13:50:09
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: ... most pedig nevessünk egy kicsit 2 ...
gajo
Olvasta: 3 | Válasz | 2021. szeptember 21. 23:27 | Sorszám: 201
dejszen
Olvasta: 9 | Válasz | 2021. március 25. 21:36 | Sorszám: 200
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2021. március 25. 18:56 | Sorszám: 199
Gyerekszáj:

A svájci teheneket elsősorban csokigyártáshoz használják fel.

Szardínia lakosait szardíniánoknak hívják.

Anya pocijában van egy baba, csak azt nem tudom, hogyan nyelte le.

A félsziget egy olyan sziget, amit nem fejeztek be teljesen.

A Nagyi azért kövér, mert tele van szeretettel.

Minél öregebb az ember, annál drágábbak lesznek a fogai.

Amikor a Nagyinak fájnak a fogai, egyszerűen pohárba teszi őket.

Egyszer olyan beteg voltam, hogy 40 kiló lázam volt.

Nekem már nincsen Nagyim, elültettük a temetőben.

Hogy jó legyen, a kórházi nővérkének teljesen sterilnek kell lennie.

Az orvosok azt mondják, hogy a halálos betegségek a legrosszabbak.

Amikor a kistesóm született, akkumulátorba kellett tenni.

A lepke egy olyan rovar, amely a helikopterek családjából származik.

A leghasznosabb állat a disznó. Mindene felhasználható, elejéből-hátuljából hús van, a bőréből cipő, a szőréből kefe, a nevével meg káromkodni lehet.

Az állatkert egy szuper hely. Olyan állatokat is lehet látni, amelyek nem is léteznek.

Nem vagyok megkeresztelve, de azért be vagyok oltva.

Az életbiztosítás egy olyan pénz, amit az kap meg, aki túléli a halálos balesetet.

Nem tudom hány éves vagyok, mert ez állandóan változik.

Nagyon megijedtem, amikor Anya megbetegedett. Azt hittem, Apu fog főzni ránk.

Az akvárium egy mini tenger, ahol a házi halacskák úsznak.

A gyerektartás a gyerekek fizetése, amikor apa elköltözik otthonról.

Az örökbefogadás sokkal jobb lehetőség, mint a szülés. A szülők saját maguk választhatják ki a gyereket és nem kell mindenáron elfogadniuk, azt amit éppen kapnak.

Minden hal termel ikrát, az orosz még kaviárt is.

A teheneknek nem szabad gyorsan futniuk, nehogy kilötyögjön a tejük.

A férfiak nálunk csak egy nővel házasodhatnak. Ezt úgy hívják, hogy monotónia.

Nem értem, miért haragszik annyira anya, hogy összetörtem a vázát. Úgyis már öreg volt és kínai, nem is a miénk.

A nővérem már megint kitűnővel fejezte be az osztályt, csupa ötösökkel. Fogadjunk, hogy szándékosan csinálja ezt velem!

A nagyi elköltözött a túlvilágra. Most már nekem is van valakim külföldön




gajo
Olvasta: 9 | Válasz | 2021. március 24. 20:54 | Sorszám: 198
Polgár Peti - Kutyavilág van (Hun az oltás)

https://www.youtube.com/watch?v=bryREjY6DmE
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. március 25. 16:39 | Sorszám: 197
... na persze, demokratikus (értsd: átverős ) alapokon!
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. március 25. 16:29 | Sorszám: 196
Jaja, sosem voltak 'egységesek', mindig is különálló nemzetek voltak... KGST EGK-val. De, elvesztették gyarmataikat, ill. már nem voltak annyira jövedelmezőek számukra. Így aztán körül kellet nézni, s megalakítani az új Szovjet Európai uniót!!.... Azokkal, akiket csak találtak a közelben ...
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. március 25. 15:18 | Sorszám: 195
Sargentini szűznemzéssel szaporodik. Lett utána Dobrev, Donáth, Cseh... Miért gondoltuk, hogy más lesz az új EU? Soha, semmi olyat nem produkáltak, ami legalább Európát előrevinné, miközben a világ talán legnagyobb költségvetésének birtokában vannak!
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. március 25. 14:45 | Sorszám: 194
Idézet:
Újabb szénaboglyafejű nyugati liberális fenyegeti Magyarországot pénzmegvonással
06:01 Author: Pilhál Tamás
Naponta ezrek halnak meg Nyugat-Európában a koronavírus miatt, teljes a káosz és a szétesés arrafelé – hát mivel is foglalkozhatna ezekben a vészterhes napokban egy tőről metszett nyugati balliberális politikus? Hát persze, hogy Magyarországgal! Mert hogy képzeli Orbán, hogy vészhelyzetet hirdet, és rendkívüli jogosultságokat akar magának? Olyat csak a nyugatiaknak szabad, a magyaroknak nem! Büntetésként el kell venni Magyarországtól az uniós pénzeket és a szavazati jogot! – követeli újfent több osztrák és cseh liberrált politikus. Hogy szorulna rájuk a szájmaszk! ....
https://pestisracok.hu/ujabb-szenaboglyafeju-nyugati-liberalis-fenyegeti-magy ...
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. március 25. 08:04 | Sorszám: 193
Idézet:
Vágó István megreccsent: Szerinte Orbán Viktor egyenesen Adolf Hitler törvényeit vezeti be
24.03.20 11:01 Author: Vad88
Vágó úr is teljesen a padlóra került. Azt eddig is tudtuk, hogy régen elgurult Vágó gördeszkája és az agya ledobta a láncot, de most a padlón fetrengve fellapozta még a német történelmet is, csak legyen már valami. Az egykori kvízprofesszor, egyenesen arról ír, hogy Adolf Hitlert követte a magyar miniszterelnök. ....
https://www.vadhajtasok.hu/2020/03/24/vago-teljesen-kikeszult-szerinte-orban- ...
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. március 09. 04:03 | Sorszám: 192
https://www.youtube.com/watch?v=Qea3CSYeC4Y
"Itt látható a lassú járás világbajnoka."

gajo
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. február 15. 20:37 | Sorszám: 191
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. február 15. 04:05 | Sorszám: 190
https://www.youtube.com/watch?v=Zb5O5rZi2OA
Ha én egyszer kinyitom a számat Teljes Film
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2020. február 14. 00:49 | Sorszám: 189

https://888.hu/amerika-london-parizs/egesz-egyszeruen-zsenialis-trump-legujab ...
"Egész egyszerűen zseniális Trump legújabb Facebook-videója
888.hu
2020.02.12. 11:20"
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 23:38 | Sorszám: 188
(( Na jó, arról azé' nem nyitok vitát, hogy ő vagy Gyurcsány volt-e a legrosszabb... Vagy, valaki más.. Mindegy! ))
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 23:35 | Sorszám: 187
Nem, nem, épp' arra gondolok - hogy _legalább_ a miniszterelnöksége alatt "rendeznie" kellett volna a kérdéskört, hamár ily' szép nagy pozícijóba jutott!!... Az hogy egyszer(!?) mondott valamit erről nem elég, és még akkor tehát az is lehet hogy nem is az alatt mondta volt...
Sza'l, ha a miniszterelnöksége alatt nem volt (már) "Medgyessyre" változtatva (jogilag) a neve, az azé' eléggé xar, szvsz. .. Nehogymá'hogy egy miniszterelnök ne a saját nevén szerepeljen!! Még akkor se, ha esetleg Mo. legrosszabb miniszterelnöke volt....
( A "póriasságnak" semmi köze a dologhoz, szvsz! A név az név. Számtalan név van, amit használnak így is, úgy is, csak az számít, hogy volt-e változtatva!... )
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 22:26 | Sorszám: 186
Dede! Épp akkor történt, hogy közölte a sajtóval, hogy így írja a nevét! Meg is jelent (erre emlékszem), de az összes sajtótermék minden buzgó munkása teljesen leszarta az egészet. Úgy gondolták, hogy talán a Meggyesy túl pórias, mint a "fölé lőtt", ezért aztán simán mondják, hogy "felé lőtt". Akármire esküszöm, hogy hallottam valamelyik kanálison a hírekben!
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 21:52 | Sorszám: 185
Kösz, én nem dolgoztam volna ezzel ennyit, bár nyilván "csak" elvi kérdés. Egyszerűen emlékeztem rá és kész!
Mégegyszer kösz!
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 21:44 | Sorszám: 184
Mindenesetre, az eléggé megdöbbentő, hogyha épp' a miniszterelnöksége alatt se tette volna helyre a kérdést!!....
Mondjuk, ez lenne a legkisebb "hibája", de azé' nagyon jellemző lenne az ipsére ..
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 21:11 | Sorszám: 183
mikor kapta a "becsület rendet"??....
Nem lehet, hogy akkor változtatta át a nevét "Medgyessy"-re?? A büszkeség napján!? ..
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 21:08 | Sorszám: 182
jaja, nagyon fura ....

de, azé' nagy nehezen találtam egyet, ráadásul eléggé hivatalosnak látszó lapon!! :
1996-os ...

https://www.parlament.hu/iromany/01884/0010txt.htm

hmm
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 21:05 | Sorszám: 181
...pedig csak olvasni kellene!
negyven rabló
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 21:03 | Sorszám: 180
Nagy valószínűséggel bukom az egészet a neten, de bármikor, bárhol leteszem a nagyesküt arra, hogy ő maga mondta valamikor, hogy így írják a nevét!
Jelentősége semmi, de én is érzékeny vagyok arra, hogy hivatalos helyeken a már százszor leírt nevemet sem képesek a valóságnak megfelelően kiejteni!
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 20:56 | Sorszám: 179
Nem, nem, ez Gyurcsány Ferenc leánykori neve!! :-)
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 20:52 | Sorszám: 178
Én inkább Útelágazódásnak hívom! :--))

pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2019. december 26. 20:49 | Sorszám: 177
asztaaaa, hogy mikvannaaak....

https://forum.index.hu/Article/showArticle?na_start=1819&na_step=30&t=9080696 ...
Szálasi miniszteri titkára: id.Medgyes

Angina Pectoris 2002.11.03 0 0 topiknyitó
Mik vannak? Nahát! Most olvasom, hogy Medgyessy Péter apja, Medgyessy Béla 1943-44-ben miniszteri titkára volt Szász Lajosnak, akit 1946-ban háborús bűnök miatt kivégeztek... 1944-ben, Szálasi országlása idején is minisztériumi munkatárs... Nahát, miből lesz a cserebogár...


(( Szokták mondogatni, hogy a zInternet nem felejt ....
Mondjuk, szvsz, ez nem pontosan 'igaz', amúgy! .. ))
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...