17:37:20
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Bevándorlás,migráció
... Elejére 1. lap 
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 05. 19:58 | Sorszám: 1694
Jó cikk!!
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. december 05. 10:17 | Sorszám: 1693
http://www.flagmagazin.hu/mondom_a_magamet/bencsik_gabor_angela_merkel_arulasa
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 03. 14:32 | Sorszám: 1692
Mily megható idill !
Tüntetgetünk Magyarországon, civil szervezetnek adjuk ki magunkat, miközben Soros György finanszírozza a szervezetünket, majd egyszer csak összekötjük a kellemest a hasznossal:

http://pestisracok.hu/a-gorog-tengerparton-varta-a-magyar-aktivista-szir-bara ...
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 03. 09:43 | Sorszám: 1691
Teljesen egyetértek. Érik a görögök kirúgása a Shengeni övezetből! Navégre!

http://24.hu/kulfold/2015/12/02/kizarhatjak-a-gorogoket-a-schengeni-zonabol/
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. december 03. 09:00 | Sorszám: 1690
A görögöknek tökéletesen potyán juttatott százmilliárdok töredékéért a macedónok megcsinálnának mindent. Ott úgysincs munka, lehetne minden második ember katona meg rendőr, unnyós pénzen. Nem kerülne sokba.
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 02. 15:57 | Sorszám: 1689
Ebben a topikban már javasoltam, hogy ne a görögökkel, hanem a macedonokkal javítsuk a politikai viszonyt, de nem hallgattak rám. Valami lé biztos folyik oda a junnyótól, de Orbánnak tényleg erőteljesen ki kellene állni miattuk.
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 02. 15:51 | Sorszám: 1688
Állítólag a "menekültek" ötöde bosnyák...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. december 02. 12:15 | Sorszám: 1687
Kezdem azt hinni, hogy nincs már normális politikus Európában.
Milliárd eurókat adunk a sunyi, zsaroló törököknek, milliárdokkal támogatjuk a naplopó cigány görögöket, ugyanakkor senkinek eszébe se jut támogatni az egyetlen országot, amelyik tesz is valamit - Macedóniát. Szerintem minden idióta politikus kíváncsian várja, mikor fog ott vér folyni, és akkor majd nagyon elítéljük a cúna macikat, de titokban örülünk a fejleményeknek.
Undorító.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 27. 22:54 | Sorszám: 1686
http://index.hu/gazdasag/2015/11/27/egy_szendvics_araert_prostitualjak_maguka ...

Egy szendvics áráért prostituálják magukat fiatal görög nők
INDEX 2015.11.27. 21:37

Egy pénteken megjelent tanulmány szerint Görögországban az elkeserítő gazdasági helyzet miatt nemcsak drasztikusan megugrott a prostituáltak száma, de a szexmunkások szolgáltatásainak ára is a töredékére zuhant, írja a Washington Post.
Az 17 ezer szexmunkás bevonásával végzett felmérésből kiderül, hogy görög nők átvették a szektort korábban domináló kelet-európai lányok helyét, és akár egy szendvics árának megfelelő összegért árulják magukat. Ezzel a görögországi prostituáltak szinte a legolcsóbbak lettek a kontinensen.
mamácska
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 27. 11:33 | Sorszám: 1685
Az idei gigászi menekülthullám első számú célpontja, Németország idén akár egymillió embert lesz kénytelen befogadni. Berlin a szíriai, iraki és afganisztáni menekültek érkezése elé nem is állít akadályokat, de azt már szeptemberben közölte, hogy a többi térségből érkezők más elbánásra számíthatnak. Elsősorban a balkáni országok polgárainak nem kívánnak menekültstátust adni, mondván, nem jogosultak arra, hiszen biztonságosnak tekinthető országuk van, nem harcok elől menekülnek, mint a 90-es években.
Ezek az emberek lehetnek vagy félmillióan Németországban, de többségük elvesztette vagy szándékosan megsemmisítette személyi okmányait. A kiutasításhoz azonban azonosítani kell őket, ez csak mintegy harmaduk esetében sikerült. Most ennek a 150 ezernek a kitoloncolása kezdődik meg. Koszovóval, Albániával és Montenegróval Németország már megállapodott, hogy egy speciális úti okmánnyal látja el az embereket – ideiglenes vagy úgynevezett „laissez-passer” útlevéllel –, amely csak a hazaútra érvényes.

www.vs.hu
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 26. 13:13 | Sorszám: 1684
Hát ez a csávó egy látnok. Szerintem már Delphoi-ban dolgozik.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 26. 13:05 | Sorszám: 1683
Az MTI nem hazudik!

http://hvg.hu/itthon/20140129_KDNP_a_meg_nem_szuletett_gyermekek_miatt
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 26. 12:55 | Sorszám: 1682
A honlapján 2011 az utolsó beírás.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 26. 12:43 | Sorszám: 1681
2014. januárban hangzott el Strasszburgban, ha igaz
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 26. 12:43 | Sorszám: 1680
Ez igaz?

"Európának szüksége van a bevándorlókra ahhoz, hogy betöltse velük az európai polgárok meg nem született gyermekei által keltett űrt. A bevándorlás és annak hatásai az ára az európai jólét és gazdasági erő fenntartásának, fogalmazott Kalmár Ferenc András, a KDNP országgyűlési képviselője.
..
Kalmár Ferenc András, a KDNP országgyűlési képviselője szerdán Strasbourgban, az Európa Tanács parlamenti közgyűlésének vitájában szólalt fel. A 47 országot átfogó, összeurópai szervezet parlamenti képviselőiből álló testület napirendjén a migráció jelensége volt.
..
A magyar kereszténydemokrata képviselő szerint a kontinens nem mondhat le a migránsokról, a tömeges bevándorlásról. Ez azonban azzal jár, hogy az európai társadalomnak fel kell készülnie a bevándorlók fogadására. Ez hatással lesz kultúránkra, szokásainkra, életformánkra, mondta, és hozzátette, hogy a migráció az Európában beszélt nyelvek arányait is módosíthatja. Tudatában kell lennünk annak, hogy ez az ára az európai jólét és gazdasági erő fenntartásának, jelentette ki Kalmár Ferenc András.
..
A KDNP képviselője katasztrofálisnak nevezte a mostani európai demográfiai tendenciákat, és úgy vélekedett: annak érdekében, hogy ezen változtathassanak, vissza kell térni a klasszikus, alapvető értékekhez, amelyek a kereszténységből fakadnak. Fontosnak nevezte a család szerepét, valamint szerinte javítani kell az anyaság elismerésén, előbb erkölcsi, majd gazdasági értelemben is. Kalmár Ferenc András kitért arra, hogy Európán belül is létezik a migráció jelensége, amely a nyugaton kínált magasabb béreknek betudhatóan keletről nyugat felé irányuló mozgást jelent, és ami Kelet-Közép-Európában számos szakterületen nehéz helyzetet, szakemberhiányt idézett elő."
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 19:08 | Sorszám: 1679
Csak tippeltem.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 18:45 | Sorszám: 1678
Nem mondtam, hogy a Balti tengerben meztelenkedtünk! Ott egy sirály szarta le a vállamat tenyérnyi darabon Warnemünde csodás kis városának mólóján! Weißwasser mellett, a lengyel határ közelében egy tó mellett volt az akció.
negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 17:12 | Sorszám: 1677
No, eftársak! Az altábornagy eftás négy nap múlva érkezik hozzánk. Önök tudják már, hogy a fű kék (Na jó, ez vicc) az alakulótéren, a szegélykő természetesen sárga! Az őrtornyok lábai fehérek, hogy jobban lehessen látni sötétben is!
Ugye szakaszvezető eftás nem gondolja komolyan, hogy a HK (harckocsi) bázison nem olvashatók a tájékoztató táblák? Jelentem, nem gondolom, de ahhoz, hogy átírhassam, 4-és 5 mm-es Redis tollak kellenek. Természetesen fogalma sem volt arról, hogy mi is az a Redis toll, de reggelre megszerezte a festékkel együtt! Kettő egész napot dolgoztam a tetves táblákon, de persze az altábornagy eftás oda sem pillantott!

Jó volt azért az a két év! Persze, csak így utólag!
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 15:05 | Sorszám: 1676
- Értettem. Milyen színűre fessük? (az eget)
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 14:57 | Sorszám: 1675
Nekem ne mondd!
- Holnaptól ön lesz a század KISZ-titkára!
- De főhadnagy elvtárs! Jelentem, nem is vagyok KISZ-tag!
- Holnaptól ön lesz a század KISZ-titkára!
- Értettem, végrehajtom.

negyven rabló
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 14:37 | Sorszám: 1674
Vazze!
Valahol ezt már leírtam:Az ország összes középiskolájának minden osztályában volt egy KISZ- titkár.
A hadseregben is így volt: "Honvéd elvtárs! Átvezényeljük az ezredirodára! Értettem alezredes elvtárs, tényleg tudok gépelni!
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 10:58 | Sorszám: 1673
Hiszi a piszi... (a sereg az igaz) (a 16 fokos balti tengerben khm csökkenhetett is a potenciál)
Beszélnek valamilyen német ipari-gazdasági érdekszövetségről is...

fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 24. 10:48 | Sorszám: 1672
Az a gyanús, ami nem gyanús?
Magam részéről KGB, más elemzők szerint MOSZAD.
negyven rabló
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. november 23. 23:39 | Sorszám: 1671
Hát, biztos nem ezzel a képpel!

Inkább a mérhetetlen károkat okozó, a polkorrekt megnyilvánulásokat kvázi kötelezővé tévő és még most a politikai és gazdasági hatalmat uraló ismeretlen kör hatása ez, ami természetesen a sajtó legnagyobb részét karbantartja, de leginkább karban tartja!
Csurka mindezt leírta már 20 évvel korábban, de természetesen nácifasiszta kirekesztő elmebeteg volt és a haladás kerékkötője! Igy van ez ma is, ezért nem tudnak Orbánnal mit kezdeni a fikázáson kívül!

'83-84-ben én is többször megfordultam fkk-n az NDK-ban, semmi szexualitás nem volt benne! Meztelenek voltunk és kész! (Aki volt katona, az az ösztönös szemérmének egy részét biztosan elveszíti ott.)
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 23. 18:39 | Sorszám: 1670
http://mno.hu/kulfold/bevarrtak-a-szajukat-a-mig-1315432

Görög–macedón határ
Több migráns tiltakozásképp bevarrta a száját
MTI, 2015. november 23., hétfő 17:21
Tűvel és cérnával varrta be a száját több iráni, kurd és pakisztáni férfi hétfőn a görög–macedón határon tiltakozásul azért, mert a macedón hatóságok gazdasági bevándorlóknak minősítették őket és nem engedték be az országba – jelentette a macedón Telma televízióra hivatkozva az al-Dzsazíra hírtelevízió balkáni irodája.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...