10:41:21
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Hogyan hazudja tele az országot a METRO és Bolgár György
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 31. 17:50 | Sorszám: 114
Egy tv-műsorban említette egy kőmíves, hogy soha nem nyert még más elnöki rangot az USÁban, amióta elváltak a brit oroszlántól.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 31. 14:54 | Sorszám: 113
Az egyesületi tagkönyvüket meg a keresztlevelüket nem láttam, de az ábrázatukat igen.
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 31. 14:27 | Sorszám: 112
Ott minden versenyző a szabadkőműves szekció ilyen-olyan rangú tagja. Más nem fér a közelbe sem.
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 31. 11:38 | Sorszám: 111
A többi jelölt is Deáknévászna-kategóriás .
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 31. 11:22 | Sorszám: 110
Remélem, 1 se szavaz majd a Barack boyra!
Gyöngy
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 31. 09:29 | Sorszám: 109
Nem kell hozzá külön kommentár (az utóbbi időben nem gondoltam, hogy az USA-ban vannak józan, demokratikus felfogású emberek is)

"Obamánál tiltakoznak amerikai magyarok Hillary Clinton levele miatt

„A több mint egymilliós, politikailag függetlenül szavazó amerikai magyar közösség" tagjaként petícióban fejezte ki aggodalmát Barack Obama elnöknek több mint száz amerikai magyar azzal a levéllel kapcsolatban, amelyet Hillary Clinton külügyminiszter intézett Orbán Viktor miniszterelnökhöz."

http://kdnp.hu/roviden/obamanal-tiltakoznak-amerikai-magyarok-hillary-clinton ...
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 18:57 | Sorszám: 108
péntek8 vendég Bencsik, Bayer http://mno.hu/hirtv/miert-vonult-tobb-szazezer-ember-az-utcara-1046298
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 16:23 | Sorszám: 107
De legalább pofa be - mert feketén dolgoznak és mégis az adón rugóznak !
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 16:22 | Sorszám: 106
De jó neked... én már vagy 40 éve
john batky
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 14:35 | Sorszám: 105
Igaz, de a spájzoláshoz is kell forrás. Meg hűtőgép, meg fagyasztó.
john batky
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 14:34 | Sorszám: 104
Aranyos vagy, igen, ezek a lehetőségek még nyitottak, tényleg. Szerencsére még a régebbi időkben rengeteg könyvet vettem, antikváriumokban is, szóval nem maradok könyvetlen. A mek tényleg az egyik legjobb, bár jogdíjas ügyek miatt néhány file-t levettek. Videot ritkán nézek, a file-megosztóknak meg most nekiestek..

Ez a netprogram egyébként micsoda?
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 14:03 | Sorszám: 103
A válságot tavaly kezdtük el érezni, nagyon éles váltással.

/Attól félek, lehet még rosszabb: az élelmiszerárak miatt.. Be kellene spájzolni, valamennyire.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 14:02 | Sorszám: 102
/Igen, megértem!
A magyar elektronikus könyvtárban (mek)talán rengeteg jó könyv van:
http://mek.oszk.hu/
- Sikerlista http://mek.oszk.hu/html/vgi/kereses/kereses.phtml?tip=siker

A youtube-on rengeteg remek video : rsa animted ,
Matt Ridle, etc: http://www.youtube.com/watch?v=zDZFcDGpL4U
Korlátlan lehetőség angol, francia, német nyelvgyakorlásra.
A legjobb zenei feldolgozások hallgatására.
Sajnos Hamvas művei már nincsenek fenn, csak 1 könyve a meken.
Használd ki a mostani időt a net-programod kidolgozására!
/Én is ezt próbálom, még van mit csiszolni.
john batky
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 13:22 | Sorszám: 101
Jövőre!!... addig még ki kell bekkelni.. A válságot tavaly kezdtük el érezni, nagyon éles váltással. Ne hidd, hogy telhetetlen vagyok, nem sok kell, hanem elég. Sajnos könyveket, zenét már nem tudok venni, színházba akkor megyünk, ha ajándékba kapunk jegyet. Milyen szívesen adnék pedig a kultúrának!
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 13:16 | Sorszám: 100

Majd jövőre! Remélem. De, hidd el, az is eredmény, ha nem rosszabb.
john batky
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 13:00 | Sorszám: 99
Érdekes, nem vettem még észre, hogy bármivel is jobban jártam volna. Pedig nem vagyok balliberális.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 12:56 | Sorszám: 98
/Egyre nyilvánvalóbb, h jobban járt a Klubrádió, azzal, h nem nyerte meg a pályázatot:

(1) Megmaradt az összekoldult 120 millió Ftjuk
(2) Folyamatos segítséggel, Clintontól Fukuyamáig és az EU Parlamentben is, támadhatják és támadják a kormányt az ellenzék elhallgattatásával..
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 12:44 | Sorszám: 97

/Én sem értem, h miért nem elégedettek azzal az emberek, h legalább nem romlott a helyzet: villany, gáz ugyanannyi, a nyugdíjasoknak - igy a családoknak kicsit több, 4,7%os emelés. A szuperbruttót pedig jövőre kivezetik, így mindenki, a kisebb jövedelműek is igazán jól járnak /eddig főleg csak a gyerekesek. Láthatnánk a környező országokban milyen nagy a baj.. románok, görögök és lehetne sorolni) Csak bele kellene gondolni, ha bajnai marad: megszorítás megszorítás hátán, a 1,2 millió devizahiteles család nagy része pedig már hajléktalan lenne.
huszárló
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 12:13 | Sorszám: 96
Bolgár faterja már a kék cédulás választásban is aktív ávós tiszt és ügyködő volt. A fia sem esett messze az almafától. Az árulás, a spionkodás és a hasonlók jól mennek náluk ma is.
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 11:33 | Sorszám: 95
A másik: a szombati szimpátia tüntetés - hogy meg lettek fizetve a kivonulók ! Mind a 400 ezer ember (mert annyi volt!) ? Még egy tányér levest sem kaptak akik mondjuk Erdélyből vagy vidékről egész nap úton voltak hogy részt vegyenek benne ! És akkor az a hazugság hogy a Fidesz finanszírozta - ennyire naiv lennék ? én hiszem hogy a CÖF szervezte és nem politikus, hanem hazafias indíttatásból ment oda mindenki. Meg hogy kokárdát viseltek és ezzel kisajátították a nemzeti jelképet !... bah! az amerikaiak meg gatyát csinálnak a zászlójukból a fene nagy hazaszeretetükben - ez jobban irritál, mint hogy egy magyar ember Magyarországon kokárdát visel... akár minden nap. És akkor mi van ? milyen önkényuralmi jelkép mely büntetendő lenne ? hm ?
onodij
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 27. 11:20 | Sorszám: 94
Na megint sikerült betúráztatnom magamat... Már megint ezzel a hülye 16%-os adóval - mert fel nem fogom ésszel, hogy a korábbi 25%-hoz képest miért mondják hogy ezzel kevesebb pénzük marad ! Egyszerű matematika, de csak fújják a magukét - konkrétan a volt férjem... le is csaptam a telefont.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 26. 12:28 | Sorszám: 93
Warren Buffet & co áll a Klubrádió (társasága) mögött
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 26. 12:27 | Sorszám: 92
Az mno cikkéből kiderül, kik állnak a HITELminősítőkkel szoros kapcsolatban
http://mno.hu/kulfold/ok-allnak-a-valsag-mogott-1045934
és


/Köztük Warren Buffet!
http://forum.vectrix.hu/index.php?f=2&t=4537
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 26. 12:25 | Sorszám: 91

Idézet:
1. 2011 ben 120 millió Ftot gyűjtött a Klubrádió fenntartására a hallgatóktól
2. A kritikán aluli pályázaton keveset ajánlottak (pedig volt pénzük)
3. Fellármázták Clintont /=Charles Gátit, h megszüntették a Klubrádiót*
4. Fellármázták az EU Parlamentet, h megszüntették a Klubrádiót*
4. Megtámadták a Médiahatóság döntését, perelnek
5. Tüntetés (2012 jan 22) a Batthányi Örökmécsesnél* http://ataszjelenti.blog.hu/2012/01/22/demokracia_szolasszabadsag_klubradio
6. Most a nyertes AutóRádiót akarják lejáratni, hazugsággal


*Dénes Balázs, a TASZ elnöke.
Felidézte Warren Buffet, a világ egyik legokosabb befektetője gondolatát is: „minél okosabbak az újságírók, annál jobb lesz a társadalom: mivel az emberek a sajtót tájékozódásra használják, minél jobb a tanár, annál jobb lesz a diáktestület”.
iszalag
Olvasta: 1 | Válasz | 2012. január 26. 12:22 | Sorszám: 90
Igy indult:

Az AutóRádió (Klubrádió elődje:

1998 május: pályázott
a MAK a 95,3 MHz és a 102,1 MHz frekvenciára
A Magyar Autóklub (MAK) Országos Elnöksége -közlekedési, érdekvédelmi, balesetmegelőzési és tájékoztatási céllal fővárosi regionális rádió sugárzási frekvencia megpályázását határozta el.

/A klubrádió lenyúlta, (vajon mennyiért??) csak azt lehet tudni, h nem a legtöbbet ajénlotta, mégis megkapta.. Most nem így történt, ezért van az égtengés és földindulás Ráadásul, kihasználnak mindent, h a kormányt s a Médiahatóságot támadják, irtthon és külföldön.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...