21:22:44
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Hírek a Zászlóshajóról
... Elejére 1. lap 
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:48 | Sorszám: 10
Heló.
Ne legyél türelmetlen, kartács. A cucilizmusban is megmondták, hogy mán csak egy kicsit kell kibírni, aztán sokkal jobb lesz.
De azért a 0% körüli infláció meg a 4% fölötti átlagos reálbéremelkedés érezhető, no meg az is segíteni fog, ha a lakóság már nem a hiteleinek a visszafizetésére költi az összes pénzét, hanem a bótban.
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:42 | Sorszám: 9
úgy hallottam a választások után lesz valami bérrendezés pl. köztisztviselőknél az alap, meg valami nyugdíjemelintés is ...
Békáscity
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:41 | Sorszám: 8
MKB-s vezér ismerősömhöz eljuttassam--e a véleményeiteket ? (név nélkül persze- mert azt nem is tudom )
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. szeptember 01. 13:03 | Sorszám: 7
Szevva!!!!

Akkor hadd kérdezzek. MIKOR veszi majd észre a lakosság ezt a fene nagy feltörést?
Mikor kezdünk el bérekben is lépegetni az Unnyó átlaga felé?
Mert pucér seggel dülleszteni a mellünket a kiváló makrogazdasági mutatók miatt, na az több, mint vicces.
Nekem speciel 7 éve nem emelkedett egyetlen kanyit sem a fizetésem.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 01:46 | Sorszám: 6
(Hát te?.)
Időszakos Állat
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 31. 00:15 | Sorszám: 5
Nem parasztvakítanak. Azért korántsem volt ilyen egyoldalú, amiket Magas mondott, és attól, hogy a valós lehetséges külföldi hatásokra hívta fel a figyelmet, ami a jövőbeli fenntarthatóságot illeti, még a mi növekedésünk nagyon is valós.
Ráadásul a szerkezete is nagyon egészséges, mert minden szektor nyomul már, tényleg csak külső hatások akaszthatnak meg.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 22. 16:07 | Sorszám: 4
Majd azt is írd meg, hogy mi lett a végeredmény.
Milyen volt a régi díj és jutalék, mikor emelték utoljára és mennyi lett az új, jó?
Én csak a céges dolgokat intézem az MKB-ben a rendszerváltás óta, de annál vaskalaposabb hülye bankot elképzelni sem tudok. Legszívesebben elhagytam volna már régen őket, de a külföldi tulajdonosok ragaszkodtak hozzá, mert a nevében ott van az, hogy "külkereskedelmi". Irtó hülye társaság mind a kettő, az MKB is, és a külföldi tulajdonosok is.
mpd
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. augusztus 22. 07:26 | Sorszám: 3
Már jó ideje az MKB-ben bankolok. Megörültem mostan, hallván, hogy a magyar állam megvette a bankot, tök jó, törzsügyfél vagyok aranykártyával, ebből csak profitálhatok.
Hát mi volt az első húzásuk? még meg se száradt a pecsétviasz az adásvételi szerződésről, máris levelet küldtek: mindent újra kell kötni, és emelkednek a díjak-jutalékok.

Asztahídrobbantó.......
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 18. 19:45 | Sorszám: 2
Magas István is már annyi hülyeséget mondott, hogy ihaj.
Kedves vendég az atv-nél és jól be is illeszkedik oda....Havas is hívja rendszeresen. Róna Péter is magabiztosan kijelentette 2010 környékén, hogy 2 éven belül megbukik a kormány. A megadott időpont eltelt, Róna tovább gyártja a sajtot a vállalkozásában. Ezek a nyomorult barmok állandóan terjesztik a rémhírt, imádnak rettegni és rettegtetni, hogy rohadjanak meg!
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 18. 13:57 | Sorszám: 1
Ez az a Corvinus, amelyik a csőd szélén billeg? A suszter, és az ő cipője.
Mindezzel azt akarom mondani, hogy tapasztalatom szerint ebben a tudományágban mindenről, és annak az ellenkezőjéről is szokás a legnagyobb magabiztossággal nyilatkozni. Aztán pedig a vicc klasszikussal szólva .... pedig még annyi ötletem lett volna.
De hát jósolni nagyon nehéz, különösen ami a jövőt illeti.
mpd
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 18. 07:36 | Sorszám: 0
Nemsokkal 7 előtt beszélgettek a Krónikában Magas Istvánnal aki valamilyen tanszéket vezet a Korvinuszon.
A riporter a magyar növekedés élenjáróságáról kérdezte, amikor is kijött a Nőtárs és csak félfüllel tudtam odafigyelni. Magas doki olyasmit mondott, hogy euróban mittoménhogy, ahogy Nyugaton szokás, számolva Mo. tavaly is a sereghajtókhoz tartozott, úgyhogy csak csínnyán. Amúgy meg az autóipar nem lesz képes mindent lenyelni.
Másfelől az oroszok elleni szankciók miatt a német gazdaság várhatóan negatív növekedést produkál jövőre, és az ránk hatványozottan át fog gyűrűzni erősen németfüggők lévén.
Vissza kéne keresni.... a német visszaesésről őelőtte egy másik ürge nyilatkozott a német mittoménmilyen kamarára hivatkozva. Aszonta, 100.000 munkahely lehet veszélyben a Vaterlandban.

Lehet, hogy minket itthon parasztvakítanak?
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...