09:48:07
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Ébresztő Jobbik!!!
pandala
Olvasta: 3 | Válasz | 2020. március 12. 15:36 | Sorszám: 12
Idézet:
Márki-Zay, Karácsony és Donáth Anna a legnépszerűbb ellenzéki politikusok 06:18 Author: Vad88

De a lista élén Áder, Orbán és Varga Mihály állnak.

Továbbra is Áder János köztársasági elnök vezeti a Medián politikus-népszerűségi listáját, Orbán Viktor a második.

A kormányoldal arcai általában népszerűbbek, ami érthető, hisz a válaszadók között jóval több a Fidesz-szavazó. A kormánypárti politikusok kedveltségi átlagpontszáma 39, az ellenzékieké 30.

Az utóbbiak közül szinte holtversenyben Karácsony Gergely főpolgármester és Márki-Zay Péter, Hódmezővásárhely első embere a legkedveltebb – az előbbi javára az billenti a mérleg nyelvét, hogy országosan jóval ismertebb.

Az ellenzéki oldalon meglehetősen jól szerepelnek a momentumosok: az öt legnépszerűbb ellenzéki politikus közül három, Donáth Anna, Fekete-Győr András és Cseh Katalin a Momentum tagja. Meglehetősen ismert és szintén a népszerűségi középmezőnyben foglal helyet az LMP-sből függetlenné lett Hadházy Ákos és Szél Bernadett. ....
https://www.vadhajtasok.hu/2020/03/12/marki-zay-karacsony-es-donath-anna-a-le ...
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. március 08. 15:43 | Sorszám: 11
Bár, még várnunk kell egy kicsit.... végülis, ők sem gyűlnek márc. 15.-én... a koronavájrusz miatt....
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. március 08. 05:39 | Sorszám: 10
Felébredtek! .. :-D

"A párttal, a néppel egy a zutunk,
Mi ...."

https://www.vadhajtasok.hu/2020/03/07/elerkezett-ez-a-pillanat-is-jakab-es-gy ...

"Elérkezett ez a pillanat is: Jakab és Gyurcsány egy színpadon emlékezik március 15-én
07.03.20 17:07 Author: Vad88 | Comments | Belföld

Ez a pillanat is elérkezett! Jakabnak sikerült áttörnie azt a falat, amit sokan csak sejtettek eddig. Az egykoron radikálisnak hazudott, meg nemzetinek meg a faszunk tudja minek nevezett alakulat elérkezettnek látta az időt. Jakab és Gyurcsány egy színpadon! Értitek? Akik ellen létrejöttek, akik miatt mi 2010-ben bejuttattuk ezt a féreg alakulatot az Országházba.

Közös megemlékezést tartanak az ellenzéki pártok március 15-én, vasárnap délután 14 órától a Batthyány téren. A “Hol a szabadság, ott van a haza!” címet viselő eseményen a civilek mellett felszólalnak majd a pártok bohócai is:

Jakab Péter, a Jobbik elnöke,
Fekete-Győr András, a Momentum vezetője,
Gyurcsány Ferenc, a Demokratikus Koalíció elnöke,
Kendernay János, az LMP – Magyarország Zöld Pártja társelnöke,
Szabó Tímea, a Párbeszéd társelnöke,
Kunhalmi Ágnes, az MSZP elnökségi tagja
Bősz Anett, a Liberálisok vezetője,
és Hadházy Ákos független országgyűlési képviselő is."

pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. február 26. 01:25 | Sorszám: 9
rengetegen vannak karizommal ..
Idézet:
Újabb politikus hagyta ott a Jobbikot
888.hu 2020.02.25. 19:50

Kilépett a Jobbikból Szávay István, a párt volt országgyűlési képviselője.
Döntését a politikus Facebook-oldalán jelentette be.

A mai napon kiléptem a Jobbik Magyarországért Mozgalomból, amelyet egykoron tizenhárom barátommal együtt alapítottam. Húsz évet hagyok a hátam mögött onnantól kezdve, hogy elsős egyetemistaként 2000 szeptemberében elődszervezetünk, a Jobboldali Ifjúsági Közösség tagjává váltam. Döntésemet a nyilvánosság előtt indokolni nem kívánom, más párthoz nem csatlakozom, sajtómegkeresésekre nem válaszolok, lakájmédiában futtatott Jobbik-szakértő nem leszek. Egykori barátaimnak, tagtársaimnak jó munkát kívánok
– írta Szávay István. ....
https://888.hu/ketharmad/ujabb-politikus-hagyta-ott-a-jobbikot-4231129/
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 19. 19:57 | Sorszám: 8
Kösz, most nem kérem a nénit, bár van karizma.
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 19. 19:56 | Sorszám: 7
Vona Gábornak.
mpd
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 19. 10:07 | Sorszám: 6
mpd
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 19. 10:05 | Sorszám: 5
Rendes Kis
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 19. 09:28 | Sorszám: 4
Kinek nincs karizmája ?
Lázárnak, a Jobbiknak vagy orosz hússalátának ?
mpd
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 19. 07:41 | Sorszám: 3
Mer kinek van?
negyven rabló
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 18. 21:44 | Sorszám: 2
Hümm!
Nincs karizmája!
orosz_hussalata
Olvasta: 6 | Válasz | 2014. december 18. 20:04 | Sorszám: 1
Felszólítom a jobbikot, hogy komolyan kezdjen el felkészülni a kormányzati szerepre, mert ha Lázár körüli ügyek* és a mohóság dönti a polgári kormányt, akkor minimális esély legyen egy idegenszívű bábkormány megalakításának.


* nem elsősorban és kizárólag az ő meggazdagodásáról van szó.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...