mint ezer rajza jelent meg, az utolsó egy hónapja, április 29-én.

A képen két farmer támasztja a szögesdrótot. "Bár csak több hasznot hozna a földművelés" - mondja az egyiket. "Hoz az, 2015-ben a Monsanto, a DuPont, a Pioneer és a John Deere vezérigazgatói többet kerestek, mint 2129 iowai farmer összesen" - feleli a másik.




Late Devonian
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 29. 10:13 | Sorszám: 130
a pénznek nincs szaga ...
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 29. 07:25 | Sorszám: 129
Már miért zavarna?
Gondolom azért sertepeltétek körülöttük, hogy megszerezzék őket erősítendő a szadeszt, ahol a sajátjaik voltak, azokat nem kellett megszerezni.
Mekkora fiaskó volt, amikor kiderült, hogy ezek a fiúk másképp gondolják?
Úgy eldobták őket, mint a használt papírzsebkendőt. Dédelgetett szadesz ifjúsági tagozatából egy perc alatt senkik lettek, alig bírtak bekerülni a parlamentbe talán 7%-kal.
Ugye emlékszel te is?

Valszeg a Fideszes fiúk is örültek annak, hogy vége a Kádár érának.

mpd
Olvasta: 5 | Válasz | 2016. május 28. 19:38 | Sorszám: 128
Most aztán nem szeretnék Cukkerberg bőrében lenni!!! A CÖF nem tréfál:



Idézet:
Egy olyan ügyben fordulunk a Facebook regionális vezetőjéhez, amely nagy felzúdulást keltett az Egyesült Államokban, és szerte a világon. Sajtóértesülések szerint felmerül a gyanúja annak, hogy a Facebook munkatársai rutinszerűen hátrébb sorolták a konzervatív irányultságú véleményeket és cikkeket, miközben a baloldali tartalmaknak nagyobb teret adtak. Ez azt jelentené, hogy nem egy egyszerű algoritmus, hanem hírszerkesztők dönthettek arról, hogy a Facebookon milyen tartalmak kerüljenek kiemelt helyre. Az állításokat egy kiszivárgott belső dokumentum is igazolja.

A közösségi média, így mindenekelőtt a Facebook ma már mindennapjaink része, a kapcsolattartás és a tájékozódás egy kiemelt eszköze. A CÖF tagjai, fiatalok és idősek egyaránt, szintén napi rendszerességgel használnak internetes eszközöket, így élvezik a közösségi média nyújtotta előnyöket is. Ugyanakkor az Amerikában kirobbant botrány joggal váltott ki aggodalmat, és joggal vet fel súlyos kérdéseket. Szeretnénk biztosak lenni afelől, hogy a Facebook minden véleménynek egyenlő hozzáférést és lehetőséget biztosít, legyen az akár jobb-, vagy baloldali.

Előfordulhatott-e, hogy politikai nézetek alapján tettek különbséget a Facebookon megjelent cikkek, vélemények és kommentek között?

- Előfordulhatott-e, hogy a baloldali világnézetet tükröző tartalmak elsőbbséget élveztek a hírfolyamban a jobboldaliakhoz képest?

- Mi a garanciája annak, hogy egyetlen Facebook munkatárs se manipulálhassa az ajánlott cikkeket, véleményeket politikai meggyőződés alapján?

- Indítottak-e belső vizsgálatot az amerikai sajtóban megjelent értesülések nyomán?

Mivel az ügy az egyik legfontosabb alapértéket, a véleményszabadságot érinti, ezért minden lehetséges visszaélés és manipuláció gyanúját a lehető leghamarabb tisztázni kell. A Civil Összefogás Fórum ezért párbeszédet kezdeményez ebben a kérdésben.

Várjuk megtisztelő válaszukat,

Üdvözlettel

Csizmadia László

mpd
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. május 28. 19:22 | Sorszám: 127
Az ugye kicsit sem zavar, hogy Soros finanszírozta a Fidesz indulását, országos párttá válását is? Meg a rendszerváltást?
(Persze nem egyedül, ezt mindig hozzá kell érteni, de mivel róla van szó, nem teszem hozzá mindig)
Félreértés ne legyen, én csöppet se szeretem a vén kriptaszökevényt, de nekem nem is adott eddig még egy fruttit sem, ellenben mérhető mértékben elősegítette, hogy megbukjanak az általam nagyon rühellt kádárék. Már lassan azt se tudom, ennek örülnöm kell-e.
Late Devonian
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 28. 03:25 | Sorszám: 126
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. május 28. 01:57 | Sorszám: 125
Mit nem olvas az ember!

http://magyaridok.hu/kulfold/soros-gyorgy-penzeli-macedon-civileket-702094/


"Soros György amerikai milliárdos finanszírozza a macedón civil szervezetek kormányellenes tevékenységét – jelentette ki Nikola Gruevszki volt macedón miniszterelnök, a kormányzó jobboldali Belső Macedón Forradalmi Szervezet – Macedón Nemzeti Egység Demokratikus Pártja (VMRO-DPMNE) elnöke a Telegraf.mk szkopjei hírportálnak adott interjújában, amelyet több részben közölt a portál."

Hoppá!

Na most már csak az a kérdés, vajon ez Nikola Gruevszki részt vett- e olyan posztgraduális képzésen, amit Soros finanszírozott????

Mert ha igen, akkor neki kuss legyen!

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 28. 00:12 | Sorszám: 124
"Ízléstelen mindent ennyire túllihegni."

Ezzel egyetértek.
Kezd mindjárt magadon!

Én meg vagyok elégedve az M1 híradóival.
Korábban csak a Hír tv-t néztem. Nem tartottam elfogult kormánypártinak, tetszett a nyugodt hang, az intelligens arcok és műsorok. Übertahó Simicska belerondított a szokásomba, ezt soha nem bocsájtom meg neki. A hírműsorok voltak az elsők, amelyek hallgathatatlanokká váltak, így lassan át kellett szoktassam magam az M1-re, most már csak ott hallgatom a híreket. Bemondják az ellenfelek dolgait is de nem Mészáros Lőrinceznek és nem Habony Árpádoznak napestig, ami neked biztosan nagyon hiányozna.

tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. május 28. 00:03 | Sorszám: 123
Egyébként nekem is van egy teóriám arra, hogy miért támogatja Soros az arabok áttelepítését Európába.

Volt egy amerikai zsidó, aki azt hangoztatta évekkel ezelőtt, hogy Izraelnek vége, nem tud ellenállni az arab tengernek. Összedugták hát a fejüket a nagy pénzes zsidók, és gondoltak egy merészet és nagyot, ki kell annak a tengernek a partját valahol nyitni, és szét kell teríteni ezt a hatalmas tömeget, menjen Isten hírével.

Nekem ez a teóriám.

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...