19:29:20
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Rendőrök nem akarták "rátolni" a tüntetőket a Fidesz nagygyűlésére
pandala
Olvasta: 8 | Válasz | 2019. február 10. 14:36 | Sorszám: 153
https://888.hu/article-mareknyi-ember-zarta-le-a-lanchidat-a-rendorseg-tilto- ...


gajo
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. december 19. 22:31 | Sorszám: 152
Mit gondolsz mit csinálna a NEMZETKÖZI sajtó ha olyasmik történnének mint 12 éve! Egyébként nem tisztáztak abból az időből semmit, ez olyan akár az ügynöklisták.
Egyébként csak egy fajta van.
gajo
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. december 19. 22:25 | Sorszám: 151
Lehet, hogy kiderülne, vagy kettős állampolgárok!
tiszavirág
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. december 19. 17:18 | Sorszám: 150
Szeretném, ha minél több anarchistát lekapcsolnának a tüntikről és bevinnék őket elbeszélgetni a yardra. Kiderülne sokukról, hogy külföldiek?
negyven rabló
Olvasta: 7 | Válasz | 2018. december 19. 17:01 | Sorszám: 149
Ez azért egy tragédia! Nem sikerült egy nyomorult pofont sem kikényszeríteni a rendőrökből!

Ezek csak ott álltak szoborként mindent eltűrve, időnként egy-egy idiótát másodpercek alatt eltüntetve, de a céltalan városnéző sétát végigkövetve, látszólag tanácstalanul, de valójában nagyon tudatosan. A Körúton, részekre osztva 20-30 fős csoportokra bontották az embereket. Egy sor rendőr, néhány embert megállít, igazoltat, sokat elenged. Később megint egy sor rendőr, pár embert megállít, kivesz a sorból, majd megint egy sor rendőr és így tovább. A végén a maradék mit is tud tenni?
A legnagyobb elismerésem a rendőröknek!
R.András
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. december 19. 15:27 | Sorszám: 148
Múlt csütörtökön d.u. 1/2 6-kor mentem befelé bringával a Bűnös Városba a Margit-híd felől,
azon az úton, amelyiken a 2-es villamos jár. Éppen beértem volna a Kossuth térre, amikor
rendőrsorfalba botlottam, még a kötöttsapkás fajtából. A sorszéli ifjonc (2006-ban tán
még óvodás volt) megállított és udvariasan megkérdezte, hogy "a rendezvényre" jöttem-e ?
Mondtam, hogy "nem", mire ő: "Akkor jó, köszönöm, csak ennyit szerettem volna tudni".
További jó utat kívánt, mire én is jó munkát kívántam neki és továbbgurultam ...
Szóval, alig hiszem, hogy ez az a szemkilövős fajta volna ...
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. december 19. 14:25 | Sorszám: 147
A mai rendőrség 2006-ból nőtt ki, akkor építették, szerelték fel, az adta indokát egy erőteljes fejlesztésnek, egy pillanatig sem tartom lehetetlennek az összefüggést, folyamatosságot az események között.
Nem emlékszem, hogy a brutálisan véres támadók közül valakit is megneveztek volna!)
R.András
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. december 19. 13:18 | Sorszám: 146

2006 őszén a rendőrség a tüntetőkkel szemben aránytalanul durva eszközöket
használt.
2018 telén pedig aránytalanul gyengéket.
Jó lenne, ha 2019-re a rendőrség alkalmazná a helyzettel arányos fellépés
tudományát.
Ezt a kívánságot támasztja alá egy hozzám is eljuttatott levél,
egy szemtanú levele:
... www.facebook.com/magyardemokrata/photos/a.414268165264957/2597357296956022/?t ...
iszalag
Olvasta: 9 | Válasz | 2012. március 03. 19:59 | Sorszám: 145
„Megdöglötök mind”: brutális rendőri fellépés a titkos felvételeken
WL
Magyar Nemzet
2012. március 03., szombat 05:00
Két olyan rendőrt kutatott fel a Hír Televízió Célpont című műsora, aki a 2006. október 23-i nemzeti ünnepen a megemlékezőkre lövöldözött Budapesten. A műsor több, korábban titkosított rebiszes videofelvételt is bemutatott – írja a Magyar Nemzet.
http://mno.hu/belfold/megdoglotok-mind-brutalis-rendori-fellepes-a-titkos-fel ...
iszalag
Olvasta: 9 | Válasz | 2010. október 01. 09:39 | Sorszám: 144
Ma már világos, h de, igen..
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...