18:53:41
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Mi lett velük?
... Elejére 1. lap 
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 23. 10:05 | Sorszám: 95
Jajj, ne !
1998-ban is a választási vereségük másnapján elkezdtek gyúrni 2002-re ...
... Abból négyévi szörnyű gyűlöletkampány lett ... !
mackó
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. április 23. 10:02 | Sorszám: 94
Pontosan időben teszik. Már ha 2022-re gyúrnak ...
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 23. 09:38 | Sorszám: 93
Amúgy, az tényleg vicces, hogy az ""ellenzék"" most kezd kampányolni....
Egy-két héttel a választások után ..
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 23. 09:26 | Sorszám: 92
Hajjaj, ő volt a tipikus "vitatkozó", akit abszolút nem érdekelték a tények.... még akkor sem, hogyha egyszerre voltak beidézve "jobbos" valamint "balos" forrásból is. Átlépett rajtuk, mert szerinte mindig az az igazság, amit ő kijelent. A hó fekete, és ha már lucskos, akkor meg fehér ..
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 23. 09:21 | Sorszám: 91
szájalni csak te szoktál, totálisan megalapozatlanul :-(
sokszor még a könnyedén berakható linkeket is elfelejted idetenni, holott esetleg konkrétan idézet az amit behánysz....
"Te sem találtál semmit?"
Nyugodt lehetsz benne, hogyha találtam volna, akkor idehánytam volna....
mackó
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. április 23. 08:08 | Sorszám: 90
A teljes magyar politikai palettát bejárta, az épp aktuális barátnő színezetének megfelelve. Elvek nélkül. Most éppen LMP.
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 23. 01:18 | Sorszám: 89
Skacok! Emlékeztek még a fórumtársra?

http://mandiner.hu/cikk/20180422_antlfinger_edvard_az_ellenzek_utan_a_tunteto ...

gajo
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. április 14. 19:23 | Sorszám: 88
Megint csak szájalsz!

Te sem találtál semmit?
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 14. 18:38 | Sorszám: 87
hehe, szerintem, itt a kérdés nem az, hogy mit nem sikerült kideríteni a 24.hu és a zsurpubi.hu portáloknak két hónappal ezelőtt,
hanem az, hogy mi lett Mentes Katalin-ékkal azóta ...
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 14. 16:42 | Sorszám: 86
Én kedvelem a Trollt is és a Keménymagot is, viszont nem olvasom a 24-t, mert nagyon gagyinak tartom.
Mentes Katalinról sem tudok semmit, hogy jó vagy rossz, csak észrevettem a változást.
Jellemző a 24 aljas színvonalára, hogy bár nincs hivatalos álláspont, de ők mindent tudnak, sőt mindent jobban tudnak.

"Az ész van a legigazságosabban elosztva a világon, mert mindenki azt hiszi, hogy neki egy picit több jutott!"

gajo
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 14. 16:24 | Sorszám: 85
"A 24.hu értesülései szerint hétfőn beadta a felmondását Mentes Katalin, az Echo TV hírigazgatója. A döntés oka egyelőre hivatalosan nem ismert."/2018.2.5./

https://24.hu/media/2018/02/05/felmondott-az-echo-tv-hirigazgatoja

"A vezetőségnek ugyanis először a nyakára erőltették a Troll című, nézhetetlen műsort, majd ezt követte a tavalyi év végén a Keménymag, ami olyan, mintha éles nyelvű középiskolásokat megvilágítanának reflektorral és rögzítenék kötetlen beszélgetéseiket. Az Echo vezetőségére olyan génállomány lett ráerőltetve, mint a Prosti Srácok vagy a 888, magukat újságírónak nevező bértollnokai. (Pl. Ambrózy Áron AKA Piréz Róbert, valamint az olvashatatlan Tutiblog más firkászai.) Erről a társaságról azt kell tudni, hogy jó pár tagjuk nem volt képes tisztességes úton elvégezni az egyetemet: az abszolutóriumot követően bolti polcpakolással és egyéb hasznos tevékenységgel kötötték le az energiájukat, hogy 2010 után „újságíróvá” válhassanak. Diplomájukat úgy hajította utánuk az egyetem, mert kormányzati döntés született róla, hogy ki kell szórni a diplomát a legretardáltabbaknak is, még ha nincs meg a "

https://zsurpubi.hu/cikk/3953-sorra-allnak-fel-a-vezetok-az-echo-tv-tol----a- ...

gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. április 14. 14:58 | Sorszám: 84
"a fórumon olyan emberek levelezgetnek, akik nem
is látták soha egymást ??"


Ezt már vagy hússzor leírtad!
gajo
Olvasta: 8 | Válasz | 2018. április 14. 14:56 | Sorszám: 83
Ugyan, két dedósra jellemző a veszekedés, a MÉHES nem élt, hanem élni fog!
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. április 14. 14:00 | Sorszám: 82
Amikor az Echo megkezdte az új stúdióban az adását, akkor hosszabb ideig mindig Mentes Katalin volt az utolsó, aki a készítői feliraton szerepelt. Újabban Monoki Kálmán. Vajon mi történt Mentes Katalinnal?

R.András
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 19. 13:19 | Sorszám: 81
A fórumozás alapvetően bizarr dolog.
Apukám anno megrőkönyödve kérdezte, hogy: a fórumon olyan emberek levelezgetnek, akik nem
is látták soha egymást ??
Igen, és ettől eleve halvaszületett a fórumozás, mint műfaj.
Ettől lettek azok a parttalan anyázások, véleménycsere helyett verbális adok-kapok.
2010-ben elenyészett az anyázási kedv, a komoly beszélgetés meg ilyen keveseket érdekel ...
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 13:09 | Sorszám: 80
Ez nem fórum, hanem multiblog ...
menta
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 11:20 | Sorszám: 79
Nem kell ez már, olyan rossz a hangulat itt a dedós veszekedéseitek miatt. Ne feleljetek egymáséra és kész. Egy ideig hiányozni fog nektek ez, de elmúlik, ha képesek vagytok felülemelkedni. Egyébként az én beírásaimra sem szoktak érdemben válaszolni Rendesen kívül. Kicsit átment az állapot szólózásba, a társalgás helyett.
Haldoklik a fórum, ezek a hattyúdalaink.
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 02:54 | Sorszám: 78
Mondtam én Rendesnek, hogy rengeteg nick neved van....

https://www.youtube.com/watch?v=3aP916crb0A

"visszajössz hozzám te még ha jön a nyár"....




Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 02:04 | Sorszám: 77
Nem feltételezek semmi sem. Minden teljesen nyilvánvaló.
Pont úgy, mint a "No. 645. hozzászólásod" környékén.
Legyetek boldogok!
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 01:14 | Sorszám: 76
Egyébként már én is erősen gondolkodtam azon, hogy befejezem a fórumozást és éppen félkész miatt. Nem lehetett már egyetlen érdekes bejegyzést sem olvasni, csak az ő agymenéseit. Elhagyta a fórumot mediator (okt.18.), mamácska (július 28), alig ír itt ott valamit mackó, de az az idióta reggeltől estig itt felügyelt, hogy kiossza azokat, akik bármit is beírtak.
Iszonyatosan destruktív szellem, de annyi nikje van, hogy csak idő kérdése, hogy visszatérjen.
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 19. 01:04 | Sorszám: 75
Miért feltételezed rólam, hogy nem értem?
Minden szavadat értem, csakhogy nekem az az idióta egyáltalán nem hiányzik. Elkeserítő volt a fórum állapota éppen amiatt a suttyó miatt. Amikor Rendestől meghallottam, hogy végre kivágta, nagyon örültem a hírnek, csakhogy szerintem már sokkal korábban kellett volna megtennie. Senki nem írhatott be a fórumra semmit, hogy az a szerencsétlen azonnal neki ne esett volna. Leszarta, hogy miről írt az illető, nem a téma érdekelte, csak az, hogy a fórumtársat cseszegesse. Szerintem éppen miatta maradoztak el a fórumlakók. Kinek van arra energiája, hogy számlálatlan egy szavas/ egy mondatos akadékoskodást görgessen, hogy végre egy normális bejegyzéshez jusson?

Azzal az idiótával én május 31-én megszakítottam minden kapcsolatot a "Mit mondanánk, mit tennék a Fidesz...." téma No. 645. hozzászólásomban. Természetesen ő továbbra is pofátlankodott, persze mi mást is tett volna, hisz az a lényege.
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 23:34 | Sorszám: 74
Tényleg nem érted? Ami most feltűnt, az azért volt, mert a szerinted ""vadbarom"" félkész már lassan két hete nem írt semmit sem...

A helyzet nemigen volt más cca 1+ (egy) éve sem, legfeljebb akkoriban 'el volt fedve' félkész hozzászólások által...

Hmm, ""alpári"".
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 23:22 | Sorszám: 73
A félkész iszonyatosan alpári és szóra sem érdemes megnyilvánulásai abszolút nem hiányoznak, de azért az furcsa, hogy a valamikori 20-25 fórumlakó szép lassan eltűnt. Ráadásul Rendes működtetett egy belső kört is, ami valszeg szintén kiürült, bár én nem tartoztam közéjük, de hallottam róluk.

De itt vagy például te. Te sem nyilvánultál meg január 20-tól a mai napig.
Hacsak nem egy másik nick néven.
(Félkésznek is van egy csomó nick neve...)
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 20:28 | Sorszám: 72
ááá, lehet hogy csak 45%
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 20:17 | Sorszám: 71
Bizony!
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...