13:37:05
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Jó hírek (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
tiszavirág
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 28. 21:46 | Sorszám: 326
Egyébként személy szerint utálom a nyilvános vulgáris kijelentéseket.
Engem taszított az is, amikor Szanyi Lévai Anikóval kapcsolatban megengedte magának az ellést emlegetni, utálom, amikor bárki bárkire megalázó, lekicsinylő szavakat használ, furcsállva olvastam még 24-én, tehát a botrány kitörése előtt, azt a cikket is, ami körül most akkora a habzás és azon gondolkodtam olvasás közben, hogy lehetséges ilyet írni, még a barátomnak is azzal a szöveggel küldtem át, hogy hát akkor ezt most hogy? Undorodtam Ungár Klárától is, ahogy képes volt nagy nyilvánosság előtt lebuzizni Kocsis Mátét, de Pityingertől is undorodom, hogy képes volt belerúgni Orbán gipszfejébe. Vajon mi lett volna Pityingerből, ha ne adj Isten valamelyik zsidó közszereplő gipszfejébe rúg bele?
Barack Obama, Hillary Clinton és Lauder úr fejezte volna ki a nemtetszését és a honi média hetekig átkozta volna.

De internáci oldalról nem hallok soha elhatárolódást az ilyen eseményektől. Minden intenáci röhög a markában és mélységesen egyetért ezekkel az undormányokkal

De ha valaki valamiért mérges és elkáromkodja magát, azt például megértem.

Egyébként pedig fogalmam sincs, hogy ki pénzeli a lapot, eddig még nem láttam ott egyetlen kormány-hirdetést sem.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 21:37 | Sorszám: 325
"Személyesen elhatárolódik az Orbán-szobor vasárnapi ledöntésétől Tóbiás József, az MSZP frakcióigazgatója. "Nem tetszett" – mondta az akcióról az ATV műsorában, hozzátéve, hogy egy demokráciában a kormányt nem megdönteni, hanem leváltani kell. "Ma mindenféleképpen beszélni kell erről Gordonékkal, mert ha mi szövetségesek vagyunk, akkor azt gondolom, egy ilyen helyzetben kell, hogy konzultáljunk" – tette hozzá."
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 21:34 | Sorszám: 324
Jó veled beszélgetni. Nem vagy hülye és mindig tűélesen látod a lényeget.
Olyan vagy mint egy választási bizottság. Egy tanszék nyelvész nem tudna olyan kérdést kitalálni, amit ne tudnál úgy érteni, ahogy egy normális ember sose.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 21:10 | Sorszám: 323
Tehát név nincs, csak szokás szerint személyeskedés.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 21:09 | Sorszám: 322
Nem tudom levonni belőle, mert megvolt.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 16:46 | Sorszám: 321
Ha imádod, ha nem, a kérdésre nem válaszoltál. A keresztényezést nyugodtan levonhatod belőle.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 28. 16:27 | Sorszám: 320
Imádom, amikor az internácik elkezdenek keresztényezni!
Baromi jól áll nekik!

Szerintem a keresztények is maszturbálnak, sőt koitálnak is, nem hiszem, hogy tiltva van nekik.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 16:24 | Sorszám: 319
Név van?
tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 09:41 | Sorszám: 318
Tutták??.. Tuttták???... Jövőre nem lesz berregős a teprukla!...
Janne
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 28. 08:18 | Sorszám: 317
Szerinted mennyire helyénvaló szőrös vaginán és maszturbáción mókázni egy portálon, amelyet amúgy nagyrészt a keresztény, konzervatív értékek mellett elkötelezett állam pénzel?
Mennyiben módosítaná a véleményedet az, ha Dopemantől is elhatárolódott volna valaki?
Egyetértesz-e azzal, hogy az adódat erre fordítsák?
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 28. 07:19 | Sorszám: 316
Idézet:
Vagy tévednék?


Te? Sohasem.
Omniscient
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 27. 22:50 | Sorszám: 315
Szóval, ez nem hír. EZ a hír!! " A mesterséges intelligencia már egy góbajnokot is megtört
2016.01.27. 21:54

Először vert meg számítógépes program egy profi játékost a gó nevű távol-keleti stratégiai táblajátékban - közölték kutatók a Nature című folyóiratban, kiemelve, hogy a győzelem jelentős előrelépést jelent a mesterséges intelligencia fejlesztésében.

A DeepMind cég AlphaGo nevű szoftvere Fan Hui kínai származású európai góbajnokot győzte le egy nyilvános mérkőzésen, amelyről korábban úgy vélték, hogy még legalább egy évtizedet várat magára."

http://index.hu/tech/2016/01/27/a_mesterseges_intelligenica_mar_egy_gobajnoko ...
Omniscient
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 27. 22:46 | Sorszám: 314
A Facebook-oldalán??? Az meg mijaz, valami Hyde park korner, vagy mi a lösz?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 27. 20:45 | Sorszám: 313
Ki is határolódott el az Orbán fejét rugdosó Pityingertől? Volt valaki? Nem emlékszem.
Valahogy nem látom az elhatárolódást a másik oldalon.
Válogatott megalázó szavakat hallani a Heti Hetesben, a Szabadfogásban, számtalan újságban, tv és rádió műsorban a nemzeti oldal embereiről és mintha nem határolódna el senki az internáci oldalon.

Vajh honnan szedte a 888 annak a bigének a meztelen fotóit? Csak nem voltak fent a neten?
Vajon hogy kerültek oda? Csak nem az ellensége tette fel?

Mind megannyi kérdés.
No és valaki recskázott rá. Hát Istenem.
Van sok, akinek eredetiben nem jön össze.

Nincs ez az egész kicsit túltolva?

Pityinger tettét nem emlékszem, hogy valamelyik alelnök is ejnye-bejnyézte volna a túloldalon.

A Böszme naponta alázza Orbánt, még nem hallottam, hogy valaki elhatárolódott volna tőle.

Vagy tévednék?



Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 27. 19:17 | Sorszám: 312
De legalább jó sok pénzt költ rá az állam. Annyira azért nem határolódnak el, hogy ne tömjék pénzzel.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 27. 19:10 | Sorszám: 311

„A mi szemünkben nem terméknek minősülő polgári értékek jegyében jelentsük ki nyugodtan, hogy jóízlésű embernek a 888hu-hoz semmi köze nem lehet” – határolódott el saját Facebook-oldalán az önmagát kormánypártinak minősítő – Habony Árpád miniszterelnöki tanácsadó érdekeltségébe tartozó – 888.hu-tól Gulyás Gergely, az Országgyűlés és a kormánypárt alelnöke. A bejegyzés közvetlen előzménye, hogy a portál szombaton Rába Tímea egykori szépségkirálynő aktfotóival igyekezett lejáratni férjét, Tóbiás József MSZP-elnököt. A trágár hangvételű cikkben arra is célozgattak, hogy a politikus drogot fogyasztott, illetve prostituáltak szolgáltatásait vette igénybe.

Gulyás bejegyzése utalás arra is, hogy a 888.hu főszerkesztője, G. Fodor Gábor – egyben a kormányközeli Századvég stratégiai igazgatója – tavaly márciusban a Magyar Narancsnak adott interjúban meglepő őszinteséggel beszélt arról, hogy is működik a kormányzás. Azt mondta, a jobboldali értelmiség azért fanyalog, mert elhitte a „polgári Magyarország” jelszavát, pedig az csak egy politikai termék volt.

G. Fodor tavaly szeptemberben, a Kreatívnak adott interjúban úgy határozta meg lapját, hogy céljuk a konfliktuskeltés. „A munkatársaimtól azt várom el, hogy izgalmas dolgokat írjanak. Tegyenek éles állításokat, amik aztán vitát generálnak. A feszültség, ami így támad, mindig izgalmas. A langyosokat kiköpi az Isten. Azt szeretném, hogy a 888 körül állandóan izzon a levegő” – fogalmazott.



Az ATV-nek sikerült telefonvégre kapnia a Habony Árpád érdekeltségébe tartozó portál főszerkesztőjét, aki annyit üzent:

neki annyi a dolga, hogy tovább dolgozzon

Úgyhogy további online gusztustalanságokra számíthatunk.
Late Devonian
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 27. 11:09 | Sorszám: 310
Újraválasztották a Kommunista Párt vezetőjét
MTI, 2016. január 27., szerda 10:45
Újraválasztották szerdán Nguyen Phu Trongot, a Vietnami Kommunista Párt főtitkárát.

A pártot irányító, 19 tagú politikai bizottságba beválasztották Nguyen Xuan Phuc miniszterelnök-helyettest, akit várhatóan hamarosan kormányfővé neveznek majd ki Nguyen Tan Dung helyére, aki az elmúlt tíz évben a kormány vezetőjeként irányította az ország gazdasági reformjait, és a főtitkári posztra is pályázott, ám alulmaradt Tronggal szemben.

Nevük mellőzését kérő vietnami források az AP amerikai hírügynökségnek elmondták: a politikai bizottságba szintén beválasztott Tran Dai Quang belbiztonsági minisztert nemsokára az ország államfőjének fogják kinevezni.

A hírügynökség kommentárja szerint a múlt héten kezdődött és csütörtökig tartó 12. pártkongresszus személyi döntései azt jelentik, hogy nem kell jelentős politikai változásra számítani az országban. Folytatódhatnak a gazdasági reformok, és bár Trong alapvetően Kína-párti, az ország nem veti majd teljesen alá magát Peking akaratának, mert az feldühítené a vietnamiakat, akik többsége gyanakvással és ellenszenvvel tekint Kínára.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 22. 08:21 | Sorszám: 309
Te mindenről tudod, hogy nem kerek, amit nem OV vagy valamelyik haverja mond személyesen, ezt kár is volt megemlíteni.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 23:52 | Sorszám: 308
Amikor a te hazugsággal teli 298-as beírásodat olvastam, még nem is olvastam a hvg-s cikket. Azonnal tudtam, hogy valami nagyon nem kerek. Beütöttem a szöveged a gugliba és azonnal kijött, hogy jól éreztem.

Én azt látom, hogy nektek ballibbantaknak nincs szükségetek bármit is olvasni, mert ti ha néztek is egy szöveget, abban azt látjátok, amit látni szeretnétek.

tótumfaktum
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 21. 06:18 | Sorszám: 307
Lesz rajta úsztatható focipálya is. Három.
schlempe
Olvasta: 3 | Válasz | 2016. január 21. 05:55 | Sorszám: 306
Lelki értelemben KIFOGÁSOL(M)ITOTTAM a "romkorcsmai létet". Mert ha valakit "oda vitt a gólya", az nem tehet "rolla". Ráadásul nagy valószínűséggel "akkoriban" az a "vidék" amikor a gólya őt odavitte, még nem is vót "romkorcsmás" vidék, sőt még a FOGALOM sem létezett.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 20. 23:05 | Sorszám: 305
Szuper, hogy megosztottad velünk a nagyszerű gondolataidat arról, milyen mindenki, aki nem a fidesz.
Máskor is fordulj a hvg-hez, ha bizonytalan vagy valamiben.
vanna17
Olvasta: 2 | Válasz | 2016. január 20. 20:45 | Sorszám: 304
na csak ne tessék minket bántani..mert mi s a romkocsmák körül leledzünk, de nem rinyálunk, csak ülünk és pislogunk kifelé szerelmetesen..
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 20. 20:44 | Sorszám: 303
A ballibbant internácikra az a jellemző, hogy azt olvasnak, amit olvasni szeretnének és azt mantrázzák, amit ők szeretnének hallani, ezért képtelenek a tényeket meglátni.
Janne
Olvasta: 1 | Válasz | 2016. január 20. 09:05 | Sorszám: 302
Igazad van, ezt most benéztem, szerencsére a hvg helyesen tudósított a helyzetről.

A lényegen ugyanakkor nem sokat változtat, OV átverte Tarlóst.
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...