17:52:39
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Felhasználónevem: 
Jelszavam:   [ Mégsem
Téma: Mi lett velük?
... Elejére 1. lap 
R.András
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 19. 13:19 | Sorszám: 81
A fórumozás alapvetően bizarr dolog.
Apukám anno megrőkönyödve kérdezte, hogy: a fórumon olyan emberek levelezgetnek, akik nem
is látták soha egymást ??
Igen, és ettől eleve halvaszületett a fórumozás, mint műfaj.
Ettől lettek azok a parttalan anyázások, véleménycsere helyett verbális adok-kapok.
2010-ben elenyészett az anyázási kedv, a komoly beszélgetés meg ilyen keveseket érdekel ...
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 13:09 | Sorszám: 80
Ez nem fórum, hanem multiblog ...
menta
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 11:20 | Sorszám: 79
Nem kell ez már, olyan rossz a hangulat itt a dedós veszekedéseitek miatt. Ne feleljetek egymáséra és kész. Egy ideig hiányozni fog nektek ez, de elmúlik, ha képesek vagytok felülemelkedni. Egyébként az én beírásaimra sem szoktak érdemben válaszolni Rendesen kívül. Kicsit átment az állapot szólózásba, a társalgás helyett.
Haldoklik a fórum, ezek a hattyúdalaink.
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 02:54 | Sorszám: 78
Mondtam én Rendesnek, hogy rengeteg nick neved van....

https://www.youtube.com/watch?v=3aP916crb0A

"visszajössz hozzám te még ha jön a nyár"....




Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 02:04 | Sorszám: 77
Nem feltételezek semmi sem. Minden teljesen nyilvánvaló.
Pont úgy, mint a "No. 645. hozzászólásod" környékén.
Legyetek boldogok!
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 19. 01:14 | Sorszám: 76
Egyébként már én is erősen gondolkodtam azon, hogy befejezem a fórumozást és éppen félkész miatt. Nem lehetett már egyetlen érdekes bejegyzést sem olvasni, csak az ő agymenéseit. Elhagyta a fórumot mediator (okt.18.), mamácska (július 28), alig ír itt ott valamit mackó, de az az idióta reggeltől estig itt felügyelt, hogy kiossza azokat, akik bármit is beírtak.
Iszonyatosan destruktív szellem, de annyi nikje van, hogy csak idő kérdése, hogy visszatérjen.
tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 19. 01:04 | Sorszám: 75
Miért feltételezed rólam, hogy nem értem?
Minden szavadat értem, csakhogy nekem az az idióta egyáltalán nem hiányzik. Elkeserítő volt a fórum állapota éppen amiatt a suttyó miatt. Amikor Rendestől meghallottam, hogy végre kivágta, nagyon örültem a hírnek, csakhogy szerintem már sokkal korábban kellett volna megtennie. Senki nem írhatott be a fórumra semmit, hogy az a szerencsétlen azonnal neki ne esett volna. Leszarta, hogy miről írt az illető, nem a téma érdekelte, csak az, hogy a fórumtársat cseszegesse. Szerintem éppen miatta maradoztak el a fórumlakók. Kinek van arra energiája, hogy számlálatlan egy szavas/ egy mondatos akadékoskodást görgessen, hogy végre egy normális bejegyzéshez jusson?

Azzal az idiótával én május 31-én megszakítottam minden kapcsolatot a "Mit mondanánk, mit tennék a Fidesz...." téma No. 645. hozzászólásomban. Természetesen ő továbbra is pofátlankodott, persze mi mást is tett volna, hisz az a lényege.
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 23:34 | Sorszám: 74
Tényleg nem érted? Ami most feltűnt, az azért volt, mert a szerinted ""vadbarom"" félkész már lassan két hete nem írt semmit sem...

A helyzet nemigen volt más cca 1+ (egy) éve sem, legfeljebb akkoriban 'el volt fedve' félkész hozzászólások által...

Hmm, ""alpári"".
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 23:22 | Sorszám: 73
A félkész iszonyatosan alpári és szóra sem érdemes megnyilvánulásai abszolút nem hiányoznak, de azért az furcsa, hogy a valamikori 20-25 fórumlakó szép lassan eltűnt. Ráadásul Rendes működtetett egy belső kört is, ami valszeg szintén kiürült, bár én nem tartoztam közéjük, de hallottam róluk.

De itt vagy például te. Te sem nyilvánultál meg január 20-tól a mai napig.
Hacsak nem egy másik nick néven.
(Félkésznek is van egy csomó nick neve...)
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 20:28 | Sorszám: 72
ááá, lehet hogy csak 45%
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 20:17 | Sorszám: 71
Bizony!
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 20:13 | Sorszám: 70
Az indiánok összegyülekeznek, megsütik az ökröt, megeszik, aztán szépen hazamennek és egész
idő alatt egy szót se szólnak !
Omniscient
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 19:57 | Sorszám: 69
Nemhogy örülnél inkább!...
A ""vadbarom"" félkész csinyálta a hozzászólások kb. felét,
szóval, min csodálkozol??
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 19:45 | Sorszám: 68
Az mit jelent?
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 19:12 | Sorszám: 67
Indián fórum !
tiszavirág
Olvasta: 10 | Válasz | 2017. november 18. 18:53 | Sorszám: 66
Valamikor ő is írt ide:

https://www.facebook.com/gyongyi.rovo

tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. november 18. 18:16 | Sorszám: 65
Jó napot kívánok!
Tessék mondani, mindenki elhagyta a fórumot?
Mi lett a fórumtársakkal?
Vadbarom félkésznek sikerült a fórumot teljesen kiirtani?
Mire végre a gazda kirúgta a fenébe, addigra mindenkinek elment a kedve a fórumtól félkész állandó hepciáskodásától.



Felkesz Deneverr
Olvasta: 13 | Válasz | 2017. október 27. 22:11 | Sorszám: 64
Idézet:
Címlapszerkesztő lett Torkos Matild
Farkas György
újságíró, hírfőnök. 2015. 06. 09. 14:15

A közmédia hírportáljánál folytatja pályafutását Torkos Matild. A jobboldal egyik sajtóikonjának számító szerkesztőt tavaly váratlanul rúgták ki több ismert, a jobboldalon alapembernek számító kollégájával együtt a Magyar Nemzettől – írta a Propeller.

Torkos Matild kirúgása után elindította hírblogját, a publice.hu-t, amelyen végül csak két írást tett közzé. Korábban arról szóltak a hírek, hogy Torkos szerepet kap az épülő új jobboldali médiabirodalom vezetésében.
tiszavirág
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. október 27. 20:26 | Sorszám: 63
Torkos Matildról sem hallani semmit.

Ezt írta 2014. 10. 26-án:

http://mandiner.hu/cikk/20141026_torkos_matild_huszonot_ev_magany

"Ha visszatekintünk az elmúlt 25, 50 vagy akár 75 esztendőre, és megvizsgáljuk, hogy az Amerikai Egyesült Államok mikor volt Magyarországgal, választott vezetőivel „kegyes”, és hogy ez a barátság milyen időszakokban és milyen kérdésekben tetőzött, és mikor, milyen körülmények között hagyott alább, akkor elég könnyen beláthatjuk: mindig akkor voltak szívélyesek, amikor a magyar kormány kiszolgálta az USA gazdasági érdekeit, katonapolitikai, geostratégiai céljait. És akkor vált mindig rideggé és barátságtalanná a viszonyunk, ha a magyar kormány a saját népe érdekeit előbbre valónak az USA érdekeinek kiszolgálásával szemben. A mosolyszünet egyébiránt 2010 óta vált visszatérő jelenséggé viszonyunkban."

Vajon mi van Torkos Matilddal?


tiszavirág
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. október 27. 20:18 | Sorszám: 62
Csak ez az utolsó írása van a neten és slussz.
Vajon mi lett vele?
Felkesz Deneverr
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. október 24. 03:31 | Sorszám: 61

Nánási Tamás

2015. január 30., péntek 20:48, frissítve: péntek 20:55
Új műfaj született a magyar sajtótörténetben. Az a fajta minisztériumi közlemény, amelyik nem a témával és a tárggyal foglalkozik, nem a tájékoztatás a célja, hanem egy ellenségnek tekintett lap – jelen esetben a Magyar Nemzet – lejáratása.
Hozzászólok

Méghozzá olyan eszközökkel, amelyek egy magára valamit is adó kormányzati szervezetnél nem megengedhetők: csúsztatásokkal, valótlanságok állításával, a cikk szerzője és az írásának helyet adó kiadvány rágalmazásával. A közlemény azt bizonyítja, hogy az abban foglaltakat jóváhagyó minisztériumi munkatársak, és különösen a szaktárca sajtóirodája azzal sincsenek tisztában, hogy mi a feladata egy sajtóterméknek és hogyan zajlik egy cikk megírása. A baj csak az, hogy az utóbbi közigazgatási egységhez tartozók ezért kapják a fizetésüket, méghozzá az adófizetők pénzéből. ....

tiszavirág
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. október 23. 23:27 | Sorszám: 60
Semmi sincs róla a neten.
Meghalt?

tiszavirág
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. október 23. 23:23 | Sorszám: 59
Az utolsó írása 2015 januári:

https://mno.hu/szerzo/ujsagiro/nanasi-tamas-2939

Vajon mit csinál most?

Viszonylag fiatal ember volt.....



Felkesz Deneverr
Olvasta: 11 | Válasz | 2017. október 21. 11:55 | Sorszám: 58
hmmm, úgy látom színészkedik....
https://www.facebook.com/hernadijudit/
http://168ora.hu/kultura/hernadi-judit-nem-a-szerelmen-van-a-hangsuly-hanem-a ...
(hmm, mintha ez utóbbival mintha migránsozna is egy kicsit..., de lehet h tévedek, nem olvastan végig .. )
tiszavirág
Olvasta: 12 | Válasz | 2017. október 21. 01:33 | Sorszám: 57
Nánási Tamás

Remek cikkeket írt a régi Magyar Nemzetben, szerepelt Tv- műsorokban is, és már régóta nem olvasom, nem látom sehol.

Vajon mi lett vele?


Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...