12:09:46
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Tanárok - tüntetés
... Elejére 1. lap 
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 24. 09:27 | Sorszám: 42
Idézet:
Engem a a cosinus tétel nem érintett meg anno.


És írtatok dolgozatot ilyen címmel:

Mit jelent számomra a cosinus tétel?

mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 24. 09:24 | Sorszám: 40
Jó akkor másképpen fogalmazok: a K.H.P. nem rossz dolgozatot írt, hanem kvázi megtagadta a dolgozatírást. Ügye emiatt fegyelmi ügy, nem pedig osztályozható beszámoló.

Ha a dolgozat célja a tanult tantárgyi fogalmak visszaböfögtetése lett volna, akkor ki kellett volna kerülni a szubjektumot, és a címet valahogy így megfogalmazni: Milyen fittyfirittyek kiváltására alkalmas az emberekben a március 15-i hagyomány?
rafiki
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 24. 08:12 | Sorszám: 39
Engem a a cosinus tétel nem érintett meg anno.

A dolgozat NEM véleménydolgozat volt, hanem bizonyos tantárgyi fogalmak
helyes használatáról kellett volna számot adni. És bizony ez mérhető és osztályozható,
még akkor is jó jeggyel, ha a tárgy szerinti vélemény esetleg szöges ellentétben
áll a közfelfogással, ha egyébként a tantárgyi fogalmak használata helyes.

Kis hülye picsa (bocs) azt hitte, hogy, ha visszaböfögi azt, amit a szüleitől
hall nap, mint nap, akkor az nagyon menő.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 24. 07:11 | Sorszám: 38
A tanár ezt a poshadt, deheroizált világot osztályozta le, amiben tocsogunk.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 24. 07:07 | Sorszám: 37
Vigyázzunk azért, 1848 megítélése már a kortársak közt sem volt egyértelmű. Gondolj csak Széchenyire.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 24. 07:05 | Sorszám: 36
Komoly? Nem látod az idióta tanárt? Hogy a francba lehet ilyen dolgozatot íratni? És méghogyanabb lehet ezt osztályozni? Az kap ötöst, aki jó sok sablont belesűrít hazaszeretetről, márciusi ifjakról, együtt dobbanó szívekről, áldozatról stb.?
Ez a kis nyavalyás meg leírta amit otthon hallott az idióta szüleitől.
Még ez se baj, ez állítólag egy szabad ország.
De semmiképp sem szabadott volna jegyet adni erre a dolgozatra. Őt nem érintette meg az ünnep, hát akkor részéről tárgytalan a dolgozat. Feleltetem szóban oszt jónapot.
Late Devonian
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 23. 20:43 | Sorszám: 35
Leosztályozta a dolgozatot!! :--D
Ki kap kettest?...
Ki kap...
Ki kap 5-öst?? - Az, aki ccccsontot hoz a kutyámnak! ...
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. március 23. 19:31 | Sorszám: 34
Az idióta tanárt nem látom benne, a többit igen.
Viszont látom benne a liberálovcs "értelmiség" ébredésének első jeleit.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 23. 15:03 | Sorszám: 33
Azosztigen!!!! Irtó ciki lehet tévedhetetlennek lenni! Nekem is kellemetlen olykor.

Nézd csak, ebben, mint cseppben a tenger, benne van minden.
Idióta tanár, elkényeztetett gyerek, idióta szülő.
http://444.hu/2016/03/21/talan-en-is-egyest-adtam-volna-arra-az-erkolcstandol ...
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 23. 14:56 | Sorszám: 32
De, fordítsunk a dolgon: mi van, ha Te tévedsz?
Teljesen ki van ez zárva?

Nem, dehogyis, nincs.
Csakhát idáig még nem fordult elő.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 23. 14:28 | Sorszám: 31
Na ja. Vagy Te hiszed azt, hogy én azt hiszem. Persze, lehet, hogy én hiszem csak, hogy te azt hiszed, hogy én azt hiszem.

De, fordítsunk a dolgon: mi van, ha Te tévedsz?
Teljesen ki van ez zárva?
glens
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. március 23. 13:22 | Sorszám: 30
És ha valaki olyan rossz színész, mint OV, akkor folyamatosan lelepleződik
Esetleg azt hiszed, hogy lelepleződik, mert mindent ilyen szemüvegen keresztül látsz.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 23. 11:53 | Sorszám: 29
Ezt most komolyan visszautasítom. Egy kicsit se gyűlölöm. Nagyon sok rossz tulajdonságom van, de talán azt elmondhatom, hogy a gyűlölködés nincs köztük. Igazából senkit se tudnék most mondani, akit gyűlölnék. A gyűlölet szerintem is beteges.
Légyszíves más tulajdonságok miatt ostorozni!
Arról van szó, hogy a politika az színjáték. És ha valaki olyan rossz színész, mint OV, akkor folyamatosan lelepleződik. Ettől még lehet jó ember, jó apa, sőt, jó miniszterelnök is, csak rettentő mulatságos ez a show.
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 23. 11:21 | Sorszám: 28
Ez jó lesz arra is, hogy Ádernek adjanak egy tockost. Igazi ov-s húzás: kinevezem a húgát főnöknek egy olyan intézménybe, amit aztán megszüntetek. Örüjjé' bakker!
Betegessé kezd válni az Orbán gyűlöleted, Testvérem.
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. március 22. 18:38 | Sorszám: 27
http://vs.hu/mind/osszes/palkovics-tulcentralizalt-a-klik-szeptembertol-mas-l ...
Ez az a cikk, amit linkelni szertettél volna?
Late Devonian
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 22. 15:18 | Sorszám: 26
Nade, nyilván lesz jogutód cég, hát nem? De. 1:0 ide.
( Late MMIV Devonian; azaz Late Már megin' igazam Van Devonian. )
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 22. 13:43 | Sorszám: 25
http://www.origo.hu/itthon/20160322-a-nyaron-megszunik-a-klik.html?source=hir ...

Ez jó lesz arra is, hogy Ádernek adjanak egy tockost. Igazi ov-s húzás: kinevezem a húgát főnöknek egy olyan intézménybe, amit aztán megszüntetek. Örüjjé' bakker!
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 22. 09:55 | Sorszám: 24
Nahát, hogy mik vannak.... gondolom, ha a tanarak nem mozgolódnak, ez akkor is így történt volna....
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 22. 09:20 | Sorszám: 23
Még az idén megszüntetik a Klebelsberg Intézményfenntartó Központot - jelentette be az ATV reggeli műsorában Rétvári Bence. Az EMMI államtitkára arról nem beszélt, mi jöhet az intézményfenntartó helyett. Korábban, mint megírtuk, Rétvári Bence arról is beszélt, hogy már szeptembertől megszűnhet az általános iskolások házi feladata.

Rétvári Bence szerint „valós probléma a Klik működése és a tanulók túlterheltsége", így ezeken mindenképpen változtatni akarnak. „Az új rendszerrel kapcsolatban az államtitkár elmondta, hogy a részleteket még a nyáron megvitatják, a működése viszont csak szeptember elejével kezdődik meg.

www.vs.hu
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. március 20. 10:01 | Sorszám: 22
Elszakadt nálam a cérna:

Útmutató a TANÁROK 12 PONTJA értelmezéséhez
…de elmagyarázom a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete 13 pontját is Az érdeklődő
olvasó mostanában sorozatban kapja a 12 vagy 13 pon...
... http://polgarportal.hu/utmutato-a-tanarok-12-pontja-ertelmezesehez/
... www.facebook.com/stumpf.andras.9
fokos
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. március 18. 16:52 | Sorszám: 21
Nyolc pontban szedtem össze a másik topikban az észrevételeimet. Te is csak érintőlegesen reagáltál. Azzal a szándékkal írtam a mondanivalómat (jó pár év, több iskolában, nem tanárként elöltött tapasztalatszerzés után,+meg két kölköm jár iskolába, tehát mint szülő is érintett vagyok) hogy ÉRDEMBEN, KONSTRUKTÍVAN beszélhessünk a kérdésről, nem a kockásinges vagyok - nem vagyok alapon.
Ez nem jött össze.
Talán ezért vagyok kissé felborzolt idegzetű.

Tudom, hogy érted, mit értettem a szovjettanárok problémáján.
Tudom, hogy érted, miért horgadtam fel a munkaidő munkahelyen való eltöltése miatt.

Az KONKRÉTUM, hogy a munkafüzetben hibák vannak! (magam is találkoztam több ilyennel) (ezért anyáztam én is)
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. március 18. 07:31 | Sorszám: 20
van környezetismeret, pont az van benne, amit szeretnél

Ajjó. Akkor ez kipipálva.

Nem hiszem, hogy nyelvtanítás szempontjából egy tanerőnek azzal kellene megküzdenie, hogy utálom a ruszkikat.

Én se hiszem. Mert? ki hisz ilyet?

Nem hiszem, hogy szívásnak kell megélnie egy tanerőnek, hogy napi nyolc órában, a munka törvénykönyve szerinti szabadságnapokkal ellátva kell végeznie a munkáját.

Ezt meg szerintem gondold át.

melyik diplomás, hasonló keresetű alkalmazott tüntet a sima, rendes alkalmazotti munkakörülmények miatt

Bármelyik tüntetne, ha nem lenne megfélemlítve, nem féltené az állását. Adj egy sebésznek rozsdás, életlen szikéket rendszeresen, előbb-utóbb vagy tüntetni fog, vagy megszaporodik a boncorvosok munkája. Csak egy példa: tegnap mondja a feleségem, hogy a nyelvtan munkafüzetnek minden oldalán van hiba (még helyesírási is!!!), amikor abban dolgoznak, előbb kijavíttatják a gyerekekkel a hibákat.Vagy. tavaly volt az e-napló mizéria, kötelező, de nem működik, oldd meg.
Egyébként az életlen szike nem kitaláció, a mucsai kórházban odavisznek egy műtéthez egy kassal, az orvos ötöt is eldob, mire egy használhatót talál.
fokos
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 17. 20:02 | Sorszám: 19
Mondjuk a jenlegi tananyag általános , sőt középiskolás szinten is nagyjából egyezik azzal, amit nekem is tanulnom kellett.
Akkor nem volt sok, most meg sok lett??????
(van környezetismeret, pont az van benne, amit szeretnél)
-Nem hiszem, hogy nyelvtanítás szempontjából egy tanerőnek azzal kellene megküzdenie, hogy utálom a ruszkikat. A gyerekeim nem mondtak olyat, hogy nem tanulok germánul merahitler. Vagy angolul, meracsőrcsil.(vagy a trúman, fehér lovon)
-Nem hiszem, hogy szívásnak kell megélnie egy tanerőnek, hogy napi nyolc órában, a munka törvénykönyve szerinti szabadságnapokkal ellátva kell végeznie a munkáját. Miért is JÁR, hogy szerdán nem megyek be, mert nincs órám, kedd-csütörtök csak kettőig vagyok, júliustíztől augusztustízig hagyjanak békén? Merszarafizetés??????? (az amerikai iskolákban az első verzió szerint dolgoznak szó nélkül, kicsit többért persze)(melyik diplomás, hasonló keresetű alkalmazott tüntet a sima, rendes alkalmazotti munkakörülmények miatt ? )
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 17. 16:19 | Sorszám: 18
..., a csapos, a madám, a drogdíler ...
mamácska
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. március 17. 15:15 | Sorszám: 17
Azt szokták mondani,hogy a gyerek olyan,mint a kismajom. Azt teszi,amit maga körül lát.
Tehát - szerintem - vannak szokások,gesztusok,alapintelligencia amit hazulról hoz az ember,amit a szüleitől,nagyszüleitől lát vagy tanul el.
Aztán van a megszerzett tudás vagy tapasztalat, amit az iskolában, vagy az életben,munkahelyen vagy autodidakta módon sajátít el a delikvens.
Ebben segíthet a tanerő,az iskola, a munkahely, a szomszéd,barát stb.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...