07:48:55
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Ballib médiapatkányok
... Elejére 1. lap 
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 00:28 | Sorszám: 131
http://www.katalizator.edu.rs/jatekleirasok/jatekleirasok/hettyen-pity-ugyess ...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 23:45 | Sorszám: 130
Ezek nekem is elfogadhatatlanok, de merd mondani, hogy a "pitty"-et nem ismerted!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:46 | Sorszám: 129
Ma olyanok mondanak határozott, megkérdőjelezhetetlen véleményt egy korszakról, amiben nem is éltek.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:39 | Sorszám: 128
Azt is utálom.
Csehbe megyünk,
Görögben voltunk
fél 2 magasságában
jól érzem magam a bőrömben
és hasonlókkal a világból ki lehetne kergetni
stb.
De ez a pttty is baromi nevetséges.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:36 | Sorszám: 127
Várjál még azzal a hugyozással, mert még meg sem halt....
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:26 | Sorszám: 126
Bödön, kedves barátom, sztem ezt most elqrtad!

Krakkó Ákos Császárral együtt volt tulképp tárgyszerű újságíró, aki akkor, azok között a körülmények között tudósított! Ott voltam, mindkettővel találkoztam nem láttam annyi történést mint aki TV-n nézte, de ez a két pasas pont annyit tett a köz tájékoztatásért, amennyit a szakmája megkövetelt!
Az idézett riport hsz-aiban pedig azt látom, hogy lezsidózzák, hazaárulózzák anélkül, hogy észrevennék a valódi mondanivalót!
Korábban sokszor írtam már, hogy a tömeg (szinte) mindig bunkó. Mindig be is jön!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 17:16 | Sorszám: 125
de hozzátennék még egy kis pontosítást :
Egyesült Abszurdisztán, 2014.
:--D
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 17:06 | Sorszám: 124


Jól látod!
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 15:23 | Sorszám: 123
Az hát. Méghogy a börtönben tanult meg angolul! Együtt ült nagyapámmal, na ő nem kapott angolkönyvet, de másmilyet sem!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 09:42 | Sorszám: 122
Egy nyavalyás besúgó volt, még a sírját is lehugyoznám, ha nem lennék lusta elmenni oda.
Cirus
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 09:23 | Sorszám: 121
Ezen akadtam ki én is tegnap. Egyrészt több, mint 20 éve voltak ezek az események, mind Sneider, mind Molnár 18 év körül voltak. Huszonakárhány év alatt sokminden változik. (Engem akkoriban ki akartak tenni a gimiből, mert szélsőjobboldali pártot akartunk alapítani. Akkor én meg náci lennék??)

Másrészt mióta bűn kifütyülni Gönczöt?? Mert ezt így állítják be.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 07:25 | Sorszám: 120
Én ezt az egész hisztériát nem is értem. A szkinhedek be voltak tiltva valamikor? A Martens-bakancs indekszen volt? Magozott Cseresznyét tilos volt valaha hallgatni?
Persze, így utólag be lehet tiltani bármit, visszamenőlegesen, manapság már nem lepődnék meg ezen sem (ld. Gönc kifütyülése)
De belegondolok, hogy az Unnyó fontosabb tisztségviselői mind maoisták, trockisták, buzik, pedofilok - Európa legnagyobb hatalmát meg egy volt FDJ-főtitkár irányítja, a legkonzervatívabb legmagyarabb hungarikum meg szabadelvű libernyákként kezdte. Ezek közül pont egy szkinhed rí ki? Ez a legnagyobb problémánk jelenleg?
Abszurdisztán, 2014.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 08. 23:06 | Sorszám: 119
mennyivel kúúlabb, ha valaki a pl. a westendbe megy shopni.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 07. 23:26 | Sorszám: 118
Nekem az is antipatikus, ha valaki soha nem hallott szavakat használ, csak azért, hogy olyan nagyon magyarnak látszon....
Nem gondolom, hogy amiről nem tudok, az nincs is, de a "pitty"? "pittye"? szót a száj sarkára még soha életemben nem hallottam....a fűzfán fütyülős rézangyalát, csuhajla!

Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 21:37 | Sorszám: 117
Nincs kedvem megkeresni a Médiagecik rovatot, (már ha van ilyen itt a sárgán) de ellenszenves alakok a "mi oldalunkon" is vannak:

http://kuruc.info/r/34/127486/

Kb. negyed óra. Sneider Tamással, az egykori szkinheddel. A takonypóc nevét nem tudom,
de éppúgy kapaszkodik a tollába végig, mint Kajmán Olga, vagy Dési János (?).

Írni, jegyzetelni még nem láttam az efféléket. Lehet, hogy nem is írás tudók, csak olvasni tudnak?

Ezért hívják magukat a Könyv Népének?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 00:55 | Sorszám: 116
http://index.hu/kultur/media/2014/04/24/penzugyi_ceg_vette_meg_a_sanomat/
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 00:50 | Sorszám: 115
http://444.hu/tag/central-csoport/

A kis keszeg megvette a bálnát.....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 00:37 | Sorszám: 114
http://www.haszon.hu/archivum/728-131kerdesvalaszolgeroviktor.html

"6. Milyen lesz Magyarország 2020- ban?

Bízom abban, hogy a magyar szakembereket itthon is jobban megbecsülik majd, és rájövünk arra, hogy az ország és az egyén előrejutása csak nyugodt, békés környezetben valósítható meg."

"8. Kit tart a legfontosabb magyar történelmi személyiségnek?

Széchenyi Istvánt."

"12. Hol élne, ha szabadon választhatna?

Lokálpatrióta vagyok, ideköt a családom, a barátaim, az érzéseim. Maradok!"

Úgy látom, jó kezekbe kerül.....
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 00:20 | Sorszám: 113
Ez is jó hír:
A Sanoma eladja magyar leányvállalatát:
http://sanoma.hu/A-Sanomarol/Sajtoszoba/Sajtokozlemenyek/2014/04/24/A-Sanoma- ...

De ki az a Centrál Csoport?
Remélem Simicska, Közgép és Mészáros Lőrinc.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 06. 00:17 | Sorszám: 112
Jó hír!
Menjenek is a jó büdös francba!
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 05. 15:49 | Sorszám: 111
Már nem először jelenti be a Gyurcsány Ferenchez kötődő balliberális értelmiségi csoport, hogy a Galamusnak vége.
Ismét bejelentette „halálát” a Galamus csoport. Ezúttal a vezető, Mihancsik Zsófia közölt terjedelmes írást arról, hogy nincs értelme tovább hadakozni ezen a fórumon „Orbán ellen”, megszüntetik a csoportot, igaz, a portált életben tartják véleménycikkek közlésére.

„Négy és fél év után újra és újra összefoglalni Orbán és a társai napi hazugságait, kiemelni belőlük ugyanazokat az emberhez méltatlan beszédfordulatokat, összegyűjteni a hatalmi visszaéléseknek, az ország lerablásának újabb és újabb bizonyítékait, nincs értelme. Mindent tudunk róluk. Nincs értelme újra nap mint nap megmutatni, miféle szellemi-erkölcsi-kulturális mélyrepülés az, amelyben élünk, mert tudjuk. Az a harminc-negyvenezer ember, aki így négy és félév után a Galamust jobb napokon olvassa, tudja, és ők sajnos tényleg zárvány ebben az országban” – olvasható a megrendültségről tanúskodó bejegyzés a Galamus internetes véleményportálon.
orosz_hussalata
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. április 30. 14:58 | Sorszám: 110
"Egy, az mno.hu birtokába került levél szerint az Európai Bizottság korábbi levelében nem az uniós támogatások felfüggesztéséről értesítette a magyar szerveket, hanem mindössze újabb információkat kért az átalakított irányítási és ellenőrzési rendszerről. Jack Engwegen Magyarországért felelős részlegvezető gyakorlatilag elnézést kér a kialakult helyzet miatt. "

Az eredeti "hírt" ugye a 444.hu hozta. A 444.hu-ról annyit tudok, hogy az indexből kivált ultra ballibbant társaság, akik mintha a kampányra alakultak volna. Értitek, nekik az index sem volt elég ballibbant. Kuka
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. április 10. 16:10 | Sorszám: 109
Amikor először néztem meg, olyan ideges lettem, hogy öblögetnem kellett.
Úgy fejen tudtam volna rúgni ezt a nyomorult szarfej Havast, hogy a feje még most is szállna a Mars felé. Kálmán Olga is és ez a nyálfej Havas is azt gondolja, hogy ők már nem riporterek, hanem az internácik vezető harcosai. Nem kérdeznek, hanem kinyilatkoztatnak, és ha az alany nem hajlandó elfogadni az ő nézeteiket, akkor vérgőzös indulattal mindenáron ki akarják végezni.

G. Fodor remekül állta a sarat, ha nagy nehezen szóhoz jutott, akkor keményen kioktatta ezt a senkiházi szekértolót, aki az újabb időkben minden adásban hosszan fejtegeti, hogy ő Antall-tisztelő és MDF-s, aki alól kikopott a párt és ő azóta sem tudja, hogy kire szavazzon. Egy baj van, soha azelőtt egyetlen egyszer sem mondta sehol, hogy ő MDF-s. Hazudós seggfej. Ezt a videót pedig vigye el arra a tanfolyamra, ahol a beiratkozók ettől az idiótától hallgatják az újságírás és a riporterkedés rejtelmeit, és mutassa meg, hogy az ilyen riporter a szakmájának a legalja.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 10. 11:26 | Sorszám: 108
Nem bírtam végignézni.
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. április 10. 10:31 | Sorszám: 107
Volt már szó Kálmán elmeborulásáról, de itt egy másik gyöngyszem
https://www.youtube.com/watch?v=RP8_4DStHt4

Havas et. és G Fodor Gábor

Ebben benne van, hogy miért tart itt a "baloldal". Ők még mindig azt hiszik, hogy ők határozzák meg ki a "független" újságíró, közgazdász, ki a kiemelkedő színész, tudós, művész stb. Nem veszik észre, hogy azok az idők szép lassan elmúltak. Sok munka van benne, de végre elmúltak. Már nem a 3/akárhányas elvtársak, és az általuk beidomítottak a kizárólagos médiaszereplők sem.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...