15:46:50
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: A Hazugság Birodalma
... Elejére 1. lap 
pandala
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. november 17. 01:18 | Sorszám: 57
Tévedsz, virág elvtárs az te vagy, hiába is próbálsz a villamoson abba kapaszkodni, hogy egyszer még hiányolni fog titeteket bárki is!
https://www.youtube.com/watch?v=sRVz6IRX4Zc
dejszen
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. november 10. 21:29 | Sorszám: 56
ja, 4481000000Ft. mennyi is jár most vissza? 40 százalék? csinos kis összeg!

/Azért jó, hogy lesz egy újabb akadémiánk, nagyon bírom!/
dejszen
Olvasta: 9 | Válasz | 2018. november 09. 22:14 | Sorszám: 55
Virág elvtárs csak egy kérész, én nem a kedvenc virágodra gondoltam.
Lajos bácsi gondolom szedi a százalékokat!
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 09. 22:09 | Sorszám: 54
Elég butuska vagy, ha nem tudod, hogy Virág elvtárs az éppenhogy te vagy. S én, sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok nálad.
Én Lajosbácsi vagyok.
dejszen
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 09. 22:04 | Sorszám: 53
Eddig úgy éreztem egy kicsit kiegyensúlyozottabb vagy virágelvtársnál! Hát nem!
20-30-40-50?
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 09. 22:00 | Sorszám: 52
Bizony, bizony, túl sokat hazudoztok. Az nem szép!

Logikára meg, nem tellik. Az nagyon fárasztó ....

dejszen
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 09. 21:15 | Sorszám: 51
Szabolcsveresmart:

- Úttörő út
- Micsurin út
_ Micsurin telep

Az akadémiát meg a Lenin úton kellene felépíteni Még hogy nem a hazugság birodalma!

Dől a lé



Mondom, hogy dől a lé!





R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. november 09. 13:00 | Sorszám: 50
László Petra: Ami velem történt, az a XXI. század legjobban megszervezett boszorkányüldözése volt
... https://pestisracok.hu/laszlo-petra-ami-velem-tortent-az-a-21-szazad-legjobba ...
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 22:06 | Sorszám: 49
(( Gondolom, valójában, nekem címezted a hsz.-edet, s nem magadnak ...
/Émmeg elrontottam a "(sem)" körüli punktuációkat; na mindegy, szerintem így is érthető .. / ))
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 21:53 | Sorszám: 48
Egy _ország_ nem lehet a hazugság birodalma.... Egy csomó dolognak lehet a birodalma, de pl. a hazugságé nem!
( Amúgy, rengeteg kérdésem (is) van, de azokra (sem) tudsz válaszolni. ;--D )
Javaslom, mélyedjél el a magyar nyelv rejtelmeiben, valamint a logikában.
dejszen
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 21:32 | Sorszám: 47
Pszt! Neked nincsenek kérdéseid! Akkor hallgass!
dejszen
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 21:31 | Sorszám: 46
Nem az utolsó, rengetegen vagyunk! Persze a hazugságba valószínűleg vezetnek, megvezetnek tisztelt vezetőink!
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 11:48 | Sorszám: 45
Egy ország nem lehet a "hazugság" birodalma.
Sőt, semmi hasonló más izének sem.
( Oximoronnak azé' elmegy, úgy ahogy, gyengén, nem kicsit nagyon .... )
R.András
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 08:06 | Sorszám: 44
Az Amerikai Egyesült Államok a Hazugság Birodalma,
Magyarország a Hazugság Birodalmának utolsó csatlósa.
Walaki
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 28. 01:08 | Sorszám: 43
Nem a tiétek ez az ország, s így nem is lehet az aminek állítod!
dejszen
Olvasta: 10 | Válasz | 2018. október 27. 21:03 | Sorszám: 42
Magyarország a hazugság birodalma!
Walaki
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. október 27. 15:45 | Sorszám: 41
https://magyaridok.hu/belfold/ujra-koltozessel-fenyeget-a-ceu-3609110/
....
".... Mint ismeretes, Balog Zoltán, az Emberi Erőforrások Minisztériumának korábbi minisztere tavaly áprilisban azt mondta, egy zavaros, átláthatatlan, előjogokat biztosító jogi forma jött létre a budapesti CEU esetében, amiről jogi vita folyik 1993 óta, és „ezt mindenképpen meg kell szüntetni” – az új törvény ezt is hivatott rendbe tenni. Mint mondta, annak idején olyan speciális szabályokat, előjogokat alakítottak ki az egyetemre vonatkozóan, amelyek más felső­oktatási intézményeknek – akár hazánkban működő külföldi, akár magyar egyetemeknek – nem járnak. ...."
Walaki
Olvasta: 13 | Válasz | 2018. július 26. 00:32 | Sorszám: 40
" 2018. július 25. szerda 16:29 2018. 07. 25. 17:32
Újabb selejt a ballib fake news gyárból
Csépányi Balázs

Egymást licitálják túl a ballib portálok a fake news gyártásban.

A HVG öles betűkkel hirdeti oldalán, hogy jön a Nemzeti Konzultációs Központ, a 444 pedig azt írja, hogy az NKK vezetői posztját a kinevezés értelmében 2020 júniusáig Molnár Balázs töltheti be, aki mint írják az előző kormányban az európai uniós ügyekért felelős helyettes államtitkári posztot töltötte be.

Na tegyük csak rendbe a dolgokat.

Egyrészt Nemzeti Konzultációs Központ már 2015-óta működik, tehát nem jön, hanem már viszonylag régóta létezik.

Másrészt pedig, valóban dr. Molnár Balázst nevezik ki a központ élére, de van egy aprócska bibi: a ballib portál által megjelölt dr. Molnár Balázs egész egyszerűen egy másik személy.

Hiszen a Nemzeti Konzultációs Központ élére kinevezendő dr. Molnár Balázs korábban a Miniszterelnöki Kabinetiroda munkatársa volt, szemben a 444.hu által megjelölt dr. Molnár Balázzsal, aki valóban az európai uniós ügyekért felelős helyettes államtitkár volt.

Ezeket az információkat pár kattintással elő lehetett volna csalogatni az internetről.

Nagyon úgy tűnik, hogy a ballib média fake news gyárának újságíróira nem helyez túl nagy béklyót a valóság ismerete, úgy érzik, hogy nekik mindent szabad.

De van egy rossz hírünk a számukra: azok az idők már elmúltak."

https://magyaridok.hu/belfold/ujabb-selejt-a-ballib-fake-news-gyarbol-3328898/
Walaki
Olvasta: 12 | Válasz | 2018. május 14. 17:22 | Sorszám: 39
"Hatékony fegyvernek számítanak az álhírek
Írta: Németh Róbert - 2018-05-14

Rand Waltzman, a RAND vezető kutatója szerint sokan használják is őket, és komoly eredményeket érnek el velük. Szerinte álhírek mindig is léteztek, de a mennyiségük és a terjedésük sebessége miatt most kifejezetten veszélyesek.

Rand Waltzman, az egyik legjelentősebb és legbefolyásosabb amerikai elemzőközpont, a RAND vezető kutatója nemrég egy, a Pentagon számára készült kutatást vezetett arról, hogy a propaganda szempontjából milyen veszélyeket rejt magában a közösségi média. Néhány napja Budapesten, az ELTE BTK Média és Kommunikáció tanszékén tartott előadást, az amerikai nagykövetség és a tanszék közös szervezésében. Ezután beszélgettünk vele.

A videó angol nyelvű, magyar felirattal."

Walaki
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. május 13. 07:41 | Sorszám: 38
pontosabban szólva: nem csak az EUban ....
Walaki
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. május 12. 19:32 | Sorszám: 37
a zEUban a politika = a hazugság(ok) bűvészete
R.András
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. április 13. 08:23 | Sorszám: 36

... www.facebook.com/nandor.jankovich/posts/1997743806922209
Walaki
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. április 12. 00:38 | Sorszám: 35
ühh, ez már még a szocializmusnál is nagyobb demagógia
bekaksi

"Az egyik iskola szerint a politikai életben tisztán kell fogalmazni és igazságosnak kell lenni. Ha pedig egy párt átlép egy bizonyos határt, többé nem lehet közösséget vállalni vele. „Hogyha tiszteletben akarjuk tartani a saját értékeinket, akkor ki kell zárni a pártból a Fideszt – mondja Arimont. – Szerintem a Fidesz már többször átlépte ezt a határt, vagyis nem is igazán a párt, hanem főleg a vezetője, Orbán úr.”"
https://index.hu/kulfold/eurologus/2018/04/11/ha_tiszteljuk_a_sajat_ertekeink ...
Walaki
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. április 09. 14:41 | Sorszám: 34
Idézet:
A migránsinvázióról szóló kijelentése nagy port kavart, aminek következtében elkezdte vizsgálni az ügyet a Rasszizmus és Antiszemitizmus Elleni Liga, amely most megállapította, hogy a politikus beszéde diszkriminatív és gyűlöletkeltő volt. A mentelmi jogát is felfüggesztették a képviselőnek, mert kimondta az igazat a migránsokról és a baloldal tevékenységéről.

Egy párizsi bíróság 5000 eurós pénzbüntetés megfizetésére kötelezte.

Dupont-Aignan ügyvédje szerint az ítélet támadás a szólás-, és véleménynyilvánítási szabadság ellen.
gajo
Olvasta: 11 | Válasz | 2018. március 26. 22:40 | Sorszám: 33
"Izraelt elítélő határozatok: Magyarország is nemmel szavazott az ENSZ szervezetében"

" A pénteki szavazás érdekessége, hogy hazánk képviselője egyedüli európai országként szavazott az .... elkövetett jogtalanságokat elítélő határozat ellen"

http://www.atv.hu/kulfold/20180325-izraelt-elitelo-hatarozatok-magyarorszag-i ...

https://kuruc.info/r/39/184106/

https://magyaridok.hu/?author=&category=0&after=2018-03-24&before=2018-03-26& ...

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...