22:48:07
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Valamit nem értek
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. május 19. 08:42 | Sorszám: 8
Nem nagyon találja a kormányzat a helyét ruszkikérdésben. Szíjjártó épp tennap kérte ki mindannyiunk nevében, hogy Clinton Putyinhoz hasonlított minket. Pedig felfoghatta volna dícséretnek is

Putyin bizonyosan nagyra értékeli, hogy hol szeretjük, hol elhatárolódunk tőle, attól függően, kivel miről beszélünk.
rafiki
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. május 19. 07:59 | Sorszám: 7
1. Magyarország érdeke, hogy magyar ember ne kémkedjen az oroszoknak.
2. Magyarország érdeke, hogy a környék ne legyen konfliktusgóc.

A közös vonás: a medve nem játék. Szerintem...
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. május 19. 07:17 | Sorszám: 6
Hát azt, hogy hogyan vádolhatják az ellenfeleiket oroszbarátsággal az oroszbarát kormánypártiak?
mpd
Olvasta: 10 | Válasz | 2016. május 19. 07:16 | Sorszám: 5
Tovább is olvastad a cikket? Mondjuk odáig, hogy miért is érdeke a kormányzatnak ezt az ügyet elhúzni akár a választási kampányig? És, hogy vajon miért a Jobbiktól várják az ügy tisztázását, miért nem az ügyészséget sürgetik?
Jó kis gumicsont ez. az agymosott választópolgárt folyamatosan lehet ugrasztani vele.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. május 19. 00:38 | Sorszám: 4
"A két utóbbi választás előtt a Jobbikot egészen durván oroszbarátsággal vádolták."

Orbánt az elmúlt 6 évben folyamatosan vádolják orsoszbarátsággal, a napokban éppen az a hülye szopatós Clinton.
tiszavirág
Olvasta: 9 | Válasz | 2016. május 19. 00:15 | Sorszám: 3
Már a lengyelek is......


http://index.hu/kulfold/2016/05/18/kemkedes_miatt_letartoztattak_kovacs_bela_ ...

Pajtik voltak.....



mediator
Olvasta: 11 | Válasz | 2016. május 18. 15:07 | Sorszám: 2
A Böszme ne telepítsen fegyvereket a szomszédságunkba, a szomszédunk pedig ne kémkedjen velünk szemben, a kém pártja pedig ne játsszon cinkelt lapokkal. Mi ezzel a gond? Nem értem.
rafiki
Olvasta: 8 | Válasz | 2016. május 18. 14:49 | Sorszám: 1
Próbálom megérteni, hogy mit nem értesz, de nem tudom,
úgyhogy most már én is valamit nemértek.
mpd
Olvasta: 4 | Válasz | 2016. május 18. 13:47 | Sorszám: 0
A két utóbbi választás előtt a Jobbikot egészen durván oroszbarátsággal vádolták.
Meg ott a szuperkém, Kovács Béla, aki a ruszkiknak kémkedett, hajszál híján romlásba döntve Magyarhont.
Erre mit ír most Bayer?

Idézet:
Mondja, orális elnök úr, miért képzelik maguk azt, hogy Putyinnak kötelessége eltűrni azt az amerikai agressziót, amely fegyvereket telepít Oroszország hátsójába, Ukrajnába, és egyéb helyekre is? Csak azért, mert maguk úgy gondolják, hogy Amerikának mindent szabad?

Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...