13:01:59
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Polt Péter dosszié
tiszavirág
Olvasta: 4 | Válasz | 2020. június 29. 17:07 | Sorszám: 13
Te meg én megértem, de a plebsz nem.
pandala
Olvasta: 4 | Válasz | 2020. június 29. 16:46 | Sorszám: 12
Viccelsz?? Teljesen precízen, és érthetően elmondta, hogy mi a helyzet.
Úgy, hogy még egy (bármely) egyszerű ember is megértse!!!!

(( Mellesleg, Polt Péter nem politikus. Tulajdonképpen még csak nem is igazán közszereplő!
Hanem, egy állami intézmény vezetője. Slussz, passz. ))
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 16:04 | Sorszám: 11
Polt miért nem kérdezett vissza, hogy magyarázza már el ez a fennhéjázó hatökör indexes újságíró, mit ért azalatt, hogy egy egész testület, ami mondjuk több száz főből áll, a portástól a készletgazdálkodóig, mind fideszes? Hogy kell érteni?

Miért olyan nyuszik a jobboldali emberek?
Alázzák már orrba szájba ezt a sok nagyképű proli bunkót!

- Ön fideszesnek tartja az ügyészséget?
- Természetesen.....................nem

Milyen jó lehetőség megvágni az anyagot itt és készíteni egy mémet. (Lehet, hogy készítettek is.)

NEEEEEMMMMM, nem tartom annak....mert

Egyszerű válaszok kellenek, nem nyakatekert értekező, magyarázó stílusúak, olyanok, amelyeket a prolik is felfognak.

A közszereplő nem a barom újságírónak felel, ha kérdezik, hanem rajta keresztül ÜZEN a bárgyú honpolgárnak. Évek óta mondom, de ezt a legtöbb közszereplő eltéveszti. Ezért hívjuk az újságírót, a riportert, a tévést, a rádióst, stb., MÉDIUMOKnak. KÖZTES SZEMÉLYnek, akiket nem is kell emberszámba venni, csak egyszerű közegnek.


pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 04:13 | Sorszám: 10
asztaaaaa ....

--->> https://www.tk.mta.hu

"A Jogtudományi Intézetből, a Kisebbségkutató Intézetből, a Politikatudományi Intézetből és a Szociológiai Intézetből álló Társadalomtudományi Kutatóközpont alaptevékenysége elméleti, empirikus és összehasonlító kutatások folytatása a jogtudomány, a kisebbségkutatás, a politikatudomány és a szociológia területén. A Társadalomtudományi Kutatóközpont e területeken alapkutatásokat, alkalmazott és összehasonlító kutatásokat is végez, és tudományos munkáját szakmailag önállóan, politikai befolyástól függetlenül végzi."
https://www.tk.mta.hu/akutatokozpontrol
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 03:59 | Sorszám: 9
Polt Péter előadása az ügyészség működéséről

https://www.youtube.com/watch?v=B0hjV_8GBos

Megőrülök.
Mi ez az igénytelenség?
1,5 órás videót készítenek, de hogy a hanggal mi van, azt lesz@rják.


tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 03:54 | Sorszám: 8
Polt Péter: Fidesz-tag voltam, de az ügyészség nem fideszes

https://www.youtube.com/watch?v=Eq1cZ3MBYOI
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 03:42 | Sorszám: 7
"Az úgynevezett bázisdemokraták már lázadoztak az Orbán-fémjelezte professzionalizmus ellen – miközben számosan közülük ma már elismerik, hogy taktikai értelemben Orbánnak volt igaza

Mennyivel jobb olyan emberekkel dolgozni, akiknek rövid a reakció ideje.
pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 03:42 | Sorszám: 6
Átlátszó! Nem kicsit, nagyon. Miazhogy!.. :-)))
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 03:35 | Sorszám: 5
"A téma kényes volta miatt kivétel nélkül ragaszkodtak névtelenségükhöz a forrásaink."


Tehát lehet pofázni, hablatyolni bármiről bármekkora hazugsággal.

tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 29. 03:31 | Sorszám: 4
Az Orbán-rendszer legfontosabb pillére – Polt Péter legfőbb ügyész pályaíve

2016. 06. 27.

https://atlatszo.hu/2016/06/27/az-orban-rendszer-legfontosabb-pillere-polt-pe ...

pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 28. 01:47 | Sorszám: 3
tiszavirág
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 28. 01:28 | Sorszám: 2
Köszönöm.

Na szóval!
Nekem kezd elegem lenni ebből a pasasból. Évek óta szidja az ellenzék, de még soha nem hallottam, hogy mondjuk sajtótájékoztatót tartott volna, ahová meghívta volna a médiumokat és elmondta volna, hogy mit miért csinált úgy, ahogy és tisztességesen válaszolt volna a kérdésekre. (Egyáltalán a többi miniszter is, miért nem tart rendszeres sajtótájékoztatót mondjuk legalább negyed-, vagy akár félévenként? Kukák? Nem tudnak viselkedni? Nem tudnak beszélni? Nem tudnak beszámolni a munkájukról?)

Polt Péter az Ügyészség feje, igaz?
Milyen főnök az, akinek beírsz az általa vezetett fontos ÁLLAMI intézménybe és nem kapsz visszaigazolást arról, hogy ilyen és olyan számon regisztrálták a leveledet?
Szerintem az ilyen intézmény egy határ valag sz@r és ki vezet ilyen intézményt? Olyan ember, akinek minden szemétség megfelel.

Hogy létezik az, hogy Magyarország főügyészének megfelel az a szöveg, ami róla olvasható a Wikipédiában? Ilyen hihetetlenül igénytelen volna?

"Hivatali ideje során többször is kritizálták tevékenységét, visszatérően a Fidesz „pártkatonájának” titulálták, mert vezetése alatt az ügyészség Fideszhez köthető ügyeiben rendre nem indultak vagy leálltak a nyomozások."

(By thy way, nem a rendőrség nyomoz?)

Miért hagyja, hogy ilyen szemét szöveg válasz nélkül maradjon? Miért nem ad ki valamilyen nyílt levelet, amelyben összegyűjti, hogy vajon miért állította le, ha egyáltalán leállította, a nehezményezett ügyeket?

Nem érzi, hogy ha nem nyitja ki a száját, akkor ezek a dolgok nemcsak rá, de a teljes Fidesz- KDNP- re, és végül Orbánra is ráégnek?

"Polt másodszori legfőbb ügyészi kinevezése óta meredeken zuhant a politikai korrupciós ügyekben indított büntetőeljárások száma; ahol mégis indult, azokat 2010 vége óta közel kétszer nagyobb arányban szüntették meg, mint korábban – írta meg 2015-ben az Átlátszó.hu."

Micsoda?????
Magyarország FŐÜGYÉSZE egyetlen árva szó nélkül hagyja, hogy a Wikipédiás életrajzában egy Átlátszó. hu gagyi internetes szennyportál szövege díszelegjen? A Wikipédiára mind belföldön, mind külföldön egy ilyen frekventált ember esetében naponta sokan klikkelnek. Ez Poltot nem zavarja? Milyen önérzetes, harcos ember az ilyen?!

Föl van itt még sorolva más vád is, hallottunk, vagy olvastunk bármiféle visszautasítást is a felvetett témákban? Mert én nem hallottam.
Miért ül ez az ember a babérjain, ahelyett, hogy felvenné a kesztyűt?

Érdekes, hogy a Wikipédia kihagyta a 4- es metró ügyét (no persze a kérdés költői, a Wikipédia is a ballibsik kezében van, de MIÉRT?...) , pedig az OLAF ott is szép nagy összeget talált korrupciógyanúsnak, de vajon miért nem hallunk semmit arról, hogy vajon ennek a korrupciógyanús ügynek most éppen hol tart a feltárása?

Nagyon hiányolom a főügyész úr válaszait az imamalomként állandóan mormoló ballibsi vádakra. Van egy olyan mondás: "vádolj, valami marad". Hát Polt Péterre már nagyon sok vád hullott, ő pedig hallgat, mint hal a vízben.

NEKEM EBBŐL ELEGEM VAN!













pandala
Olvasta: 5 | Válasz | 2020. június 27. 23:20 | Sorszám: 1
izgi
R.András
Olvasta: 7 | Válasz | 2020. június 27. 20:48 | Sorszám: 0
Beszéljük meg !
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...