05:42:50
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Rend és béke lesz Tarlóssal Budapesten
... Elejére 1. lap 
Rendes Kis
Olvasta: 5 | Válasz | 2014. június 13. 11:12 | Sorszám: 2
mpd | 2014. június 13. 11:06 | Sorszám: 306
Isten óvja akkor a népet!!
Mi a baj Tarlóssal? hogy védi a főváros érdekeit? akkor le kell váltani rögtön? vagy már az a főbenjáró, ha Lázárral ellenkezik valaki?
Érdekes fejlemények.

Békáscity | 2014. június 13. 08:45 | Sorszám: 305
most olvasom épp - nem egészen erre gondoltam , de az biztos hogy Tarlós nem úgy füstöl mint ahogy anno lángolt ... ő sem fiatalodik persze (meg beteg is volt), szóval le kéne vonni a tanulságot : jöjjön a kisRogán !
http://index.hu/belfold/2014/06/12/lazar_jobban_befenyitette_a_fovarost_mint_ ...

Békáscity | 2014. június 13. 08:31 | Sorszám: 304
A főváros már tanács korában is egy nagy vízfej volt - abban/ebben a felállásban ! kellene néhány közfeladatot ellátó vállalat és a ker.polgármesterek tanácsa oszt annyi. De ezt nem én találtam ki - évtizedek óta lógott a levegőben, talán most lesz egy kis elmozdulás ebbe az irányba ! Demszkyék naná hogy nem akarták-/csinálták meg.

mpd | 2014. június 13. 07:24 | Sorszám: 303
Hát mostantól nem lesz az.
Rendes Kis
Olvasta: 5 | Válasz | 2014. június 12. 20:10 | Sorszám: 1
tiszavirág | 2014. június 12. 17:05 | Sorszám: 302
De abban is van némi igazság, hogy Budapest egy kerek egész főváros az összes kerületeivel együtt....

mpd | 2014. június 12. 13:01 | Sorszám: 301
Nem tudom, végiggondolta-e valaki? A kerületi polgármesterek kénytelenek lesznek a kerületük érdekeit nézni (hisz ott választják meg őket), és azok az esetek jó részében tökéletesen ellenkeznek a főváros érdekeivel.
Aránytalanság..... a legkisebb ami miatt aggódni kéne.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...