19:55:51
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Európa jövője (csak erős idegzetűeknek !)
... Elejére 1. lap 
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 12. 11:25 | Sorszám: 125
Az egyháznak (református) annyi pénze van, amennyit a hívek adnak.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 11. 22:20 | Sorszám: 124
"Vasárnap 12 menekült érkezett a madridi reptérre. A 11 eritreai és egy szíriai menekültből álló csoport az első, amelyet Spanyolországba helyeztek át az újraelosztási tervek részeképpen."
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 11. 22:12 | Sorszám: 123
hűha
http://hu.euronews.com/2015/11/11/a-menekultvalsagrol-tanacskoznak-maltan-az- ...
A menekültválság mentén kialakult politikai ellentétek mélyülésének megakadályozása a célja a kétnapos máltai uniós csúcsnak. A legújabb irányvonal szerint pénzzel támogatnák azokat az országokat, ahonnét a legtöbb menekült érkezik, így elejét véve annak, hogy Európába jöjjenek.
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 11. 20:57 | Sorszám: 122
Szerintem nagyon jól megértettem, amit mondani akartál.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 11:48 | Sorszám: 121
Aztán meg gorombáskodik.
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 11:03 | Sorszám: 120
Nem szokása...
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 08:40 | Sorszám: 119
Nem szégyen az, ha valaki gazdag ...
Én is voltam régebben és remélem még leszek is ...
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 10. 08:24 | Sorszám: 118
Te meg stílszerűen a templom egere mi?
Tudom, tudom, még a Kodályba se tudsz leruccanni....
Pedig a mostani is jó volt, ez a Namianeve karmester abszolút kiváló egy dirigens, az Akadémia fiataljai meg meglepően nagyon jól szóltak.
A pianista Váradi László tehetséges, de még korai neki egy Liszt zongoraverseny, fizikálisan is meg mentálisan is. De helytállt.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 08:21 | Sorszám: 117
Gazdag ember vagy
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 08:04 | Sorszám: 116
Szép és tiszteletre méltó. A híveknek mindenképp elismerésem.
De az egyház miért is nem tud kiköhögni 600.000 forintot? nem vagyok gazdag ember, de ha megszorítanak, összeszedek a párnacihákból annyit.
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 4 | Válasz | 2015. november 10. 07:55 | Sorszám: 115
Másik Mucsán a gyülekezett adott össze 2,5 millió forintot...
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 07:25 | Sorszám: 114
Miért is nem érted amit mondani akarok?
Felkesz Deneverr
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 10. 02:00 | Sorszám: 113
az önrész feletti pénz persze, az meg 'csak úgy' van... mint az szja. csak azt sem mindenki szereti fizetni. (mert kapni jó )
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 09. 22:07 | Sorszám: 112
Sőt, azt gondolom, hogy ez egy bizonyos "nevelési" módszer is. Egyetértek vele. Adni jó. (Kapni is jó. )
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 09. 21:56 | Sorszám: 111
Mi ebben a borzasztó?
Ilyen mindig is volt, sőt ma is van, sokféle dologra gyűjtenek pénzt a templomban a hívektől. Aki teheti, ad.
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 09. 15:13 | Sorszám: 110
Számos belső információ alapján azt kell mondanom: igazad van. Tényleg smucig. A klérus. (mert az Egyház a klérus és a hívek közössége)
mpd
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 09. 14:21 | Sorszám: 109
Elképesztő, de igaz: a katolikus egyház már-már ószövetségi szinten smucig.
Mucsán az orgona felújítása pályázati pénzből történt, melynek önrésze valami 600.000 HUF volt. Ebből 200.000-t fizetett az egyház, a többit A HÍVEKTŐL TERVEZIK BESZEDNI adakozás formájában. Mikor meghallottam, azt hittem, rosszul hallok, de nem, ez a nyers valóság.
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 09. 13:49 | Sorszám: 108
Elbeszélnek egymás mellett. A Pápa a menekültekről, a főpapok a bevándorlókról beszélnek.
A Szentatya kérése, hogy minden plébánia fogadjon be egy menekült szír családot sok helyen azért sem kivitelezhető, mert „számos plébánia önmagát sem tudja fenntartani külső segítség nélkül. Azonkívül a bevándorlók túlnyomó többsége nem menekült, nem szír és nem család”
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 09. 11:57 | Sorszám: 107
Na az lesz a csúcsok csúcsa, amikor a pápával szemben védjük a kereszténységet.
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 09. 11:34 | Sorszám: 106
Így veheti át Orbán az irányítást Brüsszelben

... http://valasz.hu/itthon/igy-veheti-at-orban-az-iranyitast-brusszelben-115903
Rendes Kis
Olvasta: 3 | Válasz | 2015. november 09. 11:24 | Sorszám: 105
Luxemburgi külügyminiszter: Az EU hónapokon belül széteshet.
Lovas István: Jó hír Luxemburgból.
... http://lovasistvan.hu/2015/11/09/jo-hir-luxemburgbol-az-eu-honapokon-belul-sz ...
fokos
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 07. 10:52 | Sorszám: 104
Azóta a Beton is nyilatkozott.
http://valasz.hu/itthon/ver-es-konnyek-katolikus-puspok-kongatja-a-veszharang ...

Nem tudom megkeresni a teljeset. Segítenél?
tiszavirág
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 06. 23:22 | Sorszám: 103
http://magyaridok.hu/belfold/migrans-ugyben-a-papa-nem-tevedhetetlen-sot-75370/
mediator
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. november 06. 15:01 | Sorszám: 102
Szerintem a bíztató, fontos tényezők az alábbiak:
- az USD elszámolási rendszer visszaszorulóban van, és ez a folyamat egyre gyorsul,
- a nagy háttérhatalmi generáció kihalóban, átalakulóban van, egyre erősödő belső ellentétek jelentek meg,
- alternatív globális hatalmi tömbök jelentek meg, amelyek egyre erősödnek,
- a katasztrófák, válságok, ínségek, hiányállapotok mindig a népesség ősi, az összetartáson, a konzervatív szemléleten alapuló túlélő reflexeit hívják elő, és erősítik meg, amelyek szemben állnak a liberalista elvekkel,
- a liberalista gazdasági modell csődöt mondott, ez egyre szélesebb körben válik nyilvánvalóvá,
- egyre szélesebb körben válnak ismertté a működő, összeesküvő háttérhatalom működési elvei, módszerei, kapcsolati hálói (Bilderberg Csoport, Trilaterális Bizottság, Rhodes Alapítvány, B'nai Brith, céghálók stb.),
- az internet alapú hírközlés komoly, hatékony alternatívát jelent a hivatalos csatornákhoz képest,
- a fosszilis energiahordozók mellett új alternatív formák jelentek meg és terjednek el, amely globális katonapolitikai átrendeződésekhez vezet...
stb.



Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2015. október 29. 08:13 | Sorszám: 101
Orbán Viktor és Jaroslaw Kaczynski egyaránt a legfontosabb politikai kategóriának
a nemzetet tartja.

Magyarországon és Lengyelországban is a nemzeti méltóság forradalma zajlik
... http://magyaridok.hu/kulfold/magyarorszagon-es-lengyelorszagban-is-a-nemzeti- ...
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...